Bu bir soru mudur, sorudur, cevabı sizde mi?

İnsanların doğadan uzaklaşmasına rağmen hala doğanın içindeymiş gibi davranmasını, ihtiyaçlarının karşılanması adına çeşitli insanlarla seks yapıp bir kısmından duygu boşluğunu kapatmasını nasıl buluyorsunuz? Özünde ego tatmininden başka bir şey olmayan bu tarz seks yaşamında prezervatif kullanılmalı mıdır yoksa geri çekme metodu gayet yerinde bir uygulama mıdır? Tutkularından arınmış sevişmelerde avantaj olan kafa karışıklığından arınma mı yoksa dezavantaj olan dokunma sadece dokunmadır sıradanlığı mı tercih edilebilir seçenektir?

• Soruyu anladım.
    A seç
  • Benzer durum içerisindeyim.
    B seç
  • Bacım bunlar bize ters işler. Tavşan mıyız biz.
    C seç
  • Hiçbiri.
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• insan doğadan uzaklaştığında ruhuna aykırı davranışlar sergilemeye müsaittir, bu kişiden kişiye değişmez,

depresyondayken yapılan duygusuz seks, aç karnına içilen hap gibidir,

sorunuzun son kısmında zikredilen duygusuz seks ihtiyacıyla alakalı, şunları da söylememin bir sakıncası olmadığı fikrindeyim,

erkek, seks ile aşkı birbirinden ayıracak kapasiteye sahiptir, ama her erkek için geçerli bir kriter değildir, genellikle bizim ırkımıza ait erkeklerde bağlanma ve kıskançlık duygusu ön plandadır, ama istisnalar vardır,

o yüzden erkek bu tür girişimleri olsa bile belli bir süre sonra aşk ve seks olayına girer, oda sizin bahsettiğiniz konuyla alakası yoktur sanırsam,

ama bir hanımefendi her zaman şunu ister, seks yapayım keyfimi alayım, bir daha görmeyeyim, bu konudada hanımlar ikiye ayrılmaktadır, izdivacı düşünmeyenler olarak sınıflandırırsak ortak paydaları budur,

hayatı boyunca embesil bir hayat yaşamış hanımlar aşk olmadan sevişmez,

ama feleğin çemberinden geçmiş bir hanımefendi ise erkek genelevine girmiş gibi sadece bir kez zevkimi alayım derdindedir,

sualinize yardımcı olmaya çalıştım küçük hn

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• birşey soracam bunu bir yerden alıntımı yaptın ?

noktası ve virgülüne kadar bir düzenle yazılmış ...

Ayriyeten bu 3 sorunun genel bir cevap şıkkı bulunmamakta ...

Ayrı ayrı cevap verirsem eğer ki :

( SORU 1)

İnsanların doğadan uzaklaşmasına rağmen hala doğanın içindeymiş gibi davranmasını, ihtiyaçlarının karşılanması adına çeşitli insanlarla seks yapıp bir kısmından duygu boşluğunu kapatmasını nasıl buluyorsunuz?

CEVAP:

İnsanların Duygusal açıdan ve cinsel açıdan boşlukları kapatan birini bulması olabilir ...

(SORU 2)

Özünde ego tatmininden başka bir şey olmayan bu tarz seks yaşamında prezervatif kullanılmalı mıdır yoksa geri çekme metodu gayet yerinde bir uygulama mıdır?

CEVAP:

Kişiden kişiye değişir ...

(SORU 3)

Tutkularından arınmış sevişmelerde avantaj olan kafa karışıklığından arınma mı yoksa dezavantaj olan dokunma sadece dokunmadır sıradanlığı mı tercih edilebilir seçenektir?

CEVAP:

Yukarıdaki Soruda Anlatım bozukluğu olan yerler nelerdir ?

KOMPLE demekle beraber

Birde 2 soru varmış gizli soru bu soruda göremedim yeni fark ettim :D

Teşekkürler pampa...

0|0
    0|0
  • Seçeneklerin içerisinde benim görüşlerimi yansıtan hiç bir cevap yok. şöyle özetleyeyim, insanı hayvanlardan ayıran en büyük özelliklerinden bir tanesi de hayvani dürtülerini kontrol altina alabilip, genel ahlak ve etik kurallarına uymasıdır. yok duygusal boşluğu tamamlamak için seks yapmak yok modernlik falan bunlar başlı başına uydurmalar. İnsan düşünebilen irade sahibi bir varlık olmasının hikmetinde ise iki temel iç güdüsünü de bastırabilme gücüne erişmiş olmasıdır.

0|0
    0|0
  • hayatın devamının temelinde üreme içgüdüsü varken seks kaçınılmazdır ister doğadan uzaklaş ister sevdiğinden ;) onun boşluğunu doldurmak için falan hikaye bunlar olay tamamen hormonel ;) g..ne güvenen kullanmaz prezervatif hayat gayet basittir zorlaştıran ve lanet olası bir paradoksa dönüştüren bizleriz ;)

0|0
    0|0
  • 1.Tek gecelik ilişkiler bu yüzden var.Mütemadiyen sevişen insanları normal karşılıyorum.

2.Prezervatif kullanılmalı çünkü HPV kapmak içten bile değil, siğilli siğilli dolaşmak istemezsin di mi beyb.

3.Düşünmeden yapılan dokunmalar daha avantajlıdır her zaman.Düşünen erken boşalır veya orgazm olamaz.

0|0
    0|0
  • prezervatif gerekli ama zevk vermiyo haa evlilik birazda bunun için var işte

0|0
    0|0
  • ( canlı - doğa ) * dişi + erkek / bir adet yatak = sex

0|0
    0|0
  • Benzer durum içerisindeyim.

0|0
    0|0
  • Ösym'de felan mı çalışıyorunuz :D Bu nedir soru içinde soru .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecenın bu saatınde bu soruyu kimse anlamaz :)

0|1
    0|0
  • Tutkusuz, sevgisiz sevişme-seks, sevişme-seks değildir.Dokunuşların altında aşk olmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...