Sol meme neden daha büyük olur?

Merak ettim yoksa sadece bende mi öyle

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Her 6 kadında 1 görülür , bu bir bozukluk değildir. Sebebi ise , hiç bir insanda organlar simetrik büyümez, önce bir taraf gelişir sonra diğer taraf ona yetişir. Bu bazen anlaşılması zor aralıkta olur bazen de bariz fark görünür halde olur. Yaş önemli faktör , 22 yaşa kadar çok şey değişebilir. Yine de estetik endişesi hakim olursa ve operasyon düşünürsen bunu da ciddi adımlar atılmış ve kesin eşin olacak kişiye söylemen ve fikrini alıp surpriz yapmaman gerek. Bunu bilmeye ve kararına katılmaya hakkı var ve belki de sorun etmeyecek neyse o diyecek. Ondan başka da kimse görmeyecek zaten. Bayanların en büyük korkusu estetik görünmez ve itici gelirse diyedir ama , göğüsler erkeklerin hiç bir işine yaramaz aslında , tamamen bebek beslemek için ordalar. Bu durumda farklı olsalar ne olur ki

1|0
    0|0
    • Takma diyon yani

• Asıl, benim için çok önemliler saatlerce okşarım emerim diyen bir erkekten uzak kal zira , bu bir takıntı modelidir ama ayak yalama emme gibi iğrenç olmadığından yüksek kabul görür. Böyle takıntısı olan bir erkek işini göğüslerin ile görecek ama seninle ilgilenmeyi unutacaktır. Başta eğlence ama sonradan boş beklentiler ortaya çıktığında üzücü olur.

• O kadar da buyuk degiller ama önerilerin icin sagol

• Yüksek ihtimalle sağlaksın.
    Kişiler aktif kolunu daha fazla kullandığından özellikle kadınların aktif kolunu kullandığı taraftaki göğsü diğer göğsüne oranla biraz daha küçük olur. Bu bölgedeki kaslar daha çok çalıştığından göğüs çevresindeki kaslar ve normal olarak da göğüs daha toparlanmış olacaktır. Diğer göğüs ise biraz daha fazla yağlı olacaktır.
    Diğer bir taraftan anatomik olarak vücudumuzun sağ ile sol tarafındaki hiçbir organı aynı büyüklükte değildir zaten. Bir de buna çevre etkenleri eklenince fark daha belirgin hale gelir.
    Eğer düzenli fitness yapar, her iki göğüs çevrendeki kasları da sürekli çalıştırırsan aradaki farkın azalacağını sen de göreceksin. ;)
    Kafaya takılacak bir durum değil.

1|0
    0|0
    • altta bir yerde bizde onu düsündük :))

• bir bayanin sag memesi büyükmüs sordum solak misin diye öyleymis ordan anladik :)

• Demek ki doğruluk payı kesin ;)

• kalp o tarafta olduğu için :)

1|0
    0|0
  • Çok kolay, başkaları senin memeni ellerse sağı elle sol memeyi eller hatta sen elleyecek olsan bile daha çok sol memeyi ellersin oda büyür. Hatta meme kanseri bu sebepten dolayı sol memede daha çok görülür. Bu arada sütyeninde meme kanseri yaptığına dair araştırma sonuçlarıda var artık.

0|0
    0|0
    • benden başka cevabı bilen olmamış hayret neyse en iyi cevap yaparsın artık :)

• bazen sag buyuk olur, sorun yok sıkma canını insanın sagı solu bir olmaz

1|0
    0|0
  • saglıksal bır preoblemın yoksa pekte bır onemı olmamalı senın ıcın...

1|0
    0|0
  • sağ göğüs kası çalış eşitlensin :D

1|0
    0|0
  • Ben erkeğim bende de var sol göüste büyüme. Doktora gittim doku büyümesi var zararsız, ilerde kendiliğinden kaybolabilir de dedi.

0|0
    0|0
  • asimetrik meme problemi günümüzde artmaya başlayan meme problemidir. cerrahi müdahale olmadan düzeltmek çok zor. sana tavsiyem büyüğü küçültme küçüğü büyült. süt bezlerin anne olursan lazım olur aldırma sakın

0|0
    0|0
    • Alinir mi onlar sacmalama :)) beni begenen böyle begensin napim cok kiside varmis madem

• Bulursun bulursu

• bakalım denizcilerin kaderini yaşıyorum galiba:S

• Evrimsel bir şey. Bebeği sağ elde tuttuğunda sol memeyi daha çok emer. O yüzden bütün kadınlarda sol meme daha büyüktür.

0|0
    0|0
    • Bebek yok ama kanka :D ben ondan olunca sagdan emzireyim diyorum :D

• lan ilkay mısın ne haltsın. bu senin tabirin iade ediyorum sana

neden şunu diyemeyecek kadar körsün. amerika belli dönemler türkiyede ilaç dener ya annen sana hamileyken ya da sen doğduktan sonra kullanılan ilaçlardaki gereksiz östrojen buna sebep oldu diyemiyorsun. iyiy ki bir evrim kelimesi öğrenmişsin helal sana.

• fazla emdirmişsin ondan :D

0|0
    0|0
  • Öyle bişi var galiba evet. d kalple alakasi olabilir mi ya

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum
    gizlican

0|0
    0|0
  • Şimdi bir p*rno açıp memelere focuslanıcam senin yüzünden.

0|1
    0|0
    • Onlarinki farkli. Benim yuzumden yapma.

• Biraz hahaha

• :D Öyle yani

• ilk defa duydum ve hiç denk gelmedim

0|0
    0|0
  • Sende degil sevgilimde buyuktu bir tanesi ayrildik yan sanayi gibi duruo

0|0
    0|0
  • çokmu büyük canm

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Tum kadinlarda oyle. Simetrik organlar genelde eşit büyüklükte olmaz. Biri daima farklı olur.

1|1
    0|0
    • Demek herkes öyle nerdeyse... yalniz degilsem sikinti yok

• Benimde sağ büyük

1|0
    0|0
    • Solak olmakla falan da alakasi var midir acaba solak misin?

• İbretlik tespit yaptık senle haklısın valla:))

• öyle :)

• kalple ilgili kalbe daha yakın

1|0
    0|0
  • benim de biri daha büyük ama hangisi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • herkesde öyle :)

1|0
    0|0
  • Aynen benim de sol büyük. S

0|0
    0|0
  • Genelde oluyor, bir bende yok herhalde.

0|0
    1|0
Yükleniyor...