Erkekler sevgilinizin başkasıyla bir şey yaşamış olması fantezi midir sizin için?

Beyler yardım edin benim sevgilim başka birisiyle öpüşmemden daha farklı şeyleri yaşamış ve ona anlatiyo olmamdan mutlu oluyo bu ne demek nasıl bir fantazidir?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• ne fantazisilan. s sacmalık. swingerci dir senınkı.. yakında başka erkeklerle yattınmı dıye sorup anlattıklarını dusunerek evde 31 çeker

2|0
    0|0
    • Swingerci nedir yahu kısaltması var mı peki bunun swx diye :(

• iğrençlik hafif kalır..

• Kesinlikle. .

Erkekler Ne Diyor 18

• Aklinca seni kiskirtip baskalarina giderim ya isteklerime cevap verirsin ya da aldatilmayi goze alirsin şeklinde goz dagi vermis dikkatli olun devami gelecektir sizden beklentileri olacak cevap vermezseniz israrci olacaktir ve tabiki sonu iyi olmayan sonuçlar dikkatli mantikli olun

0|0
    0|0
    • Hmmm değişik bir yaklaşım

• Amin çok teşekkür ederim

• Rica ederim

• Bunun bir fantezi olması olası ama işi realiteye dökmeye kalkışırsa senin ne yapacağın daha önemli olacak?
    Bırak şimdi sen fanteziyi de bunu realiteye dökmesinden kork bence, çünkü onun yolunu yapmaya başlamış bile.
    Bu şekilde şeylerden hoşlananlar bırak sevgilisini, karısını bile arkadaşlarına ve hatta tanımadığı adamlara bile pazarlıyor.
    Allah ıslah etsin inşallah! Ne denebilir ki başka ;)

0|0
    0|0
    • Korkmaya başladım artık güzelce bunu yapmak istemedimi söylemeliyim ona sonra da güzellikle ayrilmaliyim yoksa bu iş sarpa saracak

• Arkadaşım merhaba,

Bu tehlikeli bir fantezidir... Dikkatli olman gerekir...

1|0
    0|0
  • kıskanmanın dayanılmaz hafifliği. kıskanıyor ve bu durum garip bir haz veriyor.
    ya da sadece abaza seksli şeyler konuşmuş olmak için dinliyor

0|0
    0|0
  • Seninle grup yapar lan bu serefsZ.

1|0
    0|0
  • insan aşık olduğu kızın önceden bşyler yaşamasından okdar rahtsz olrki bunalımlara gierer midesi bulanır çöker lan adam , ama sadce seks için hiçbi duygu hissetmeden beraberse azdırır evt , benide azdırır

0|0
    0|0
  • Onun karakterini..

1|1
    0|0
  • ilginç dikkat et yarın bir gün bu fantazisini paraya dönüştürme kararı alıp seni satamasın

2|0
    0|0
  • uzak dur uzak. hemen kurtul hoşçakal bile deme

1|0
    0|0
  • Seni sevmiyo erkelen bazılarında vardir sevgilisinin başkasıyla ilişkiye girmesi tahrik eder ama bir peki seven erkekse olur mu bilemem

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki yazamadiysaniz hava alanini bulmus ve inise gecmenin sabrsizligini yasiyor kanks

0|0
    0|0
    • Ne demek bu şimdi?

• Mokokoculuk oynamak için sabirsizlaniyor eğer anlamadiysan yorum yazma bildirim gelmesin bosuna

• :) teşekkür ederim çok sert oldu bu anladım Sağol.

• Daha önce duymamıştım öylesini.

0|0
    0|0
  • Peze... nkliktir

0|0
    0|0
  • seni paylaşma fantazisi kuruyor...

1|0
    0|0
  • Senini paylasimci

0|0
    0|0
  • sevgilin gavatmış

0|0
    0|0
  • senin eleman swinger ci demek :)

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• mesaj atmycam çok teşekkür ederim

• rica ederim.. sıkıntı yok..

• O kadar mezhebimiz geniş değil

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gavatmış kendisi. zira anca sevgili statündekalır. seninle gelcek kurmaz

2|2
    0|0
  • Midesiz ve karaktersizdir net.

0|0
    0|0
  • hayırlı işler, bol kazançlar:) erkek arkadaşın tam bir süzme... imiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...