Abazalık yüzünden eşcinsel olmak

Çevresince çok yakışıklı ve karizmatik olarak gösterilen bir erkektim gayet güzel sevgilim, cinsel hayatım filan herşeyim vardı fakat bir dönem ne olduysa sevgilimden ayrıldım, bir takım ailevi sorunlar yaşadım, psikolojim bozuldu filan oda yetmezmiş gibi çok kilo aldım 100 kiloya yaklaştım ve dogal olarak bayanlar yakışılı olsamda bu halimle bana ilgi göstermemeye başladı. Yani yıllardır cinsel-duygusal yaşamım yok diyebilirim. E hal böyle olunca bende bir takım anormallikler baş gösterdi sanırım son aylarda gay sitelerine girme gay chatlerine girme gay videoları seyretme hatta daha da ileri giderek bir eşcinsel erkekle tanışığ ilişki yaşama düşüncesi. ( kaç defa öyle kişilerle randevulaştım ama cesaret edip gidemedim doğrusu ) aslında bu eşcinsel düşünceler bende boşaldıktan hemen sonra geçiyor anlam veremiyorum yani gay mıyım yoksa abazalıktan mı kaynaklanıyor bu durum bilemiyorum. İnsan abazalık yüzünden gay olur mu ki? böyle birşey mümkün mü? birde bende hastalık kapma korkusu var çok takıntılıyım aşırı aids fobim var ve bu yüzden sanıyorum ki hayatımda biri olsa bile ilişkiye giremem öpüşmeye bile cesaretim yok. Ne yapacağım bilmiyorum? bana ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler...

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• psikolojik destek alman gerekiyor,sorunlarını sıkıntıları bu yolla aşamazsın.eski haline geri dönmek için çaba sarf etmelisin,önce düşüncelerini bu tarzdaki şeylerden uzaklaştırmalısın sonra,sosyal hayatına geri dönmelisin.bazen insanlar sorunları cinsellikle aşabileceklerini düşünür,hasta olduğunda ağrı kesici almak gibidir.senin sorunun nedeni cinsellik değil ama sen kendince bu durumu cinsellikle çözmeye karar vermişsin.bir psikologa gitmeli ve asıl sorunu çözüme kavuşturmalısın.

0|0
    0|0
    • durumda mutlu oluncak bişey yok ki ellerimin derisi soyuldu arkadaş

• sorunun psikolojik,kaynağı da cinsellik değil bu yüzden cinsellikle ilgili cevaplar senin sorununu çözmez.

Kızlar Ne Diyor 7

• Psikojik sadece

0|1
    0|0
  • belki kendine bu düsünceyi yasakladigin icin ilgini cekiyordur.. sucluluk duygularini birakip kendine izin versen gecer belki erkeklerden hoslanman bilemiyorum..

0|0
    0|0
    • hayatım mı bitmiş o nasıl oluyo ya

• onu asagidaki yazdi bn degil:)

• sen cevaplari kaydirmissin resmen ya:D gay olma yani iliskiye girme ama kendini bu duygularin icin suclama

• Kendi durumdan mutlu olamayaıp arayış içinde olmandan kaynaklanıyor bence .

0|0
    0|0
    • ne yani kendimi serbest bırakayım gay mı olayım

• Kendini serbest bırak demiyrum kendin ol diyorum :) mevcut şartlara mutlu olmayı öğren bunalım takılma

• yuhh yaa bence sen baya bi kopmuşsundur sevgilin olmadından olmuş olsa alışırsın aslında nekadr öpmem falanda desen canın ister aba eşcinsel olan bi erkele hiç baya çıkmaz bunuda bill

0|0
    0|0
  • bnce bi sefer verirsen acıyla bir daha öyle düşünmezsin.her şişko olan gay olsaydı ortada adam olmazdı

0|0
    0|0
    • 1 kere vermekle gay olunur mu :D

• sorunun cevabı içinde ben sadece açıkça yazdım ,her kendine küsen farklı yollar denese ortada ne adam ne kadın kalırdı

• Aşağı bak bakkk gizli gay çıktı bidane :))

0|0
    0|0
  • hayatın bitmiş gibi...belkiii bir psikoloji yardımla gecer..bii doktara git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı şeyleri bende yaşadım kilo alma kısmı hariç.. biseksüel olduğumu düşünmeye başladım çünkü kızlardan hoşlanıyodum ama erkeklerde ilgimi çekiyodu sonra bunları unutmaya çalıştım spora falan yazıldım aklıma geldiğinde başka şeylerle uğraştım sonra ne bileyim fazla yalnız kalmamaya çalıştım p*rno izlememeye çalıştım bence sende böyle yap kesinlikle gay p*rnosu izleme diğer p*rnoları izle.. spor yap yüzmeye falan git işinle ilgilen kafanı dağıt sürekli bir zaman sonra normale dönüyosun

0|0
    0|0
  • gay olduğunu sanmam .şu an bir boşluk içinde olduğun için psikplojik sorunlar yaşıyor olabilirsin .kendine uğraşacak birşeyler bul kafandan da bu saçma sapan fikirleri de at derim yazık etme kendine kardeş

0|0
    0|0
    • evet bosluktayım dogrudur. inş dedigin gibi o şekil geçer

• gerçi uzun sure asosyal olunca simdi tekrar sosyal hayata nasıl donecegımı bıleunuttum belkıde psıkolojık destek almam gerekecke

• psikolojik destekten ziyade arkadaşlarınla vakit geçirmeye çalış. tek başına atlatamayabilrsin tabii arkadaşlarınıda iyi seçmen lazım bu aralar

• senin testesteronun cökmüşşbirader adam gibi diyet yap sporabasla biraz öz güvenin gelsin kendine

0|0
    0|0
  • Memleket o* kaynıyor bilader.Ver 100 lira sabaha kadar vur birine.Ama güzel hatun olsun seç beğen al.Müptelası olursun gaylık maylık kalkmaz ortada.. senin ilacın bu.

0|0
    0|1
  • Biseksüelsin sadece.Ayrıca biseksüellik de sonradan oluşmaz, sadece içinde bastırdığın duygulardır.Yani psikolog ile alakası yok bunun.

0|0
    0|0
    • eee ne olacak yani ben evlenemem mi benim kız arkadaşım olamaz mı benim çocugum olamaz mı? gay tarafımı bastırıp erkek tarafımla yaşayamaz mıyım

• İstersen evlenirsin ve çocuğun olur.

• Ne cahil insanlar var, gay tarafını bastırıp erkek olamaz mıymış... Gaylik ayrı bir cinsiyet mi, e be zırcahil? Gaysen gaysin işte.

Yükleniyor...