Erkek arkadaşımın erken boşalma sorunu olabilir mi?

Sarılınca bile boşalıyor. Dün aksam bizim eve geldi giderken sarildik sonra geri cekildim bir baktim orasi ıslak. Mesajda sordum bosaldim dedi. Daha önce okşama yoluyla boşalttım ama o zaman böyle olmamıştı kollarım yoruluyordu. Kendini sıkıyor gibiydi bosalmamak için. Sizce erken bosalma sorunu olabilir mi? Sadee dün degil bir kac kere daha oldu bu olay? Ona soramiyorum cunku bunu gurur halone getirir biliyorum.

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar abaza kaldıysa.. dokunsalar gidio yanii.. Bunun psikolojik etkisi var, uzun süre abazalığın ise çok daha büyük etkisi var.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap :D

• bu ödüle karşılık erkek arkadaşının geç boşalması için dua edeceğim ahahha şükrannn ayvaa

Erkekler Ne Diyor 22

• antreman işi bunlar
    zamanla süre uzar

0|1
    0|0
  • Çocuk dolmus dolmus kusmak için yer arıyor

0|0
    0|0
  • abazalıkla alakası yoktur. bol keseden atmasınlar. cinsel sağlık problemidir. çok aktif seks hayatına sahip olan bir arkadaşımda var. hepiniz çok biliyorsunuz ya.

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Cinsel hayatınız varsa hiç normal değil.

0|0
    0|0
    • Yok olmuyor yapamiyoruz.

• Hmm mantikli aslnda

• Birde kayganlastırıcı da kullanın durex'in önerebilirim her yerde de bulunuyor.

• evet var, sen okşama yoluyla boşalttığından beri mi oluyor acaba?

0|0
    0|0
  • Sarılınca boşaldı mı :/

0|0
    0|0
  • büyüyünce geçer düzenli seks her şeyi yoluna sokar. çok masturbasyon yapmakta erken boşalmaya sebep olur söyle çok asılmasın

0|0
    0|0
  • olabilirde olmaya bilirde bunu en iyi kendisi bilir bu durum birazda senden kaynaklanıyor eger seni gercekten arzuluyor veya senden cok etkileniyorsa bosalabliri..

0|0
    0|0
    • :P fizigim bozuk sexi degilim ki

• Iste o sevmiyo fizigimi :D

• hımm ozaman daha güzel kişiligini ve karakterini seviyor demekkı

• Sarilmadan once hayal frlan kurmus ya da libidosu bir sekilde yukselmis iste

0|0
    0|0
  • düzenli cinsel hayatı olmayınca normal. ilerde evlenince yoluna girer düzelir

0|0
    0|0
  • Oncden beri tutuyodur hayal etmistir :)

0|0
    0|0
  • Olabilir kanks zamanla duzelir

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • düzenli bir seks hayatı olursa yavaş yava uzayacaktır boşalma süresi ;)

0|0
    0|0
    • İşte o olmuyo :D korkuyorum ben.

• :D iddialı biri daha cikti

• şimdi nedesem boş.. yatakta görmek lazım

• Erken boşalma olabilir yaşı kaç

0|0
    0|0
  • yakında sana alışır düzelir. ıslandığını boşaldım diyordur

0|0
    0|0
  • aynen erken bosalıyor ben en gec yarım saat 45 dk ıcınde bosalıyorum kendımı sevıyorum kolay kolay benı kımse bosaltamaz ıddasına gıren buyur beklerım ;)

0|0
    0|0
    • :D wooow bu fazla iddialı

• Düzenli seks istesem şimdi de olur :D sanki orası aile cüzdanı olmadan açılmıyor mu. İstedigimle sevisirim kim ne diyebilir ki :D çocuk olayina gelince dogurmasi ayri dert büyütmesi ayri dert hic ugrasamam.

• aynen zaten o senın elınde sonucta o zmn cocuk yaoma bence :D duzenlı bır seks hayatı olustur kendıne , o kısıyle sevıs seks yap ılıskıye gırr vs.. yanı tabıkıde kımsebırsey dıyemez ılla evlendıkten sonra bozulcak dıye bır durum yok seks ıstyrsan yaparsın dımı cnmm :P

• hiç cinsel ilişki yasadınız mı?

0|0
    0|0
    • Denedik ama korkudan kendimi kastim olmadi niye de?

• bakir erkeler genelde erken boşalır bir kaç kez yapınca düzelir...

• Umarim.

• Bildigin erken boşalma var bu 2 dk seks yapsa boşalır sanada kıçını döner :D

0|0
    0|0
    • :D kapinin önüne koyarim onu valla

• :D öyle valla ha.

• :)))))

• boşalma süresi gün yani uzun sürdüyse sarılınca bile boşalır çünkü düznli bir seks hayatı yok sanırım ama sorun boşaldıktan sonra iniyormu sorun orda

0|0
    0|0
    • Degisiyor bazen iniyor bazen ayni kaliyor

• :) bilmem

• keşke denk gelse ya

• Bu problemler çok basitleşti artık. Çünkü tedavileri var ve kesin çözümlü :) İkna edersen muayne ederler
    Sen bunu yazınca aklıma bu sahne geldi Behzat Ç den :D

http://www.youtube.com/watch?v=b3cKYq9ipb4

0|0
    0|0
    • Ahahah :D ayni biz :D biz böyle sarilmadik bile bir de sarilsam ne olur Allah bilir :D

• :) zor degisir bunlarin zihniyeti.

• iyiymiş :))

Kızlar Ne Diyor 2

• üroloji uzmanına gitmesi gerek

0|0
    0|0
  • Azmis

0|0
    1|0
Yükleniyor...