1-2 haftada bir sevişen bir kız için; en mantıklı doğum kontrol yöntemi nedir? Prezervatif dışında?

1-2 haftada bir sevişen bir kız için; en mantıklı doğum kontrol yöntemi nedir? Prezervatif dışında?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• kol icerisine, deri altina takilan cubuk spiraller var ;)

0|0
    0|0
    • Daha basit yöntemlere ihtiyacım var.

• Hmm teşekkür ederim. :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• illa et ete değecek klasik Türk zihniyeti sadece erkeklerde var sanırdık ama bayanlardada var olduğunu görüyoruz artık neyse RİA yani rahim içi araç taktır ya da doğum kontrol hapı.

0|0
    0|0
  • Partnerin dışarı boşalsın. İlaç kullanıp kendine zarar vermene değmez. O zevk alacak diye bunu yapma kendine.

0|0
    0|0
  • spiral taktır

0|0
    0|0
  • Prezervatif.

0|0
    0|0
  • ertesi gun hapi kullan

0|0
    0|0
  • Prezervatif iyi degil zaten tatlım Et Ete Degeecek demi :D

0|0
    0|0
  • Naptın güzelim, 1-2 haftada bir sevişilirmi, nasıl dayanıyorsunuz, sekssizliğe. :D

0|0
    1|1
  • Daha ilki gerçekleştirmedik millet haftalar haftalar yiyişiyo vay mk

0|1
    0|0
  • sevişmeyi bilen birini bul gidip aç abazan kazmalarla yatarsan gaza gelip erken de boşalır içine de boşalır :))

0|0
    1|0
  • Bilinçli partner en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • prezervatif kullanıyonmu

0|0
    0|0
    • Ben sevmiyorum prezervatif.

• Almıyor değilim ama direkt temas daha etkili ve zevkli.

• hm oda dogru yawaş yawaş temas etmesi sana daha güzel zevk verir

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeğin hap içmesi. Sen içme, bırak o korunsun

0|0
    0|0
  • Partnerin prezervatifi iliskinin basinda degil bosalana yakın taksin 30sn bile surmuyor

0|0
    0|0
    • İyi günler, verdiğiniz cevaba bir ekleme yapmak istedim. ilişkinin başında taklımazsa ilişkinin başında erkekten gelen zevk suyu gibi kaygan sıvının içerisinde de sperm hücreleri yer almaktadır. Ayrıca birinci ilişki bittikten sonra ikinci ilişkiye prezervatifsiz başladığında kanallarda kalan sprem hücreleri hamileliğe neden olabilir. Yani sadece sona doğru takmakla %20 lik bir risk alınmış demektir.

iyi günler, iyi çalışmalar dilerim.

• Hic bir sağlık problemim yok potansiyel anne adayiyim diyebilirim :) bu yöntemi kullanıyorum 3 senedir henüz gebelik sıkıntısı yaşamadım. Doğum kontrol hapları cok daha zararlı anneme polikistik over teşhisi konulmasina rağmen 2 farklı doktorda dogum kontrol hapı kullanmamasini tavsiye etti ve yazmadılar gerekçeleri ise hapların hastaliktan dahazzararlı olmasiydi tabi hastalığın seviyesiylede alakalidir

• yani prezervatif gibi duruyo çünkü ayda max 4 kere yapacağın için doğum kontrol hapının yan etkilerine değmez ama illa prezervatif yok diyosan içine boşalmaması en mantıklısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...