Sevişmeden önce mi yoksa seviştikten sonra mı duş alırsınız?

Durum basit. Bazıları dini inançtan dolayı sonrayı tercih ederken bazıları önceyi tercih ediyor.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• her ikisinide yaparım pis pis sevişmem.

0|1
    0|0
    • Bende öyle ama spontone gelişen bir sexte asla duş düşünmem... Sanırım sen de...

• yok ben bedenim temiz iyi değilse kendimi durdururum yapmam.

• Anladım.. ama partneriniz bu durumu anlamayabilir. Kendisini istemediğinizi düşünür belki.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben hergün düzenli duş alırım..
    Seks yapmadan öncede alırım. İsimiz bittikten sonrada :) Temiz hatunum ben ya öyle terlicemde pis pis kokup gezmeler bana gore degıl :))

0|2
    0|0
  • Sevişmeden önce duş alırım gereken jelleri sürerim vücuduma hem bebeksi olması için hemde tatlı kokması için. Bittikten sonra duş alırım temizlik şart :)

0|0
    0|0
    • Bittikten sonra kimin umurunda... O tatlı yorgunlukla keyif yapmak gibisi yoktur.. Bir ara yaparım tabii..:))

• Sevişirken

0|0
    0|0
    • Çok oldu ben bunu soralı.. Nereden buldun bu soruyu? Duşta sevişmek iyi fikir.. Ama geniş bir alan olmalı tabii..

• Profillerde gezinirken gördüm

• Çok detaylı geziyor olmalısın profilleri...

• once ve sonra da alinmali..

0|0
    0|0
    • teşekkürler... ama önce kesin sonrası ise duruma göre..:)

• ben ciddiyetten bahsetmistim. evli olsam alisacaktir erkek bana

• evliyken zaten duş mecbur.. Ama sevgiliyken insan soramıyor bunu.

• Hem önce hem sonra alınması gerekir bence

0|0
    0|0
    • Teşekkürler tabii ki olması gereken bu. Ama en önemlisi sexten önce olmalı. Ben genelde sonrasında biraz tembellik yapmak isterim. Malum.. erkeklere orgazmdan sonra uyku basar.

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum seksten önce iki tarafta duş alıp temizlenmeli. Eğer fantezi yoksa iki tarafta belli bölgelerindeki kılları kesmeli. Kız istiyorsa erkek sakal tıraşını olmalı. Vücut terden ve kirden arınmalı dişler fırçalamalı, ağız temizlenmeli. Seksten sonrada duş alınmalı. Malum ter olur, yalanma olduysa tükürükler vücudun her yerinde olduğundan koku olur. Ayrıca belli bölgeler temizlenmeliki mikrop varsa onlar gitmeli. Yoksa çok kötü olur. Haydi iyi sevişmeler.

0|0
    0|0
  • Geniş zaman ise önceden duş alınmalı ki genelde bu yapılmaz sanırım
    sonrasıda duş alınmalı gerek inanç gerek temizlik için

0|1
    0|0
  • hem sevişmeden önce hem sevişirken hem de seviştikten sonra duş alırım. ama bunu ritüele de sokmam. eğer yaşanan ambiansta sevişme varsa "dur 10 dk sevişelim" demem.

0|0
    0|0
  • Valla öncede sorada yaparım onunda yapmasını isterim yoksa sevişmem :)

0|0
    0|0
    • Asla soramam ben yaa... Hele ki ilk kez ise.

• çıktıysa tuvaletten gereğini yapmıştır yaa.. sorulur mu temizmisin diye?

• Valla parasını veriyosam kırklanıp çıkacak vermiyosamda uygun bir dille söylerim ben duşa giriyorum istersen sende al gibi :)

• Hem önce hem sonra :D

0|0
    0|0
  • Önce ve sonra. Bazen ise sadece önce.

0|0
    0|0
    • Önce muhakkak olmalı. Partnere saygı açısından. Ve kendimize.. Ama sonrası kişiye bağlı.

• Duşta sevişsek :D?

0|0
    0|0
  • Her ikisi

0|0
    0|0
  • Hem önce hem sonra :)

0|0
    0|0
  • hem once hem sonra :D

0|0
    0|0