Kişinin kendini kısırlaştırması?

... uşak sahibi olmayı istemiyorum, çünkü ayak bağı olarak görüyorum...

... tıbben geri dönüşümü mümkün bir kısırlaşma yöntemi var mı? Olur ya, bir gün kararımı değiştiririm...

Not: Amacı "daşak" geçmek olan arkadaşlar da "daşaklarını" geçebilirler...

... daşağın bu kadar söz konusu olduğu soru da geçmeyecekler de nerede geçecekler...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Karın 10 yıllık spiral taktırsın fikrin değişir 10 yıla zaten aile baskısı olur

0|0
    0|0
    • Efendim, birincisi: Uşak sahibi olsam bile bunu evlilik dışı yaparım... Daha bir kişiyi ayak bağı görür iken, nasıl ikinci kişiyi sokarım hayatıma?

Bir diğeri: Baskı ile vereceğiniz karar sonucu var olacak bir kişiye ne denli katkı sunabilirsiniz ki?

En İyi Erkek Görüşü

• kısırlaştırma ameliyatı var ufak bir operasyon sperm atan kanalları bağlamayla oluyor.

0|0
    0|0
    • bu arada çok eski paylaşımmış bu tarihi bile yazmıyor :) Vazektomi diye geçiyor. Geri dönüş ameliyatı da var hakketen.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen birsey yaptirma esin vajinasna taktirsn inceck birsey varligni yoklugnu anlamazsn zaten hemde deri altindan oluyor rahatsz etmez sizi ve tam koruma

0|0
    0|0
    • Eş yok ya hu, keşke bunu eklese idim...

... ben daha bir kişiye yer açmayı istemez iken, nasıl ikincisine razı geleyim, olursa evlilik dışı olacaktır...

• Kiz dogumkontrol hapi icsin. Zaten saglikli da kizlar icin

• Kes kurtul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...