Hormonlar, içgüdü, ihtiyac vs hepsı bu mu yani?

kızlar neden bir erkekle yatmak istersiniz?

erkekler neden bir kızla yatmak istersiniz?

eğer başlıktaki nedenlerden ibaret olsaydı o halde ayrıma ne gerek var..her önüne gelenle yatardınız...neden x kişisi değil de y kişisini seçiyoruz...vücuda olan merakla açıklanabilecek kadar basit mi sizce bu istek?

ciddi cevaplar bekliyorum

not: bu bir cinsellik sorusu deildir o yüzden kişilik kategorisinde kalsın lütfn...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• hormonlar,içgüdü hepsi bu aslında.olay beynimizde bitiyor.dopamin histamin noradrenalin olay bu hormonların artıp azalmasında bitiyor,beynimizin içinde her şey.Aşk,sevgi,huzur,mutluluk hepsinin nedeni bunlar.X kişi değil Y kişi olmasına da beynimiz karar veriyor.DNA'ya göre seçiyor,davranışlarındaki içgüdüsel uyuma göre seçiyor sonra diyoruz ki ben aşık oldum.hayır efenim sen değil beynim kimyasal reaksiyonlar içinde,eninde sonunda her şey hormonlarda yani nörotransmit maddelerde bitiyor.

0|1
    0|0
    • Acabalı bir konu..

• bu kadar yorumdan sonra ben ağlıycam şimdi :/

• Aahahaha tamam ağlama :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunlardan önce kalp ve beyin gelir.

Kalp isterse,beyin hükmederse bu söylediklerin olur.

Beyin tüm bedeni yöneten ve nerede,nasıl yönlendireceğini veren merkez komutadır.

Beynini direk uzuvlara aktaranlar var.Kimisi kalp ile birleştirerek hareket eder.

Hormon,içgüdüleri kim yönetiyor ? Neye göre isteklendiriyor ? Tabi ki BEYİN hepsini yapıyor.

Hayatımızda hep beyin ve kalp çatışma içerisindedir.Kimi duygu,düşünceye girer.Kimi mantık,zekaya.

Herşey önemlisi bana göre beyin hükmetmelidir.En sağlıklı karar onundur.

0|0
    0|0
    • tamam da beyın o kararı verırken neyı dusunuyor? hangı kıstaslara gore degerlendırıp evet bu kadınla yatabılırsın dıyor?

Yükleniyor...