Tv dizileri! Aşk herşeyi affeder mi arkadaşlar?

İhanet, aldatma, entrika, kısacası herşeyi izlediğimiz bu tip diziler ne kadar hayatımıza uygun?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Reyting için bazı durumlar abartılıyor elbette ama o hayatları yaşayanlarda var ki. Sonuçta senaryonun esin kaynağı; hayat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aslında hepsi hayatın içinden. biz akşam olunca evlerimizde oturuyoruz belki ama inanın dışarıda türlü türlü şeyler yapılıyor. biz gece olsa da yatsak diye düşünürken insanlar için gün yeni başlıyor. farklı hayatlar yaşıyoruz. zamane dizileri de yansıtıyor hayatı işte. bizim evin halleri diye bir dizi vardı zamnında güzel aile ilişkilerini anlatan hani şu bizimkiler gibi. çemberimde gül oya vardı zor zamanlarda bir konağın içinde yaşayan 4 aileydiler. ama gülmeyi birbirlerini sevmeyi biliyorlardı. şimdi kavak yelleri var ismi şahsına münhasır. hakikaten kavak yelleri...insanlar için tek bir kişi yetmez olmuş kimin eli kimin cebinde hesabı. ve maalesef o da hayattan...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence hepsi gerçek,misal dexter aynı ben ya da house vicodin bağımlılığını benden almış.Gossip girls de yaşananların hepsini bizzat yaşadım

0|0
    0|0
  • hayat ekrana yansıyor, ekran da hayatı şekillendiriyor... çift yönlü ekileşim...

0|0
    0|0
  • Türkiye deki reyting amaçlı sadece cinsellik üzerine kurulu bir sürü dizi var bunları sevmiyorum.. Hayat sadece cinsellik değil. Ama elbette bütün dizler ve filmlerde olmasa çoğunluğunda gerçek hayatta olan şeyler yaşanıyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...