Bakire kızlara neden çamur atılıyor?

bende bakireyim ve hiç bir haltta yemedim evlenene kadar öyle düşünüyorum.. çevremde arkadaşlarımda var onlarda öyle ben şunu sormak istiyorum herkezin altına yatıp kullanılıp atılan kadınlar neden bun acısını bakire kızlar şunu yapar bunu yapar diye kendini masum çıkartmaya çalışır .. orn ben 22 yaşındayım ne anal ne oral hiç birşey yaşamadım sadece öpüşmek ..bu kadınlar neden temiz kızlara çamur atmaya çalışıp erkeklerin kafasında o şekilde bir izlenim vermeye çalışırı?

Güncellemeler:
evlılık oncesı cınsel ılıskı normal dıyen avrupaya amerıkaya ozenen kesım dınen bakın bırde olaya tabı ınancınız varsa? gecın bu ozentılerı sızın gıbıler yuzunden ınsanlar artık aıle olmuyor nasılsa her sekılde yasıyoruz aıle olmaya ne gerek var ZINA EN BUYUK GUNAHLARDAN DEGILMI?

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olabilirsin, buna saygı duyarım ama gidipde sevişmeyi "halt" olarak nitelendirirsen bu senin ne kadar bilgisiz, tabulara dayanan hayat tarzın oldugunu ve aslında konuyu bilmedigin, korktugun için bakireligi sectigini gosterir. Dogru insanı bulamadım, tutkulu sevebilecegim güvencegim birisi karsıma cıkmadı demek baska "bir halt" demek baska.

yıkın tabularınızı da bilinçlenin biraz. Özgüvenin de yüksekse profilini gizlemeden aç boyle konuları. Madem bagıra bagıra belirtiyorsun, bu durumdan rahatsız olmuyorsun, bilinçli birisisin, kendini gizlemek neden...

"herkezin altına yatıp kullanılıp atılan kadınlar neden bun acısını bakire kızlar şunu yapar bunu yapar diye kendini masum çıkartmaya çalışır"

bu sözlerle, diger bayanları bu şekilde betimleyerek senin o begenmediklerinden ne farkın kaldı peki? çirkin sözler, 22 yasındasın ama halen uslubunu tavrını ve cinselligin ne demek oldugunu dahi bilmiyorsun. üzücü.

7|2
    0|0
    • madem öyle evlılıkte olmasın.. zaten cınselllık yasanıyorsa evlılıgın ne anlamı var? ılerde dogacaka cocuklarda gıdıp sevgılılerıyle beraber olsun ne olcak.. sızın gıbı avrupaya amerıkaya özenen zihnşyetler oldugu surece aılede denen bır kurumda kalmaz... sözde muslumanız sen once bır dınını ögren ne yazıyor

• aynen oyle onun hesabını orda vercem, peki sen neden bunu kabullenip de baskalarının görüşlerine saygısızlık ediyor, baskalarını olmadıkları birşey gibi itam ediyorsun. Kimseye de çamur atmak, o çirkin sözleri soylemek sana düşmüyor.

• EVET DUSMUYOR ama duzgun kızlara camur atmakta onlara dusmuyor onlar yuzunden bende gunaha gırdım .. ama zınanın en buyuk gunahlardan oldugunu bılıyoruz bunu dogal olarak karsılıyorsan allaha sırk kosmak demek bu .. hepmız olecegız allah ıcımızı bılıyor gerısı boz

Erkekler Ne Diyor 24

• sen sevisen kadinlara nasil altina yatmak o bu diye camur atiyorsan onlar da sana camur atar iste. anlayisli ve saygili olun yahu bakire olup olmamaktan once.

8|3
    0|0
    • zina en buyuk gunah diyen gizli, peki senin yaptigin insanlarin hayatini yargilamak, iftira atmak ne oluyor? zina ile esit duzeyde degil mi bedeli?

• Kimsenin pipisinin derdi sana düşmez senin o bakirelere laf atanlardan ne farkında var şu anda? Sende bakire olmayanlara laf atıyorsun. Önce kişi kendini bilmeli.

8|0
    0|0
  • kendilerinin evde kalacağını kimsenin onu istemeyediğini anlayınca yok bakirelik kafadadır, yok bitek kanın ne anlamı var, yok bakireler şöyledir böyledir gibi çamurlar atar. erkekler evlenmek için bakire kız ister onların ne dediği önemli değil. bakirelik bacak arasında değil kafada diyende var bacakarası bakire değilse kafası nasıl bakire olcak çok saçma sapan bahaneler var, güya işte bakire bi kız sürekli isteyip yapmayınca ve bakire olmayan kız isteyip yapınca ikisi eşit olurmuş çünkü kafaları eşit. bi defolun gidin ya

1|0
    3|0

• sen yaptığınla gurur duy doğru olan yolu tercih etmişsin . helal olsun.

ama şöyle bir şey var ki , aslında şunu desen bakire olmayan diye tabir etsen daha olumlu

olur ve tepki almazsın derim.

