Evli erkekler neden hamileyken eşlerini aldatır?

örneğin genelde hamileyken eşlerini aldatırlar bunun nedeni sevgisimi azalır yoksa dayanamadığı için başkasıylamı yaparlar? yada evleneli 5-10 sene olmuş bir çiftte erkek neden aldatma ihtiyacı duyar kendi eşi varken? aynı kişiyle zaman yaşanan cinsellik erkeği sıktığı için mi? Evli erkekler neden aldatır?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• eşim iki kez hamile kaldı aklımdan bile geçirmedim.kişilik meselesi eşim harici başka kadınlar bana itici geliyor.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aldatmayan evli erkekler var desem kim inanır? Evli erkekler neden aldatır? Eminim kimse inanmaz, ama var. Nadir de değil aslında erkeğinizin aldatmaması hem sizin elinizde olan bir durum hemde erkeğin namus anlayışı ve karakteridir. Benim ilginç fantezilerim olsada sevdiğim birini aldatmak yerine, eğerki evlendiğim eşimden bir süre sonra soğuduysam osmanlı zamanındaki gibi üç defa boş ol derim(tabi burada bayanında demesi gerekir). Bu kadar eziyete de girmem evleneceğim kişi benim için çok önemlidir bundandır ki aceleye getirmiyorum, gerçekten seven insan aldatmaz. Erkekler neden aldatır diye merak içinde olmakta malesef güven probleminden kaynaklı. O yüzden bizleri tek bir çatı altında toplamak yerine çevrendekilere bakmak lazım, kimbilir seni aldatmayacak insan çok yakındadır. Son olarak Cinsellik bizi sıkmaz monoton hayat sıkar.

0|0
    0|0
  • Bazı erkeklerde yüksek oranda şehvet arzusu vardır... eğer eşi düzenli ilişkiye yanaşmıyorsa veya kısa kesip atıyorsa karşılıklı olarak bunu eğlenceye dönüştürmüyorlarsa bu erkek aldatmak için en büyük aday tabiki yine irade meselesi ... hamilelik dönemi sadece kendine bir bahane olur kısacası kadın erkeğin şarjörünü boş tutacak eğer o şarjör dolu durursa ve emniyeti ( iradesi ) açıksa o adam katil olur... umarım anlatabilmişimdir...

1|0
    0|0
  • Bak canım ciğerim Bekar erkekler için aslında aldatmak daha zordur nedeni Bir kere sekse alışmamıştır ciddi anlamda seks bağımlılık yapar mesela Evli erkek veya bayanlar çok daha arzuludur 'Bekara karı boşamak kolay' diye bir söz var umarım anlamışsındır ama Adam karısını seviyorsa onurluysa sadece elizabeth ile aldatır.

1|0
    0|0
  • Güzelim biz erkekler kızlar gibi değiliz, bizim için çinselik inanki su içmek, yemek yemek gibi bir şey,inanki eşinden başkasıyla mecburen cinselik yaşarsak sadce o an için orada oluruz.işimiz bittikten sonra hatırlamayız bile..Ama kadın için Duygusal bir şey olmada asla cinsellik olmaz...,Böyle durumda kendi acından bakma..

0|0
    0|0
  • adam olmak cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir..

3|0
    0|0
  • Evli erkekler neden aldatır? evli yada bekar farketmez bu sadece irade meselesidir, erkek firsatini buldum mu antenleri diker uygun ortam uygun insan çiksin karşisina yeterki aldatir ha ama iradesi sağlamdir sadiktir sevdiğine sadece gözüyle yer hatunu içi gider ama yapmaz :))

0|0
    0|0
  • sevgisi azaldığı için aldatır.şeytana uyar aldatır.

0|0
    0|0
  • Cinsiyet ayrımını bir kenara atmak gerek aldatma durumunda.Kim aldatır ? Şereften yoksun,karakterini yitirmiş , acınacak haldeki zavallılar.Seks için hele aldatanların insan kefesine konulmasına bile karşıyım.

0|0
    0|0
  • sevmiyordur, cinsel uyumlari yoktur vs. yoksa hamileyken ozel bir durum yoksa zaten son bir kac aya kadar her sey yapiliyor ki. son aylarda da baba olmanin telasi ile ara verebilir insan cinsellige sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • sorun şu erkekler doyumsuz oluyolar bu konuda çooook sevsem bile aldatıyorum, şimdi kendimi sabitledim ama kendimdende korkmuyo değilim yine aldatırsam die =) anlıcağın adrenalin seviyoruz =) evli erkekler aldatır aynı nedenlerle

0|0
    0|0
  • taze vajina arar.

0|0
    0|0
  • Evli erkekler neden aldatır? hmmm, kadınlar neden aldatırsa erkekler de o yüzden aldatır.

0|0
    0|0
  • Evli erkekler neden aldatır sorusunun cevabı kadında gizlidir bence

0|0
    0|0
  • evli erkekler neden aldatır biliyor musun, karekter meselesi aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aldatmanın tek nedeni şerefi olup olmamasıdır .

1|2
    0|0
    • gözüne artık güzel gözükmediği için aldatabilir. artık erkeğinden çok çocuğa ilgi gösterdiğini düşündüğünden aldatır. bir de filmlerde gördüklerini eşi genelde yapmaz ya da yapmak istemez. bence en büyük sebep budur.

• Aldatmanın bahanesi olmaz. Hamileyken eşlerini aldatan erkekler evlenmeden önce haftada 3 kez ilişkiye mi giriyorlardı sanki. Evlenmeden önce nasıl kendi kendine tatmin olabiliyorsa eşi hamileyken de öyle tatmin edebilir kendini. Erkekler aç gözlü oldukları için aldatıyorlar. Tek eşlilik onlara göre değil sanırım. Bir süre sonra sıkılıp yeni tenler yeni dokunuşlar arıyorlar. Gerçek anlamda aldatmayan erkek var mıdır çok merak ediyorum açıkçası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...