Seven erkek bakireliğe temizliğe bakmazmış ?

Sitede herkes öyle diyor eğer seviyorsan kızın bakireliği önemli değil falan. Böyle şey mi olur arkadaşım afedersiniz seven adam gav.t mı ? Kızın daha önceden ilişkileri olmuş sonra seviyorum önemli değil mi diyeceğiz ? Ha bakire olupta elletenler her haltı yiyenlerde aynı kategoride onlarda bakire değil . Ayrıca nerden anlayacaksın diyenlerde haklısınız anlamak zor. Büyük konuşmak istemiyorum ama gebersem aşkımdan eğer daha önce bi ilişkisi olduysa yüzüne bile bakmam. Çünkü benimde hiç ilişkim olmadı.

Sizce seven erkek bakar mı bakmaz mı ?

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çin atasözü vardır.

Birşey 1 defa olduysa 2.kez olabilir.Ama birşey 2 defa olduysa 3.kez kesin olur.

O nedenle akla gelen şudur ki,bir kız ben hata yaptım vs diyorsa onu hata olarak filan kabul edemem.1 kez yapan kız ,aynı kişiyle ya da farklı kişiyle 2.kez de yapmıştır.Ve bunu isteyerek yapmıştır.Öyle bir hata yapmışsa da hatayı yaptığı kişi ile evlenecek.Bu işin lamı cimi yok.Ayrıca ben kabul ederim vs diyen er kişiler,bir gün evli iken sağdan soldan karısı hakkında laf duydumu namus davasına düşmesin.Herkezin yaptığı gibi gidip karısını aldatsın ya da hergün oturup içip içine atsın.Bakire olupta bazı haltları yiyen kızlarda var.Yalan yok.Ama ne olursa olsun dişi-erkek iki kişi arasında ki en uç nokta cinsel ilişkidir.Bu yaşanmışsa,geriye daha da yaşanacak birşey kalmamıştır.

Ayrıca söz konusu olan şey bakirelikte değildir.Evlenir kadın,3 sene 5 sene evli kalır sonra yapamaz boşanır.Ama namsuyla evlenip boşanmıştır.O kadın benim gözümde evlenmeden türlü nane yemiş sonra da erkeklerden cinsel yaşantısına saygı bekleyen kadından daha ahlaklıdır.

2012 yılındayız.Her 10 kızdan 9'nun flörtü olmuştur.Ama her kız aynı hatayı yapmaz.Arada ki çizgiyi korur.Sevgilisi olabilir fakat bir yakınlaşma içerisinde girmemiştir.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş.

Bu kadar çok meraklıysa cinsel ilişkiye evlensin kurtulsun.Kariyerdi bilmem neydi,özgürlüğüm elden gidecek ayaklarında evlilik dışı cinsel ilişki yaşayıp sonra saygı beklemesin kimseden.

Erkeğe gelince.Zaten erkek o yolun yolcusu bir kızla yaşamıştır o beraberliği.Seven adam zaten karşı tarafa saygı duyar ve iradesine sahip çıkar.Kız kendini hazır hissetmediği takdirde cinsel bir durum için baskı kurmaz.Kuruyorsa sevmiyordur.Açık ve net.

Zaten bir erkekle cinsellik yaşayacak kadar ilerlemişsen evleniver bir zahmet.

Kaç kere diyeceğim bilmiyorum Kadın-erkek eşit değildir.Yasalar ile bunu eşitlemeye kalksan da örf,adet,gelenek ve DİN de dahil kadın-erkek eşit değildir.

Ayrıca biz gavatmıyız diyen kardeşim hay ağzına sağlık.Gavatmıyız lan biz başkasının malı olmuş hatunu karımız yapıp anne olmasını bekleyelim.Mal dedim farkındayım,çünkü evlenmek için zengin koca arayan kadın,züccaciye de ki sürahiden farksız benim için.

Ne demiş ünlü şair;

Erkekden sana rahat bir gelecek sunmasını istiyorsan,sende ona temiz bir geçmiş sunacaksın...

6|14
    10|1
    • sanada katılıyorum al puan değil hesap senin olsun:)

• @scrtdfns midem bulanarak okudum yorumu. Tek kelimeyle çok kötü. Eksiyi verdim geçtim. Yorum yazmama bile değmez.

Kızlar Ne Diyor 16

• bakire olmayan bir o*yla evlenmek düpedüz kavatlıktır.kendini kandıranda ahmaktır.

1|9
    5|1
  • Böyle saçmalık mı olur bide sevince önemli değilmi derler eger önemli değilse evlenip bunu yapan erkek gavatın taa kendisidir. Olmaz öyle şey mesela çok sevyim aşık olayım aşkımdan ölsemde almam yani hiç bişey namusdan önemli değildir.

