Bu teklifini kabul etmeli miyim?

Sevgilimle bakire olduğum için ilişkiye girmek dışında oldukça ileri derecede sevişiyoruz. O üstüme boşalıyor ve bitiyor. Bir gün bana arkadan yapalım mı dedi ve o anda direkt hayır dedim. O da bir daha sormadı, üstelemedi ama aklımda da kalmadı değil. Acaba kabul etmeli miyim? Edersem ne olur?

Güncellemeler:
"Sevgili Erkekler (!),

Beni ve yaptıklarımı yargılamak hiç kimsenin haddine düşmedi. Ben sadece anal sex nasıl birşeydir diye dorsaydım daha mı insancıl cevaplar verecektiniz acaba? Yazdığınız kötü ithamların hiçbirini üstüme alınmıyorum, çünkü ben kendimi biliyorum. Ama bu tarz cevaplar yazanların belliki geçmişten gelen bir yarası var, gocunuyorlar. Daha önce çıkaramadıkları acısını şimdi gelmiş benden çıkarıyorlar.
Siz lütfen önce bir dönün kendinize bakın.. Siz nesiniz ki "namuslu eş" istiyorsunuz. Siz önünüze gelen kızla yatın kalkın sonra gelin bana kocana yalan mı söyliceksin, sen kendini bakire mi sanıyosun diye söylenin? Sadece gülüyorum size emin olun :) Bir kıza bu tarz yorumlar yapan varlıkların ne kadar vicdanı vardır bilmiyorum ama merakınızı gidereyim; ben bunların hepsini ilk kez yaşıyorum ve bu adamla zaten evleniyorum.. Eğer "o" evleneceğim adam olmasaydı bunların hiçbiri olmazdı..

0|0
9|25

En İyi Kız Görüşü

• Bunu her kadından isterler ,sonra yapınca kıme kıme yaptı derler

sonra bakır isterler ,sonra böyle yapıp bakırım dıyen kıza nefret kusarlar.

Siz bir kendınıze bakın ,bulsanız hiç sormadan zıplarsınız

Kandırmak için söylemedığınız yalan kalmaz

Şimdide moralınız bozuluyor değil mi

içinizden evlenecegım kızda ya böyle yapmıssa dıye:)

O zaman ilişkılerınızde dürst yaklaşımda olun

istemeyın kızlardan böyle bır sey

O zaman eğlenılecek kızlar kalmaz ,piyasada

Sizin evleneceğınız kızlarla dolu olur

Ama siz bız bu yaşta nıye evleneyım dersınız yıne

Yukardakı soruyu soran kısı sıze gelırsek

Kendın istemedığın hiç bır seyı yapma

Kendın için yaşıyacaksan ,bunun pek zevk verıcı olduğunu

söylemıyorlar.Sırf onun içinde yapma

Ya bu kız benım için neler yaptı dıye düşünmez

6|3
    0|0
    • Ben ama aynı senın gıbıde düşünüyorum.

Aynı şekılde bakıyoruz olaya sadce ben kız açısından yazdım o kadar

• penti'ye alkış /bravo ^^

• genellem ne kı sen bekaretım kalsın dıger herşeyı yapayım dıyorsun. BUmu genelleme istiyorsan özgurce seviş yaptıgının arkasında dur. Hem ıstedıgını yapıcaksın hem sonra ben bakıreyım dıye bırde bakıre olmayan kızlara laf atıcaksın bumudur ıyı olan.

Sen soruy soruyorsun herkes cevap verıyor. hayat senın hayatın bırazda genel cevap yazmak zorundayız sen kisşisel algılama. Kusura bakmayında erkeler tek başına sevışmıyor tecavuz olmadıktan sonra. Zaten sevişmek suç degıl. yalan hayat yaşamak suç

Erkekler Ne Diyor 25

• Yani şu zara ne takılırsınız anlamam. Yapıyorsan mertçe yaparsın. Hadi bu sevgilinle yaptın, ayrıldın. Sonraki sevgilin seni önceden biriyle sevişmedin diye kabul etmiyorsa etmez zaten. Zara bakmaz zaten. Kızlar mert olsunlar, yaptığın evleceneğini düşüneceksin, çünkü yatağa giriyorsan ona güvenmiş olman lazım. Size her çıkma teklif edenle çıkıp yatıyor musunuz merak ediyorum. Yatağa girip zevk almaya eyvallah, sonra ayrılınca da eski sevgilim adam değildi. diyorsunuz. Bence sen sevgiline güvenmediğinden böyle saçmasapan şekilde sevişiyorsun.

