Bakire olmayan kızlar bakireyim rolü yapar mı?

Hangi yollara başvururlar? Nasıl anlaşılır? Hiç yaptınız mı veya sevgiliniz size yaptı mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bunu anlaman mümkün olamaz ki. Eğer kafaya koyarsa anlamanın imkanı olamaz. hem sevgilini bekareti için seviyorsan biraz sorun olmaz mı? Karakterine göre sevsen mesala o sana bu konuda yalan söyleyen kız olmazdı.. Sende şüphelerle kendini üzmezdin.

2|0
    0|2
    • ben dürüstlükten yanayım zaten. onun için sordum rol yaparlar mı diye genel olarak. çok masumum ayağına yatarlar mı? bazen inanamıyorum bu kadar mı masumsun diye :D

• sizin gibiler geri kafali. bakireliyi bozuk olan kizin karakteri de olmaz...sizler birileriyle yatip yatip sonra kendinizi namuslu adlandiriyorsunuz. sizin namusunuza tukureyim...

• Bizi nasıl test edip onayladın oralardan mete? bende senin bu ruh haline tüküreyim o zaman.

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz daha bunlarla bozun kafayı bozun...

0|0
    0|1
  • Bunu anlamanın bir rolü yoktur ama asıl sorun sen kızın bedeni için mi onunla olduğundur. Sen bekareti çok kafaya takarsan seni kaybetmemek adına yalan söyleyen de olabilir. Seviyorsanız ben bakire kız istiyorum gibi dayatmalar yapmazsanız bunu önemsiz bulursanız her zaman dürüst olacaktır karşınızdakide

0|0
    0|1
  • eğer kız bakire değilse evleneceği adamda bekarete önem veriyorsa evet bakireymiş gbi yapar. gider zarını diktirir, yapay kızlık zarı kullanır, bisikletten düştüm der, tecavüze uğradım der bla bla bla.. ama sevdiğinin namusunu iki bacak arasında değilde yüreğinde ve beyninde aramanı tavsiye ederim. ruhu bakire olmadıktan sonra bedeni bakire olsa ne yazar..

1|0
    0|1
    • ruhu bakire olanın bedeni de bakire oluyor zaten :D ama bakire olmayıp da çok daha sadakatli olabilcek kızlar var.

• onu diyorum işte ruhu bakire değil ama bedeni bakireyse ne anlamı var diyorum.

• bakir bir erkek namuslu oldugu icin

zaten anormail mekanlarda anormail erkek arkadas lari olmaz

bakir erkegin

o yüzdede alacagi kiz zaten bakire olur senin nerede yol aldigina bagli

0|0
    0|0
    • bi yol aldığım yok, okuyom ben ya :D

• Rol yapmayın kızlar !

0|1
    1|0
    • dürüst olsun canımı yesin ;)

• Onun rolü mü varmış :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yapar dostum, namus bacak arasında arandığı sürecede yapacaklardır kaldı ki bekaret bu kadar basit olmamalı bana göre, yani ince bir zar yargıç olmamalı kızın namusunda, kalbi temiz ruhu iyiyse ondan namuslusu yoktur bence.

0|0
    0|1
  • dürüst ol canımı ye

0|0
    0|0
  • valla şimdi sana ne desem boş karedeşim

0|0
    0|0
  • şahsi fikrim şudur... ben bakir biriyim ve illede bekareti bozulmamış biri olsun demiyorum... cinsellik öyle bir duruma gelmişki artık aşk denen şey kalmamış... bakıyoruz okuyoruz kızlar bile gidip 2-3 kişiyle yatmayı iyi birşey gibi anlatıyorlar... eğer ben birini sevmişsem karşımdaki dürüst olsun yeter bana... bırakın bekareti gider genelevden çıkarır evlenirim...

1|0
    0|1
    • herkes kendi fikrini söyler neden gocundun... ayrıca küfretme hakkını kimde buluyorsun?

Yükleniyor...