çünkü o...pu bile olsa ona o...pu bile demek yanlış ve günahtır.

sen bunları yapmadın ağzını bozmadın ve sana çamur attılar onu varsayarsak.

bazı insanlar geri dönüşü olmayan bir yola girdiklerinde pişmanlıklarında ararlar insanlara

yada bunu yapmayı rahatça yaşamayı marifet bilen insanlar sana hangi devirde yaşıyoruz 2012 yılındayız modernlik ve çağdaşlıktan behsederler.

kadınında erkeğinde temiz ve pakdır.

bunu yaşayıp kafası dank edenler allaha sığınanlar tövbe edenler ise

inan senden benden paktır temizdir.

senin yolun güzel ona bakarsan öpüşmelerde çok masum olmuyabiliyor bir iki üç derken bir bakmıssın sende o kervana katılmışsın ateş ile barut , kimse ben nevsime hakimim asla asla dememeli , uzak durmalı...

0|0
    1|0
    • haklısın ben bıraz sınırlendım cunku kaba tabır kullandım yanlıstı

• bunu anlamak bile güzel.

herkez senin benim kardeşimdir abimdir ablamdır.

yazık gunah belki hata ile bilede olsa , o kişi bizim kız kardeşimiz olsaydı cok uzulurduk değilmi.

allah hidayete eriştirsinde dua et derim...

• O zaman bu kadar dinine düşkünsen şort giymiceksin başını açmıcan namazını kılıcan erkeklerle konuşmucan bunları yap ondan sonra konuş bu arada öpüştüm diyosun zinadan ne farık varki onın bu devirde böyle cahil kızlar varmış demek

2|1
    0|0
    • evet kucuk gunah buyuk gunah bır arastır bbakalım

• Aslında kimsenin kimseye çamur attığı yok.Yapanlar zaten yaptıklarının arkasında.Kimse yaşadıklarından ve yaşıyor olduklarından pişman değil bakarsan eğer.Herkesin söylediği tek şey , namusun bekaret ile ilgili olmadığıdır.Bu çamur atmak değildir ki.Aslında bir nevi , erkeklere yardımcı olmaktır bana göre.Bakın görün böyleleride var deniliyor.Sonuç her ne olursa olsun , kimseyi yargılamamak gerek,.Saygılar..

2|0
    0|0
  • keşke öpüşmeyide yapmasaydın bakirelik zarda değil.

3|0
    0|0
    • AHH AHH KESKE HERKEZ SADECE ÖPUSSE.. BAKIRELIK HERSEYDE AMA KESKE SADECE OPUSULSE VE HERKEZ BU KIZ KADAR DURUST OLSAA

• ya öpüştük bizde öyle kuru kuru öpüşülmez o hadde gelen hangi pozisyonda geldi önemli olan o şimdi öpüşmek bile sanki sıradan bişeymiş gibi karşılanıyor yanlış anlamayın sözüm meclisten dışarı.

• çamur atanlara bağ benim belletirim çam benim elletirim dersin olur biter. çünkü bunların nesli tükenmez.

0|0
    1|0
  • aslında sende öpüşmüşsün o kadar temiz sayılmazsın bence eline erkek eli değmemiş kızlar var onlara haksızlık ediyorsun sanki

1|0
    0|0
  • Argo olacak ama; Sansürlü şekilde söylemek isterim.

Erkek kız fark etmez. Her senin söylediğin gibi yapan biri varsa ona;

" 7 o*uspuluğu var.Bunun 6'sını k*çının altına koyarmış.O kalan bir tanesinide kime yakıştırmak için kişi ararmış. "

0|0
    2|0
  • herkez kendinçe birşeyler yaşıyor ama şu var bir erkek eğer karşındakini mahsum görürse temiz olduğunu anlarsa ve içinde sevgi aşk yoksa dokunmadan uzaklaşır baktıki kız oynak affetmez

0|0
    1|0
  • Uzgunum ama senin De Dudakların kirletilmiş :(

1|0
    0|0
    • en azında durustum

• en azından dürüstüm diyor ya :D valla bende zina yaptım ama en azından dürüstüm :D:D:D

• Takılıyorum ben ya her koyun kendi bacağından asılır nihayetinde benim günahım sizden sizin günahınız da benden sorulmayacak ya öyleyse foreva zinaaa :D

• doğru yoldasın boyle devam et.

ps:çok ciddiyim.

1|0
    1|1
  • kendini aklamak için cahil insanlar başkasına çamur atarlar çünkü. aklı sıra kendi vicdanlarını rahatlatırlar :)

0|0
    3|0
  • Herkes kendi hyatını istediği gibi yaşıyor..Oralara takılma..Kendine dikkat et..Evlenene kadar kendini koru..

0|0
    2|1
  • kişilik meselesi.

