Arkadaşlar acil yardım edin kafam karıştı?

arkadaşlar sevgilimle birlikte oluyorz oldukdan sonra cinsel bölgesinden ufack bir kan geliyo ama şunu söyliyeyim daha 1 hafta oldu zar ı gitti birlikte oldukdan sonra çok ufak bir kan geliyor ve arkadaşlar 3 defa birlikde olduk ve korunmuyorm ama beş saniyede bir cinsel organıma bakıp temizliyorm zevk suyu falan kalmasn diye geçende bu hiç yemek yememiş geceleyin mısır yemiş sabah midesine aşırı ağır gelmiş hep kusmuş gece yediklerini bende birden korktum yani sizce hamile kalma olasılıgı var mı ama aşırı derecede dikkat ediyorm bes saniyede bir bakıyordm

Güncellemeler:
ve arkadaşlar bunun bir bayan doktoru var oda mısırın geni ile oynuyorlar çok yemişsn midene o yüzden ağır gelmiş demiş sabah da kustugu zaman tüm tüm çıkmış yemekler ve bu aralarda ishal

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kanın öyle gelmesinin sebebi, bazılarının kızlık zarı esnek oluyor. kan gelmiyor. kimisinin doğum yaparken gelir. kimisinin hergün ufak ufak gelir. onun zarı esnektir. ve ayrıca beş saniyede bir baksan bile zevk suyu ve sperm direkt gelen birşey. zevk suyu da bildiğin üzre %50 spermdir. kondom tak öyle baktım ettim falan olmaz. ya da sevgilin ertesi gün hapı alsın. en son çare de; yediğiniz halta katlanıcaksınız.

0|0
    0|0
    • şimdi yani en ufack zevk aldığm an direk bakıyorm siliyordm yani zevk aldığm an da çıkartıp ucuna doğru sıyırdığm an zaten varsa çıkıyordu ve alıyordm kardeşim bu tek seferde olabilecek bir şeymi

• Ya beni de güzin abla mı sandın. ben bu kadar biliyorum

• sagol

Erkekler Ne Diyor 1

• Kondom tasana kafan rahat olsun

0|0
    0|0
    • kardeşm kondom olmadan 3 defa oldu ama işte aşırı derecede dikkat ettim bes saniyede bir bakıp sperm suyu var mı diye test ediyordum bunun bir bayan doktoru var oda mısırın geni ile oynuyorlar çok yemişsn midene o yüzden ağır gelmiş demiş sabah da kustugu zaman tüm tüm çıkmış yemekler ve bu aralarda ishal o günden beri korkuyorm

• yani kardeşm sen bu duruma son olarak görüşün ne kardeşim?

• Hamile degil

Yükleniyor...