Türk kızlarına üzülüyorum, arada derede kalmışsınız. Eğer güvenmiyorsan onla yatakta işin ne ? Sadece bir merak mı?

2|1
    2|1
  • Arkadan yapmak biraz argo olmuş:) Sevgilin anal sex istedi sende hayır dedin ayrıca ileri derecede sevişmeden kastın nedir? sadece oral mı? Bence bu saatten sonra koyver gitsin:) Ben yok desemde sen anal ( senin deyiminle arkadan vermek) yapıcaksın.

Şahsi görüşümü soracak olsan erkek olarak bu işi midem kaldırmaz derdim..

0|0
    1|1
  • Bunu bekaretten dolayı yapmayın. Anal seksin de bir felsefesi var, sevişmeyi böyle şeylere alet etmeyin. Penatrafit seks olmadan doyurucu sevişme yaşanabilir. Bu teklifi, merak ediyorsan, istiyorsan kabul et, ama o dedi diye değil.

Bir de bu öyle direk konuya dalınacak, bilmeden yapılacak, aceleye getirilecek iş değil. Ne yapması gerektiğini bilmeyen biriyle yapman ilk ve son olmasına neden olabilir. Önce isteyin, sonra öğrenin, en son yapın.

Ve o dedi diye yapma. Zaten anlayışla karşılamış, üstelememiş. Eğer nasıl bir duygu merak ediyorsan, bundan zevk almak için, o filmler ve diğer kötü deneyimlerdeki gibi acıdan uzak tutmak için, önce gerekenleri öğrenin. Detaylar için link te aşağılardaki yazıma bakın.

Tabi bunları normal ilişkiye girmeyi bir erkek kontrol icadı bekaret kavramından dolayı düşünmediğinizi ve anal ilşkiyi isteyerek yapacağını varsayarak yazdım. Normal ilşki de, eğer istiyorsan ve sosyal sorumluluğunu umursamayacaksan (ki umursanmamalı, bu saçma ve antik bir kavram) o zaman yapabilirsiniz. Cinselliğin bastırılması yerine yaşanması ve kadının kendi bedeni üstünde söz sahibi olması gerektiğini savunuyorum.

2|0
    0|1
  • ilerde bu adamla evlenmezsen, evlendiğin adama arkadan yaptık diyebileceksen, onu daha ilk geceden kandırmayacaksan yap tabi.

1|2
    1|1
  • ha yani sen bakiresin... guzel bir bekaret yontemiymis

3|3
    3|1
  • daha ne kalmış ki yapacak :)bekarete takılımışsınız sadece işin son noktasını farklı yere boşalarak yapmış .madem bekaret hallen tabu olarak duruyorsa o noktada nasıl oluyorsunuz ?

1|0
    2|1
  • Daha yaşın genç İnş Sevgilinle evlenirsin..

0|0
    0|0
  • sırf senin gibi kızları gördükçe eşim bakire olmasın diyorum. en azından dürüstçe sölesin bana.

0|0
    2|0
  • üzerine boşalacak kadar sevişiyosunuz ve en zevkli kısmını yapmıyorsunuz sorman bile hata işgence ediyorsun kendine ve erkek arkadaşına

0|0
    1|1
  • seni eleştirenlerin aynen senin dediğin gibi olduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
    • nihayet dürüst bir erkek! teşekkür ederim objektif olduğun için..

• erkeklerduygusal şeyleri ve bazı zevkleri tatmak istiyorlar ama evlenmeye gelince rotayı değiştiriyorlar.

• Anal sexin ne olduğunu bilmeden iyice araştırmadan yapma ... Sonradan bir zararı olmayacağı ne malum. Sırf onu mutlu etmek için bunu yapcam diyorsun peki kendin multu olabilcekmisin?.Birbirinizi çok seviyorsanız normal hak yolunu deneyin b...k yoluna gitmeyin derim ben.

0|1
    0|0
    • sağlıksız ve daha zor olduğunu bilmiyorum sadece. beni de mutlu edecek mi bilmiyorum o yüzden soruyorum.

• bayanlar neden sırf erkeğinizin isteklerine göre cinsel yaşamınızı belirliyorsunuz? eğer gerçekten sende istiyorsan yap derim .sonuçta bizim kölelerimiz değilsiniz , benimde bir kaç anal tecrübem oldu ama hiçbir zaman kız arkadaşımı zorlayarak değil oda istediği için yaptık ve büyük zevk aldık ilişkinin temeli bu zaten eğer sadece ben zevk alıyorsam mastürbasyondan ne farkı var?