2|3
    1|0
  • Bakire kiz isteyen adam, kendi de bakir olmali. KIzlarla her halti yiyp sonra bakire kiz aramasin. Once kendi temiz olsun sonra temiz bi kzi arasin.

4|2
    0|0
  • Seven bir kadın neden seni olduğun gibi kabul etmek mecburiyetinde o halde?

saçmalık.

5|0
    1|1
  • evlenme o zaman sevdiğin kadınla. bir gün o başka bir adamla evlensin. ona sağdık olsun, sevgili dolu güzel bir yuva versin, iyi bir anne olsun. her gece senin o üzerine titrediğin kadını yabancı bir adam yatakta zevkten zevke koştursun, odayı sevdiğin kadının kendinden geçmiş iniltileri kaplasın. aslında içinde senin olabileceğin o daracık kaygan delik başka bir adamı sıkıca sarsın...

eminim çok kazançlı çıkacaksın.

2|0
    1|0
    • Benden önce başkalarının girdiği bir yere gireceğime hiç bir yere girmem daha iyi

• girme. zaten kadına şu bakış açınla bakalım seni alan olcak mı?

• Olmasın bende kirli bir kadın almam zaten ben gavat değilim

• bakireliğe bu kadar takmayın diyorum erkekler evlendiniz kızın anal yapmadığını nereden anlıyacaksınız işiniz şansa kalmış bence

2|0
    1|3
  • bizdede carsaf bakma var kadesim evlendi kapida beklediler onlar gerdege girdi carsafina cegrek altin koyup veriyolar erkek tarfina

tabi sonra kadesim dedi sex cok güzelmis

esiminki cok ufak dedi agladi sonrada gizliden gizliye aldatiydu kiz desim bende hak verdim ona kocasi yetmiyodu ayda bikere zor veriyo diyodu

1|0
    1|0
  • Nur suresi üçüncü ayet-i kerimede "Zina yapan erkek, zina yapan kadınla ya da bir müşrik kadınla evlenir; zina yapan kadın da zina yapan bir erkekle ya da müşrik bir erkekle evlenir." buyurulmuştur.

Henüz evlenmeden önüne gelenle beraber olan ama evleneceği kızın bakire olmasını isteyen erkeklere gitsin bu.

5|2
    0|1
  • Şimdiye kadar kimseyle ilişkim olmadı ve şükür ki benim gibi birisiyle beraberim ama eğer onun önceden ilişkisi olsaydı ben bunu önemsemezdim çünkü ben onu "o" olduğu için sevmişim. Benden öncesi beni ilgilendirmez. Beni sevdiği sürece bana sadık ve dürüst olduğu sürece bu tarz konuları problem etmem ve bana göre erkekler de kızlar da olaya böyle yaklaşmalılar. Sonuçta karşındaki "sevdiğin insan"sa eğer bir zar için ondan vazgeçmek ne kadar doğrudur ki?

2|0
    1|2
  • Bir söz vardır bilmem blir misin?

or*spuluğn cinsiyeti yoktur. diye.

bilmediğin birşey daha var sanırım, emin ol "ahlak" bir zara bakan birşey değil, bana inan.

ha eğer öyle düşünüyosan, sevdiğin kız senin bu fikirlerini görür diktitir:) mantığının b ukadar saçma ve ucuz olduğu işte buradan belli.

aradığın şey öyle bişey olmalı ki; hiçbir cerrah, hiç bir uzman çare bulamamamalı. işte "ahlak" dediğimiz şey bu. sadakat, sevgi, kıymet yani.

seven bir kız sevdiği adama herşeyini verir,

ve seven bir kız geçmişini her ayrıntısıyla sevdiğine anlatır.

kızların ahlakına dil uzatılan bu memlekette, daha sevgilisine sadık kalamayan erkekler "temiz bir evlilik"ten nasıl bahsedebiliyor söyler misin bana? onla bunla düşüp kalkmaya alışmış bu adam evlenirken nasıl kontrol edecek kendini? yalama olmuş bir kere?

bu işin kızı erkeği yok.

ahkalı olacaksın.

biraz da mantıklı.

namus iki bacak arasında değil, kafada.

bir gün anal+oral+diktirlmiş zar kombinasyonlu bir kızla evlenirsen o zaman anlarsın bu dediğimi, ya da gerçketen bakireyken evlenip bir gün ayrıldığınızda onla bunla düşüp kalkan bir kahpe olursa çocuğunun annesi.

artık biraz mantıklı ve edepli olmanızın vakti geldi.

