Analın sağlık açısından sakıncaları neler?

Arkadaşlar biliyoruz ramazandan ayındayız ama düşüncelerimi açıkladıktan sonra kimse günah vs. demesin çünkü günahınıda biliyorum zevkinide siz sadece yorumlayın. Ramazan'dan sonra kız arkadaşım analdan birlikte olmak istiyor 3 yıllık birlikteliğimiz var fakat öpüşmeden ileri gitmedi daha önce böyle bir fikire sahip olduğunu düşünemezdim çünkü 2. yılımızda ben böyle birşey istiyordum ama o beni istemedi bir süre ayrı kaldık şimdi 3. yılımız ve o beni deli gibi istiyor sizce ne yapmalıyım? Analın sağlık açısından sakıncaları neler? Nasıl hazırlanmalıyım? Onu nasıl tatmin edip kıvama getirmeliyim? Saygılı bir şekilde yorumlayanlara +1

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Anal ilişki için tecrübesiz bir erkeksin.
    Dikkat etmen lazım..
    Kız arkadaşının iyi eğilmesi rahat olması lazım.
    İlk olacagından zor girecektir. Kayganlık gerekli.
    Kayganlık için ister kayganlastrıcı alın. ister penisinin basını tükürükle ister bebek yagı vb. seyler kullan.
    Ilk basta yavas yavas alıstıra alıstıra girmen lazım acele etme direkt hepsini köklersen yırtar kanatırsın hastanelik edersin kızı..
    kız arkadasınında temızlıgı onemlı (penisine pıslıkler bulamaması acısından)
    yavas yavas gırmeye calıstıkca artık alıscak hepsını kökleyıp yapabılırsın ama sert olma..
    Saglık acısından zararları ıse
    -Mıkrop kapabilirsin.
    -Kız arkadasının orası yırtılır kanamalar olusabılır
    -Dıskısı penisine bulasabilir (icinde domates kabugu bıber gibi parcacıklarda gelebilir) iyi temizlemddiyse..
    -kız arkadasın sureklı gaz cıkartabılır
    -dıskını tutamayabılır altına kacırabılır
    -bı kac gun zor yuruyebılır..
    -DİKKATLI SABIRLI OLMAN LAZIMM..
    kolay gelsin.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fesat_Hatun çok güzel anlatmış bizim söyleyecek bişiyimiz kalmadı. Çok dikkatli olman lazım dikkatli ol ve o istemezse zorlama ve ilişki sırasında çok dikkatli ol yırtılırsa iyi olmaz..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sağlık olarak çok sakıncalıdır. o yüzden dinen yasak edilmiştir zaten.
    dışkı ile birsürü mikrop atılmaktadır tedavisiz hastalıklara sebep olmaktadır kısaca dışkı bir sürü hastalık yapacak maddelerle doludur birde makat kaslarla çevrili olduğu için kasların kendisini bırakması söz konusudur sonunda dışkınızı tutamassınız..
    Tedavisi olmayan bir hastalığa davet çıkarırsınız.

0|1
    0|0
  • Soruya soruyla reklam mı yapıyorsun. bir bitmediniz mk.

0|0
    0|0
  • Spam yasak bilgine.

0|0
    0|0
Yükleniyor...