0|0
    0|0
  • karar senin sonradan pişman olacaksan tabiki yapma ama yapmaya karar verirsende dikkatli birşekilde yaparsanız da emin olun iki taraf içinde çok zevkli bir şey ha birde bu işi yaparda hoşunuza giderse de çok sık yapmayın o güzel arkanın kas yapısını bozarsın ve kıçını tutamazsın :)) haftada bir kez yapılması normalmiş benden söylemesii

0|0
    0|0
  • bu seksin bir parçası ve çok zevkli ama burda sen gelenekçi bir yapıda olduğun için bakire kalmak istiyorsun,ama inan asıl bakirelik beyinde olandır,gerçekten merak ediyorsan bu konuda cevabın evlendikten sonra olmalı,oda senin beyindeki zarsız bakireliğinin sembolü olur,bana göre bakirelik önemsiz olmakla beraber senin değerlerine saygı duymak durumundayım ve anal sekside evlilik sonrasına söz vererek o döneme bırak derim.

0|0
    0|0
  • Tamam sevişmişsin,ileri derecede görmüşsün.Bundan sonra arkadan önden ne farkeder,devam et gitsin.

0|0
    1|1
    • bakireliğimi evlenmeden kaybetmek istemiyorum.

• yukarıdaki yorumumu geri alıyorum,evliliği düşündüğünü bilmiyordum o insanla.Kusura bakma.

• onun eşim olacağından emin olmasam öpüşmeden öteye asla izin vermezdim.. hatta sana şunu da söyliyim ben bütün erkek arkadaşlarımdan evleneceğim kişi olmadıklarına inandığım için ayrıldım. herşeyin ilkini kocam diyeceğim adamla yaşamak istediğim için dudağımı öpmelerine bile izin vermedim bu yaşıma kadar. bütün arkadaşlar polyannasın sen dediler güldüler ama direndim ve başardım. şimdi sevgilim benim hem ilk öpüştüğüm erkek hem de evleneceğim erkek. bütün hatırladığım hislerin içinde "o" olacak.

• zevkini bilmem, prensip gereği yapmadım ama, kadın için sağlıksız bi durum olduğunu biliyorum bilginiz olsun..

0|0
    0|1
  • ya kim ne derse desin karar senin bunu yapmak istiyosun diyede hiç kimse seni yargılayamaz tercih meselesidir bu biz yaptık bazen yapıyoruzda bu kimseyi ilgilendirmez o bizim hayatımız bizim zevkimiz sende aynı düşünmelisin

0|0
    0|0
  • delikli boncuk yerde kalmaz ...devam et

0|0
    3|1
  • Anal yolla ilişki iğrençtir. Başka birşey demiyorum. Çok iğrenç ya nasıl yapıyolar anlamıyorum. Hele ki kızlar nasıl kabul ediyor orası ayrı bir muamma.

0|0
    0|0
  • sekste sınır olmaz ancak evlenecek bir adam evleneceği kadına anal ilişki teklif etmez ama bu senin hayatın istediğini yapmakta özgürsün ve insanlar senide yargılıyamazlar kime ne

0|0
    0|0
  • et de gör canım ne diyelim şimdi zevk alıyor bütün kadınlar sende alırsın ama acısına dayanabilirsen

0|0
    1|0
  • hak yolu varken b..k yolu niye ?

1|1
    0|1
  • Ak yolundan şaşma derim ama eğer istiyorsan yap. Ama büyü de bozulabilir...

0|0
    0|1
  • e düz sevişsenize.

0|0
    0|1
  • onden bakire icin yapmiyorsun anladigim kadariyla neden yapmadigina gelince

1-evlenince sorun yasamamak icin evlencegin adami namusluyum diye kandircaksin

2-belki ama kucuk bir ihimalde olsa dini korkular ama sanmam (cunku korksan arkadan yapmazsn)

3-simdi sevglinle sevisyorsun belki arkadanda yiyeceksin sonra cikip namuslu ayaklarina yatacaksin ben bakireyim diye senin bakireligini yesinler beee

4|1
    2|1
    • yukarda bas bas bagiriyorsun evlencem diye onden de yapsana o zman ne duruyorsun zaten evlenmeyecemisn? bu ne yaman celiski

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne şimdi bu bekaretin sağlam ya ruhun...

Bekareti önemsiyorsan anal da günah ozaman nıye önemsemiyorsun ki.

Yapma madem evlenceksiniz o zman biran önce evlende bu ıkılem dolu olaylara gırıp uzulme..