0|0
    0|0
  • senin cok zoruna gitmiş , ama ben burada senın dedıgın tarzda yazı ile de karsılasmadım hıc

0|0
    0|0
  • aferim sana

0|0
    1|0
  • helal olsun sana ;)

0|0
    2|0
  • Biz *** Pu Olduk Sende **** Pu Ol Gibi Oldu Herhalde :D bnce bunun açıklaması bu herhalde

0|0
    3|1
  • güncellemeye dair:

dinen penisin herhangi bir deliğe girmesi haricinde hiçbirşey günah değil mi yani? sadece öpüşüyorum diyorsun ve dinden bahsediyorsun. bu işi bir türlü anlayamadım gitti ha, bir sürü erkekle aynı yatakta yat, seni çıplak görsün, öpüş, ellet ama bakireyim... bence o saatten sonra bakireliğin bir anlamı kalmıyor

1|0
    0|0
  • İlk soru detayından sana hak verdim ama güncellemende hak vermedim.Çünkü, günahı bu kadar öenmseyecek olsan; zaman israfının da günah olduğunu bilirdin ve bu sitede takılmazdın.

1|0
    0|0
  • Bİşey söylim mi herkez kendinden sorumluuu

1|0
    0|0
  • evlilik öncesi ilişki bence çok normal ama Türkiye buna henüz hazır değil..

her bakire kız evlenmeden önce birşey yaşar demiyor hiçkimse..yaşayanlar da var elbette..bir yerde Türkiye'de anal sex yapanların çok olduğunu okumuştum..okuduğum yerde bunu bekarete kavramına bağlıyordu..

2|0
    1|0
    • HAYIR NORMAL DEGIL INANCLI BIR INSAN ICIN.. AMA HERKEZIN TERCIHI DIYELIM ISTEYEN YASAR O KENDISINI BAGLAR ..

• sizin tercihiniz buysa saygı duyarım ama evlendiğiniz adam evlenene kadar her haltı yesin sonra bakire biriyle evlenmek istesin..bence bu pek adil değil..bayanlara haksızlık yapıldığı düşüncesindeyim

Kızlar Ne Diyor 6

• Herkesin altına yattığını söylediğinde sen ne yapmış oluyorsun ? her koyun kendi bacağından , madem öyle üstüne alınma ...

2|2
    0|3
    • türkçeye cevirirmisin yazını

• güzel kız sen doğru olanı yapıyosun milletin yorumlarını salla sen evleneceğin adama sakla kendini boşver kendini bozdurup çeşitli zevkler arayan kızları namus herşeyden değerlidir pers_prensi34

• ne onların seni ne de senin onları eleştirmeye hakkın var.herkesin kendi tercihi...

1|1
    1|2
    • evet ama butun bakıre kızların o tur ıgrenc seyler yasamıs gıbı lanse edılmesıne katlanamıyorum.. ıstedıklerını yapsınlar ama yapmayanlarıda camur atmasınlar

• bende bütün bakire olmayan kızlara .rospu gözüyle bakılmasına katlanamıyorum madem ki yargılanmak istemiyorsun o halde yargılamacaksın.sende istediğini yapabilirsin çünkü herkes kendi bedeninden sorumludur ama kimseye altına yatmış bilmem ne demeye hakkın yok.adalet istiyorsan önce sen adil ol.

• BEN DAHA ÖPÜŞMEDİM BİLE LAAN :D

1|0
    0|0
  • Boşver canim sen burdakileri sorman hatta görmuyormusun nasil tersliyorlar seni. Bende senin gibiyim bakireyim ama namuslu olduğumu soyleyemem cunku hayatimda birkere opustum ama daha sonra da tövbe ettim. Umarim herkes hak ettigi kişi ile evlenir

0|0
    1|1
    • amın canım amın.. baksana bızı kro gıbı goruyorlar oysakı olması gereken bır durum ..

• Sen kendi bacak aranla ilgilen başkasına karışma

2|1
    2|3
    • onlarda duzgun kızları bozmaya calısmasın tek bacak arası degıl her yonuyle bakıre olmalı ınsan bılmem anblatabıldımmı

• başkasına hakaret edemezsin. Herkes kendi tercihini yaşar. Yazdığını gerçeten okudun mu

• Bakire olmayan kadın = herkesin altına yatıp kullanılan kadın demek değil elmayla armudu karıştırmayın. Karşınızdakine saygısızlık yapma hakkınız yok.

Sen yaşamamışsın ne güzel bence gerçekten senin gibisine bakire denir. Sen nasıl her bakire bunları yapmaz herkesi aynı kefeye koymayın diyorsan bakire olmayan herkes de gördüğü herkesle yatmaz "kimsenin altına girmez" şunu bil ki namus ve bekaret farklı şeylerdir... Bakire olmayan biri olup bütün bunları yapandan daha namusludur emin ol.

Bizim sözümüz bütün bunları yaşayıp bakireyim niye namus bekçiliği yapanlara, karşısındaki erkeği, sevgilisini eşini kandırana.

4|1
    0|1
Yükleniyor...