Kondom bulamadım çorap taktım !!

bir yerde okumuştum bir vatandaş sormuş soruyu ! kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim fakat o an kondom bulamadım çorap taktım sizce sevgilim hamile kalmışmıdır diye gülmekten yıkılmıştımm :D sizlerin düşünceleri nedir bu konuda ? :D:D

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• bari kravat taksaymış vajinaya kibar gözüksün diye :)))

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çorap taktın da durmasın için düğüm mü attın ona :) çorap nasıldı ? ince pamuklu çorap mı ? asıl soru şu ayağından çıkarıp mı penisine taktın :):):) çünkü yeni moda aramolı prezervatifler :)

0|0
    0|0
    • iğrençsin :D:D

• Sen kullanırken kı buna inanmıyorum Haydar Dümen'in etkisinden kalmış üstü kapalı alay eder gibi soru soruyorsun ben iğrenç oluyorum

• alınma hemen yav sonunda gülücük var cevabın güzel ama iğrenç ti ben naapim :D:D

• eğitim şart

0|0
    0|1
  • Dışarı boşalma diye bi durum en ilkeli haberi var mıymış acaba :D

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0
  • çorabın markasnı merak ederim

bi de işlem snrası acaba çorabı giyip hayatına devm etmişmidir onu merak ederim

0|1
    0|1
    • :D:D naylon çorap olsa gerek :D

• işe yarıyosa çorap satışlarnda patlama olur:)

• yahu allah aşkına işe yarar gibi bir durum mudur sence :D düşünsene yün çorap takmış çap olmuş 15 cm birde çızlayarak girer yırtıp atar hadi onuda geçtik mazoşist bir hanım efendi diyelim peki ya orgazım sonrası sızıntı yaptı içeri kaçtı ! lan ben korundum ama sızmış kız hamile kalmışş :D:D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• arızasınız ya..

0|0
    0|0
  • girp çıktıktan sonra yanma oldumu :::::::::::::::::::? :D

0|0
    0|0
  • naylon corap mı yün corap mı o da önemli ..

0|0
    0|0
  • hahahahahhaaaa...yok artık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...