1|2
    4|1
    • +1111111111111 yazacaktim ama yazdiklarini gorunce vazgectim gerek kalmadi

• Saçmalık bu zaten iyi oluyor erkeklere işte zar peşinden bacak arasından namustu şerefti diye tutturan beyınsızlere düzen buysa ve böyle kalacaksa kızlarda bekaret korumaca oyununa devam etsinler bol bol sevişerek.. hem her haltı yıycek hem bakıre olmayan dıger kızlara fahişede deme hakkını kendınde bulacak bu kızlar.

İkiyüzlülük kadar iğrenç ne olabilir ki.

• Bunu eksıleyen kafaları hıc anlamıyorum ben.

İsteyen kız durustçe sevişsin ama bakıreyım ben namusluyum gıbı bırşeyın ardına gırmesın esas namussuzluk bu ışte ıkı yuzluluk.

Kızlar yaptıgınızın arkasında durun yalan hayatlar yaşamayın. O bunalımdan o bunalıma gırmeyın.

• Kendini buna zorlama yapma derim..

Sevgilin belkide seni deniyordur,

ona olur deseydin belkide icinden

,Bana evet dedigine göre belki bi baskasida

arkadan yapmistir´´ diye icine bi kurt düsebilir.

2|1
    0|1
    • kesinikle böyle bir içten planı olmadığına ve böyle düşünmeyeceğine eminim... birbirimizi çok iyi tanıyoruz.. o anda gerçekten artık ilişkiye girmenin zamanı gelmişti vucutlarımız bağrıyodu resmen ama sırf ben istemiyorum diye tuttu kendini.. bi şansını denedi işte.. bn hayr diyince hemen kapattı konuyu zatn..

• oha nerden nereye varıyosun benim böyle bana karşı şöyle desem şöyle olur onu da şöyle düşündürttürürüm diyen bi kızla işim olmaz bence bütün erkekler böyle dürüst olun içinizden geçeni yapın

• yorumunuza katılıyorum,çünkü ben başka şekilde deniyorum kim olursa olsun tanımıyorsam eğer.

• bakire kalmak istiyorsun ve üstüne boşalıyor öyle mi

kuş taşa değer de hamile kalırsan ne olacak peki?

0|2
    3|1
  • benden zamanında sevgilim böyle birşey istemişti hemen okudum araştırdım neyin ne oldugunu hayatında belkide çok kızla yatmıştı yanlız benim kadar anal hakkında bilgiye sahip degildi çnkü o sadece zevkindeydi tabi karşınsındakinin zevkinde degil kendi zevkindeydi anlattım neler olabilicegini ve ilişki içinde ona güvenmediğimi benim için ön arka farketmedigini sacede kendimi hazır hissetmediğimi sırf sen istiyosun die bu iş olmaz dedim kafasına dank etmiş olucak ki bidaha böyle bir konu açılmadı hatta bana suç bnde bencil davrandım dedi çünkü bn üzülmüştüm.

0|0
    0|1
  • Burdakiler yap derse yapcak mısın :S Başkalarıının düşünceleriyle harekt etmk yerine kendin karar ver yapacagını yapmışsın zaten ayrılnca ilişki bitince kafana takmıcaksan istedigini yap ama ilerde benim için sorun olur dersen yapma bu kadar basit yanlışnda dogrunda senin olsn başkalarının lafıyla harekt edersen daha fazla acı çekersin emin ol.

0|0
    0|1
    • tabiki burdaki tanınmadığım insanların lafıyla hareket etmicem.. benim öğrenmek istediğim anal ilişkiydi ama herkes konuyu işine geldiği şekilde başka yöne çekti..

• Boşver o zaman burda söylenenleri insanlar kendince yormlamış buraya yazcagına google dan araştrmanı tavsye ederim kafa karıştırcı ve can sıkıcı olmaz.

• bişey olmaz istiyorsan et kişiden kişiye değişmekte ama acı falan benim bi arkadaşım yaşadı hiç acı hissetmemiş bir başkası çok acı hissedip bazı sorunlarda yaşayabilir anüs bölgesinden tercih senin

0|0
    0|1
  • bende de aynı durumlar var teklif etti ama ama ona bundan zevk almıyacağımı belirttim çünkü o izlediği filmlerin etkisinde kalmış olsa gerek...anal seks yapanlar bir süre dışkısını tutamıyor bile okadar sağlıksız birşeyi ona kabul etmiceğimi söyledim oda zaten daha ısrar etmedi

0|0
    0|1
  • ileri derecede sevişmek pek ilginç bir tanım olmuş yalnız...

1|1
    1|1
Yükleniyor...