Prezervatif nasıl bir şeydir ya?

Ya prezervatif ne işe yarıyor ne biliyim spremleri falan bı yeremı topluyor? :D nasıl oluyorda hamıle kalınmıyor?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• ben 13 diyorum en fazla 14.

1|1
    1|0
    • 12 yi zorlar mı dersin?

• 12-13 yasında kı bır kızın bu sıtede ne ısı olabilir? Bilmiyodum gercekten yasımla alakası bıseyde degıl ınandırmak zorunda degılım :)

• inanmadıkki zaten :) zorlama kendini inanmak zorunda değiliz bizde. :)

• Nasıl anlatiyim hani poşete çöp atarsın da içinde su varsa yere damlamasin diye bir kat daha çekersin ya öyle düşün :D

1|1
    0|0
  • 0|3
    0|0
  • Bildiğin kılıf penise köküne kadar giydiriliyor ucunda çok az sivri boşluk var sperm oraya doluyor kadının içine gitmiyor penisin ucunun olduğu yere doluyor sperm içerde :)

0|0
    0|0
  • prezervatif ilk olarak uzay bilimcilerinin uzay mekiklerinde taneli gıdaları paketleyip taze kalmaları amacıyla üretilmiş mesela leblebi fındık falan

1|0
    0|0
  • yasın kaç?

0|0
    0|0
  • Balon o balon :D

0|0
    0|0
  • Uygulamalı olarak göstermeden öğrenemezsin :D

0|0
    0|0
  • bildiğin balon işte.

0|0
    0|0
  • şakacı şey

1|0
    0|0
  • Ahaha :)

0|0
    0|0
  • sen terk et bu dünyayı be cahil :)

1|0
    1|0
  • :)))

0|0
    0|0
  • poşet gibi düşün bütün spermleri poşetin içinde topluyor

0|0
    0|0
  • korunma canım :D

1|0
    0|0
  • Vajina nasil bise yaaaaa

1|0
    0|0
  • Geçirdiğin her kalıbın şeklini alan sonra üzerine oturup içine alan bir plastik şeffaf malzeme. asdsfagf :D

0|0
    0|0
  • bildiğin balonun uzunu işte spermler onun içinde kalıyor vajinanın içine dökülmüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sizin gibileri kaldımı hala yoksa bizimi kekliyosun arama motoruna yazsan çıkardı niye burada soruyosun amacın ne :D almayın şu ergenleri veya kendini akıllı sananları siteye ya

0|3
    1|0
  • Yaş kaç

0|1
    0|0
  • Canım eline eldiven giyip hamur yoğurmak gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...