2|0
    1|0
    • keşke biraz okusaydın yazdıklarımı zaten onlar bakire değil o dediklerin ayrıca bedeni or.. olan birisinin ruhu bakire olmaz eğer olsaydı bedeni or. olmazdı

• tamam küçük olabilirim 19 yaşındayım ama senin demene göre istediğiyle yatmış ahlaklı kız var diyosun bu nasıl oluyor acaba ? sadece zara da bakmıyoruz işiniz gücünüz zar sizinde illa zar kelimesinin kullanacaksınız

• hayır ben istediğiyle yatmanın ahlak dışı omladugunu düşünüyorum... birini isteyebilrsin hoşlanabilrsn ama bu yatmanı gerektirmemeli... birini çok seversin, kör kütük aşık olursun ki bu insnaın hayatında nadir olan bişidir, o zaman herşeyini adadığın gibi bunu da adayablrsn ona.. bu ahlaksızlık olmamalı... 1 kişiyle çıkıp yapan da var, 3427 kişiyle yapan da.. bunları bir tutamam asla...

• bakir değilse bakamaz tabi.

ben de penisin oraya buraya her deliğe girmesinden tiksinirim arkadaş.

kim kimi beğenmiyo artık erkekler ahlaksızlıkta sınırları zorluyo, şu halleriyle kimi beğenmiyolar..

kendileri temiz kalsın adam olsunlar da ölye düşsünler bakire arayışına.

lakin hiçbir temiz kız boka bulanmak istemez :)

0|0
    0|0
  • soruna 5 yıldz verdim ve seni canı gönülden tebrik ederim

bir erkek olrak bunu itiraf etmen çok güzel bazı saf kızalrda buralarda yazıaln benim için beyin önemli kalp önemli lafalrına bakıp daha evlenemden ilişkyie giriyolar bu sitede özellikle erkekelr bunu çok normalmiş gibi konuşuyo ama hiçbiri bakire olmayanla evlenmez allah senden razı olsun bunu söyledin belki kızlar biraz uyanır

ERKEKLERİN BU LAFALRINA KANMAYIN HEPSİ İŞİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN BÖYLE DİYOR SONRADA SEN ZATEN YOLUYDUN DERLER İNANMAYIN !

TEKRARDAN ALLAH RAZI OLSIUN

3|5
    2|0
  • kimsenin g.vatlığına, o.puluğuna sen karar veremezsin herkes kendi tercihini yapar onunla da mutlu mesud yaşar. Sen buna bakarsın başkası başka şeye kendi hayatınla kendi tercihinle ilgilen şüphen varsa da kabalaşmadan ölç tart.

2|0
    2|3
  • birincisi el değmemiş kız ararsan evde kalırsın ayrıca çok büyük konuşuyorsun insanlar genel evden karı çıkarıp evleniyor aşık oluyor çok büyük konuşuyorsun dostum

4|1
    3|4
    • siz diye genelleme benim kimseyle ilişkim olmadı bilip bilmeden konuşma bakireyim ben ayrıca allah herkesin gönlüne göre versin herkesin kendi tercihi

• karasovalye1991 helal olsn kardşm benim sonuna kadar katılıyorm

• beni kötü bi insanmışıım gibi algılama ben aslında çok iyi kalpli biriyim kimse hakkında hiç kötü düşüncem yoktur çok büyük bi aşk yaşamak istiyorum askerden geldiğimde bakire kafa dengi hayatımın aşkını arıyorum ozaman bu dalavereleri bırakıcam sadece kendimi ona adıcam bide güzel çocuklar yaparsa bana ölümüne aşkım olur:)

• Yapan bırdaha yapar evlendıgınde yapmayacagıda malum degıl zerre guven duyulmaz bu tarz kısılere

1|4
    4|0
  • çok ama çok haklisinnn, bakar tabi !

1|1
    3|2

Erkekler Ne Diyor 13

• kardeşim sana yürekten katılıyorum daha öncede defalarca bunu dile getirdim ama malesef ki bu zamanda bakire kız benim için çok büyük değer gönlüme göre ilk bakireyi bulursam askerden sonra allah nasip ederse evlencem. çünkü benden önce başkasının şeyini yalamış zevkten şeyi ıslanmış adam orasına burasına boşalmış karı koca gibi hayat sürmüş sonra gelcek seni seviyom evlenelim NAH dümbükmüyüz lan biz kabul etmiyom ilk s.cisiyle evlensin çokta umrumdaydı önemli kardeşim bakirelik önemli olmasa allah yaratmazdı

3|1
    5|0
    • bakireliği Allah mı yarattı Allah neden o zaman iki cinse de evlilik dışı ilişkiyi haram kıldı neden dini kendinize göre kullanıyorsunuz günaha girmeyin.Kızlık zarı 1000 kızda 1 inde doğuştan yok ve kolayca bozulabilen bir şey sporla bile şimdi soruyorum Allah bakirelik için yarattıysa neden daha korunaklı sadece ilişkiyle bozulabilen yere koymadı ve de herkeste olmadı? ne kadar cahilsiniz ne kadar ikiyüzlüsünüz Allah ın adını kullanıyorsunuz Zina yapan erkek zina yapan kadınla evlenir

• ben sadece zar kanamadı diye bırakılan kızlara üzülüyorum haklısın olay zar değil

• ettim ama biri senin güvensizliğini kırdı diye tüm kızları kırmana gerek yok

• Başka bir erkeğin koynuna giren biriyle evlenmem.

