Milli olmak mı marifet yoksa olmamak mı?

zina yapmanın en büyük günahlardan biri olduğunu hepimiz biliriz ama nedense uçkurun şehveti ve haram olan şeyler herkese çok tatlı geliyor rabbimiz insanları öyle yaratmış ama insanlara beyin de vermiş mahşer günü bu günahı işleyenlere sorulduğunda ne cevap verecekler çok merak ediyorum bazen yazılarda milli olmadıysan ya gay sin vb şeyler yazılıyor amacım bunu söyleyenlerin niye söylediği ben bu günahı işlemedim sadece yapanlara soruyorum ve cevabını merak ediyorum..

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• olmamak marifet derim , temiz kalmak ,

kendini korumak

o anı cok sevdiğin bir insanla yasamak marifet derim.

eğer marifet olsaydı sokak ortasında köpekler yapmazdı derim.

şimdi bunu herkezle yapanın köpekten ne farkı var ki köpek dusunemiyor

bizde irade ve akılda var ,

gerisi senin taktirin...

2|2
    0|0
    • köpeklerin bir evi y da "hadi canım şuraya gidelim" diye akılları olmadığı için sokakta yapıyorlardıır. insanları karşılaştırdın şeye bak.

ben yapın demiyorum ama yanlış örneğe cevap verdim.

• işte bende onu dıyorum akılları olmadığı ıcın bak sende aynı seyı soledın fikir ortak zaten.

bende yapanlar köpek demedim . iyi oku

Kızlar Ne Diyor 4

• milli olmamak marifet bence:)

0|2
    0|1
  • Cok sinirlendirmisler seni cok. Cok gerilmissin cok.

0|0
    0|0
  • bunlar kendii birşey sanıyor

0|0
    0|0
    • kesin senin günahın çok o yüzden kızıyorsun

• sen ne kadar zalzalak bi insansın senden nasıl kurtulurum senden para mı istiyorsun

• bende tam sunu düşünmütüm senin gibi beyinsiz birine parayla beyin mi taktırsak al o paranı biyerine sok !

• bı marıfet yaptıklarını sanıyo bu ınsanlar ama zavallı aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sana şu şekilde akıl verebilirim milli olmazsan erkek arkadaslarının yanında olmadım deme dalga geçerler senle milli oldunmuda kız arkadasın olunca oldum deme ne kdar kısknamıyorum benden önce falan filan da deseler hikaye yediremezler asla başka bir bayanla :) orta yolunuda sen bul

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir devir ya namuslu adam namusundan utanır oldu :D. Kimseden çekinmem utanmam bro. Namustan utanılır mı?

1|0
    0|0
  • seven ... sken sevilir kardeş 21 yaşıma kardeş sevgilim olmadı düzün çocuktum ama inan olmuyor salak sanıyorlar vur geç en iyisi bırak günahını falan gittim masaj salonuna ohh mis!

0|0
    0|0
  • Milli olmamak kendini tutmak marifettir dostum becerizksizlik kendini tutamamaktır.

0|0
    0|0
  • Olmak yada olmamak, işte bütün mesele burda.

0|0
    0|0
  • kiminle olup olmadığına bağlı

0|0
    0|0
  • Karşı Taraf İstiosa Vrceksin arkadaş . Zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • ee marifet tabi cinselliği güzel yaşayabilmek marifet ister.

0|0
    0|0
  • Şeytana uydum de geç bro.

0|0
    1|0
  • Aslında bu devirde milli olmayan çok az erkek var ondan biraz abes bi durum bende olmadım ama gündahtan korktugundan degil kız bulamadıgımdan galiba cennete gidicem :D

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • Sana ilişkiye girmeyince gay yada lezbiyenmı olunuyormus sorsana evet derlerse su soruları merak ediyorum ? o soruyu soranların anneleri evlenmeden once bakiremiymiş evetse ozaman onların anneleri bir lezbiyen onlarda lezbiyen cocugudur.Egerki ilişkiye girmiş ise biz onlara direk or*spu cocugu dıyoruz... Aynı seyler babaları ıcınde gecerlı Saçmalık yaaa

0|0
    0|0
  • devir. kötü...kızlar veriyo...

0|0
    2|0
Yükleniyor...