Oruç tutmayan koca tutan kadın sevişmesinde suçlu kim olur?

soruyu hangi kategoride sorsam tam bilemedim ama yönetimin garip bir anlayışı var. içeriğinde sevişmek geçiyosa yapıştır cinsel yaşama. neyse buyrun tartışmaya. taraflardan biri oruç tutuyo diğeri tutmuyo ve gün içinde sevişmek istiyo. birbirlerine görevleri gereği izin verilmeli mi? verilmediği halde baskın olan erkek zorla amacına ulaşırsa sorumluluk kimde olur? umarım makul düzeyde tartışabiliriz. seviyeyi aşağı düşürmeyiz. saygılar

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence adamin yani oruc tutmayan tarafin oruc tutan kisiye karsi saygi duymasi gerek ama zaten zorla sahip oluyorsa o kisiye. Bu o kisinin suclu oldugu anlamina gelmez bence. Sonucta kendi istememis ve zorlanmis ne biliyim duruma bagli galiba :) yani bence orucu bozulur ama suclu olmaz gunahi zorla sahip olan kisiye yazilir gibi geldi bana :))

0|0
    0|0
    • dimağ zorlayan bir soru oldu dimi:))

• Tüh biri daha geldi cevaplara :p

• ay yavrum ay:)) ukalalık olmasında sorularıma ilgi güzel hamdolsun:)))

Kızlar Ne Diyor 2

• tabıkı kadın. adamda suc yok orucluda degıl kadın nefsıne hakım olamayacaksa ne dıe oruc tutuo ya

1|1
    0|1
  • az önce aynı soruu kız hesabında sordun. aynı kişisin eminim

0|1
    0|0
    • yuuh aynımı soru? link versene merak ettim. kim benim kadar manyak olabilir:)) kız hesabı nedir bide yaa piiii allah göstermesin

Erkekler Ne Diyor 4

• amacına zorla ulaşmışsa tecavüz olur dava açsa kadın kazanır

0|1
    0|0
  • Erkek zorla amacına ulaşırsa tecavüzcü olur.

0|1
    0|0
  • Kadın oruç tutuyor adam tutmuyorsa...
    Kadın istemediği halde adam zorla ilişkiye girerse sadece adam suçlu kadının günahı yok. Eğer kadında istekliyle hiç sesini çıkarmıyorsa ikiside suçlu.

0|0
    0|0
  • Ikinizde suçlusunız

1|0
    0|0
    • ikimiz:)))

• evet:)) burada ben yaştakilerin azbiraz sorumluluğu olmalı. buraya heryaştan her seviyeden insan geliyo. sorulara dikkat edersen evlisi bekarı aldatılanı hamilesi öğrencisi öğretmeni geliyo olmadık sorular soruyo. şimdi bende sadece kendimi tatmin etmek puan kazanmak adına soru sorabilirim ama kime ne faydası olur? soru sorarım bir kişi bile doğru öğretici cevap verse almak isteyen alır. bende amacıma ulaşmış olurum

• Hadi bana da hayatı öğret

Yükleniyor...