Kimileri bakirelik önemli değil der, basit bir olaymış gibi lanse ederler. Basit bir olay ise evlenene kadar bekle kardeşim.

1|1
    2|0
  • kardeşim diğer konuşan kişilerin hepsini boşver sonuna kadar haklısın kardşm zaten onu önceden biriyle ilişkisi olupta aldıysa zaten o kişiden hayır gelmez sen boşver haklısın kardşm ben olsam bende bakmam

1|0
    2|0
  • ben kımsyle bırlkte olmadıysam o da bakıre olacak kardesım ama ben onume gelnle yat kalk yapıyorsam yada 3 5 yapmıssam karsıdan bunu nasıl beklerım ya? onunla uyrken vıcdan aazbı duyarım ben onun ılkı ben olurken benim kacıncım karım olacak haysıyetıme yedıremem

0|0
    0|0
  • sana arayışında başarılar ozamn zor dostum zor el değmemiş :)))

3|0
    1|0
  • Kardeşim sana birşey diyecem ADAMSIN

1|0
    1|0
  • ben bakıyorum

0|0
    2|0
  • hepsi papağan gibi erkekte bakir olsun diyor.sanki biz herkesle yatıp bakire laıcaz diyoruz.burdaki erkeklere bakma xper kazanmak için kızların hoşuna gitcek seyler yazıyor:)

0|0
    1|0
  • seven erkek bakireliğe bakar. çünkü bakirelik o bayanın aile kurumuna ne kadar değer verdiğini, sevgiden ne anladığını, inancının ne kadar güçlü olduğunu, şerefine namusuna ne kadar düşkün olduğunu, nefsine hakim olduğunu, çocuklarına çok iyi bir anne ve eşine çok sadık ve eşi olacak kişiye ne kadar saygılı olacağını gösterir. bakireliğine dikkat etmeyen kız bencildir. o an canı seks istemiştir ya da nefsine uymuştur ve yapmıştır. bu durumda aynı şeyler ilerde de olacaktır. bir gün kocası evde yokken yani uzaktayken ya da çok çekici bir erkek görüp de bir an canı onu çektiğinde ona karşı koyup koymayacağı meçhuldür.

0|2
    2|0
  • 100 kez yazdım bunu burda. usanmadan bıkmadan soruyosanız usanmadan bıkmadan cevaplıyorum. afedersin de kardeş sen a*cık la mı evleniyosun kadınla mı ? 100 kere yatmış amk ortalık olmuş ama sevmişsin. değişmiş. o zaman cok mu önemli a*cık ? illa sen mi delecen?

not: kardes sen de ilişki yasamadıgın için haklı olabilirsin, ama biraz byuk düşün. zarla mı kızla mı evleniyosun

5|0
    2|3
    • edit: gerçekten seviyosan diyorum ben. ama evlilikte bakirelik aramak erkeklerin hakkıdır. ama gerçekten sevdiysen bakirelik de cok kıymetli değil.

• zar patlamaz hafifçe yırtılır

• ayrı bi modelsin minyon

• benim için bakirelik önemli ;))

1|0
    2|0
  • 2 söz söylemek istiyorum

Benden Önce Öpülmüş Dudaklarda Bana Dair Cümleler Aramam Ben !

BeDeniN baKiRe oLabiLir Ama RuhUn FahiŞe oLmAsıN.

0|0
    2|1
  • :D Tamam da sen gidip her türlü haltı sevgililerinle yapıyorsan, yaptıysan ve istatistiki oranlara göre bu normalse senin sevdiğin kızın da geçmişte sevdiği kişilerle senin yaptıklarını yapması normal değil mi?

4|0
    2|1
    • Benim hiç sevgilim olmadı ki ayrıca bir kadın erkek cinsellikte eşit değil yani bir kadının bir erkekle sevişmesi farklı bir erkeğin bir kadınla sevişmesi farklı aynı gibi duruyor ama farklı

• tamamda ben bakirelik bozmuyorum bozulmuşlara kayıyorum bakire istemekte hakkım evlenince . görücu usulu helal süt emmiş kız alacam allah ın izniyle

• karasovalye ben sana bozdun felan demedim ki :D

Yükleniyor...