Bu teklifini kabul etmeli miyim?

Gizli Üye
Sevgilimle bakire olduğum için ilişkiye girmek dışında oldukça ileri derecede sevişiyoruz. O üstüme boşalıyor ve bitiyor. Bir gün bana arkadan yapalım mı dedi ve o anda direkt hayır dedim. O da bir daha sormadı, üstelemedi ama aklımda da kalmadı değil. Acaba kabul etmeli miyim? Edersem ne olur?
Güncellemeler
+1 yıl
"Sevgili Erkekler (!),

Beni ve yaptıklarımı yargılamak hiç kimsenin haddine düşmedi. Ben sadece anal sex nasıl birşeydir diye dorsaydım daha mı insancıl cevaplar verecektiniz acaba? Yazdığınız kötü ithamların hiçbirini üstüme alınmıyorum, çünkü ben kendimi biliyorum. Ama bu tarz cevaplar yazanların belliki geçmişten gelen bir yarası var, gocunuyorlar. Daha önce çıkaramadıkları acısını şimdi gelmiş benden çıkarıyorlar.
Güncellemeler
+1 yıl
Siz lütfen önce bir dönün kendinize bakın.. Siz nesiniz ki "namuslu eş" istiyorsunuz. Siz önünüze gelen kızla yatın kalkın sonra gelin bana kocana yalan mı söyliceksin, sen kendini bakire mi sanıyosun diye söylenin? Sadece gülüyorum size emin olun :) Bir kıza bu tarz yorumlar yapan varlıkların ne kadar vicdanı vardır bilmiyorum ama merakınızı gidereyim; ben bunların hepsini ilk kez yaşıyorum ve bu adamla zaten evleniyorum.. Eğer "o" evleneceğim adam olmasaydı bunların hiçbiri olmazdı..
Bu teklifini kabul etmeli miyim?