Doğum kontrol hapı hakkında..! Lütfen bilgisi olanlar bir baksın..!?

Arkadaşlar kız arkadaşımla birlikte olduk ve belirli aralıklarla da birlikte olmaya devam ediyoruz, yani 2 hafta 3 hafta arayla. Birlikte olduğumuzda korunmuyoruz ve ertesi günü hapı kullanıyor ve hergün doğum kontrol hapı içiyor. Neden her gün doğum kontrol hapı içiyorsun dediğimde, birincisi ertesi günü hapı aldığım için adet düzenim bozulmasın diye ve ayrıca sağlıya çok faydası var şeklinde cevap veriyor. Çok üstüne gitmedim fakat bu konu kafamı bulandırıyor. 2-3 haftada bir ilişkiye girmekle hergün doğum kontrol hapı almak normal mi? Bunun sebebi ne olabilir?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• HER GÜN KULLANMAZSA ETKİSİ OLMAZ AĞRI KESİCİ DEĞİL BU

0|0
    0|0
    • anlıyorum ama ertesi günü hapı neden alıyor o zaman?

• hmm.. peki teşekkür ederim..

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• bence korunmak için ve adet düzeni için doğum kontrol hapı alıyordur garanti olsun aman bir şey olmasın diye ertesi gün hapı da alıyordur. bence ertesi gün hapına gerek yok çünkü %99,7 koruma sağlıyor. bir de d. kontrol hapı hormon adet vs. düzensizliklerinde doktor tarafından verilir.

0|0
    0|0
    • işte bende onu merak ettim, yani düzensizliği yok kendi kafasına göre içiyo ve 2-3 haftada bir kere birlikte oluyoruz..

• bence de sonra yapmaz hamile falan kalır ozaman görürsün :)

• sus kız Allah korusun :D ben dikkat ediyorum ama ne olur ne olmaz :)

• yaw sen napacaksin nedenini :) sürekli alinmasi gerek onun bir gün alinmayinca tüm düzen bozulur ve fayda etmez
    ve evet adet düzenine iyi geliyor

0|0
    0|0
    • merak işte :) teşekkür ederim ilgin için :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...