Kapat

Kişinin kendini kısırlaştırması?

... uşak sahibi olmayı istemiyorum, çünkü ayak bağı olarak görüyorum...

... tıbben geri dönüşümü mümkün bir kısırlaşma yöntemi var mı? Olur ya, bir gün kararımı değiştiririm...

Not: Amacı "daşak" geçmek olan arkadaşlar da "daşaklarını" geçebilirler...

... daşağın bu kadar söz konusu olduğu soru da geçmeyecekler de nerede geçecekler...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Karın 10 yıllık spiral taktırsın fikrin değişir 10 yıla zaten aile baskısı olur

0|0
    0|0
    • Efendim, birincisi: Uşak sahibi olsam bile bunu evlilik dışı yaparım... Daha bir kişiyi ayak bağı görür iken, nasıl ikinci kişiyi sokarım hayatıma?

Bir diğeri: Baskı ile vereceğiniz karar sonucu var olacak bir kişiye ne denli katkı sunabilirsiniz ki?

En İyi Erkek Görüşü

• kısırlaştırma ameliyatı var ufak bir operasyon sperm atan kanalları bağlamayla oluyor.

0|0
    0|0
    • bu arada çok eski paylaşımmış bu tarihi bile yazmıyor :) Vazektomi diye geçiyor. Geri dönüş ameliyatı da var hakketen.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen birsey yaptirma esin vajinasna taktirsn inceck birsey varligni yoklugnu anlamazsn zaten hemde deri altindan oluyor rahatsz etmez sizi ve tam koruma

0|0
    0|0
    • Eş yok ya hu, keşke bunu eklese idim...

... ben daha bir kişiye yer açmayı istemez iken, nasıl ikincisine razı geleyim, olursa evlilik dışı olacaktır...

• Kiz dogumkontrol hapi icsin. Zaten saglikli da kizlar icin

• Kes kurtul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...