Babam sanırım eşcinsel ne yapmalıyım?

Babamla ortak bilgisayar kullanıyoruz. Bilgisayarı ondan aldıktan sonra bilgisayar yavaşlamasın diye geçmişi silmek istedim. İlk böyle farkettim. Daha sonra hep kontrol ettim. Biraz uğraştım başka şeylerde buldum. Gay arkadaşlık sitelerine üye ve kendine arkadaş arıyor. Şaşmış durumdayım nasıl davranacağımı bilmiyorum kimseye söyleyemiyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Annenle konuş ilk olarak onu bu durumdan annen ilk olarak kurtarabilir, uzun süredir ilişki yaşamıyor olabilirler bunu annenle konuş, bir doktorla annen konuşsun ne yapabilirzi diye ilac falan istesin öneri olarak , babanın tepkisini ölçmek için gaylardan iğrenirim gibi şeyler deme sakın yaparsın falan belki adam kendinden iğrenir psikolojik rahatsızlık olabilir babanla konuşmalısın konuşmassan ne olucak baban öyle istediği gibi devam edicek ailece çözüm bulun,

ama bende Othello ya katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Çok var böyle durumlar. Toplumsal ortam sebebiyle evlenip çocuk sahibi olan gizli eşcinsellerin sayısı hiç de az değil.

Acıyorum onlara.

Eşcinsel oldukları için değil, kendileri gibi yaşayamadıkları için, kabul edilemedikleri ve toplumsal baskıya maruz kaldıkları için.

1|1
    0|0
  • Ya bunu burdan soracağına gitde bi başta annene danış.Kadıncağız içinde ağır bi durum olr ama yinede ortak bi karar alır öyle konuşursunuz babanla

0|0
    0|0
  • gercekten cok zor bir durumdasin

once annenin agzini yoklayip bu konu ile ilgili bilgisi olup olmadigini var ise konusmalisin yoksa bence annene su anda bahsetmemelisin cunku sonuclari agir olabilir

0|0
    0|0
  • eğer gerçekse saygılı ol bence herkesin tercihi kendine. doğru mu falan diye sor tabi

0|1
    0|0
  • Bence bilgisayara keylogger tarzı program yükle. Bilgisayarda ne yapıldığını ne edildiğini kaydetsin, otomatik ekran görüntüsü alsın. Ona göre ne yapacağına karar ver. Elinde delil olsun, kesinleştir...

0|0
    0|0
  • onunla konuş ya olabilir öyle şeyler sıkma canını:(

0|0
    1|0
  • şunu düşünmelisin benim babam kim?

hangi camide unutuldum?

1|2
    1|0
  • yapabileceğin hiç birşey yok görmeyecek duymayacak bilmeyeceksin bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Biseksüel olabilir baban gay olacağını sanmıyorum. Tek yanlış olan ise anneni aldatacak olması başka da yanlış bişey yok

0|0
    0|0
  • ben olsam baba demeyi keserek başlardım , ardından evden kovardım.Yada en sağlıklısı ben giderdim.gittiğim yerde de ailem öldü derdim.

1|1
    6|3
    • Bunu artılayan?

• ayıp sana! işte böyle insanları gördükçe benim babamın benim gibi kızı var diye seviniyorum o her ne yaparsa yapsın asla ondan ve onu svmekten vazgeçmem diye

• neden ayıp bana ? çoluk çocuk sahibi adam içine atmıyorda bu sağık duyguları , utanmadan böyle işlere kalkışıyor , duyulması halinde çoluğunun çocuğunun düşeceği durumu düşünmüyorda ben niye düşünüyorum ? eksileyin anasını satıyım i*ne babaya hayır.

• Babanı kız arkadaşlarınla tanıştır, hatta bi kaç tanesini tembihle babana biras sarkıntılık yapsın annenede sole işvelensin cilvelensin babana :D

0|0
    0|0
  • Belki yanlış anlamışsındır.Peşin fikirli olma bence.Böyle bir durum varsa babanın psikolojik destek alması şart.

0|0
    0|0
  • emin olmadan karar verme belki kardeşin vs. biri girmiştir ya da reklam olarak açılan sitelerdendir.eminmisin

0|0
    0|0
  • psikolojik bir boşlukta da belki hemen gay yapma .annenle tatile falan gitsin bence ii gelebilir

1|0
    0|1
  • üzücü bir durum yapçak bişey yok

0|0
    0|0
  • sakın belli etme lütfen...

0|0
    0|0
  • Allah kullarını ıslah eylesin.

0|0
    1|0
  • Yanlışın vaar

0|0
    0|0
  • sana yakın olan babanla yaşıt iyi kalpli biriyle tanışdır yabancıya gitmesin en azından .

0|0
    0|0
  • kim nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşasın

0|0
    0|0
  • Adam seni imal etmiş şüpheye düşme bence :)

0|0
    0|0
  • Yapabileceğin birşey yok. Öyle geldi ve öyle gidecek; baban biseksüel çünkü.

0|0
    0|0
  • direk sor babana

0|0
    0|0
  • Evlatlık olup olmadığını düşün ya da babanın gerçekten o olduğundan emin ol.

0|0
    1|0
  • kaç yaşındaki bu adam alla alla millet manyak kızının yaşına bak yaa

0|0
    0|1
  • DNA testi yaptır

0|0
    2|0
  • Yapabileceğin bir şey yok. Asist yapabilirsin en fazla, onu da "Türk mantığına" sahip olduğun için yapamazsın.

Sonuç; görmemezlikten gel. Bazen her şeyi bilmek o kadar da iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Baban olduğuna emin misin? Yada şöyle sorayım Annen bilgisayar kullanabilir mi?

0|0
    0|0
  • Yanlışın vardır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok zor bir durum gerçekten. Aileni en iyi sen bildiğin için ne tarz bir tutumun işe yarayacağını sen bilirsin. Annenle durumu paylaşabilirsin, onu hiç bulaştırmadan babanla konuşmaya çalışabilirsin, babana internet geçmişini görebildiğini bir şekilde ima edebilirsin, profesyonel biriyle görüşebilirsin, hiç bir şey olmamış gibi devam edebilirsin. Hiç yardımcı olamadım sanırım.

0|0
    0|0
  • iyiya işte bir baban daha olacak.

0|0
    2|0
  • Emin olmadan birşey yapma ve yargılama. Herşey göründüğü gibi olmayabilir öncelikle emin olmalısın

0|0
    0|0
  • bence artık baban olmuş bitmiş o olay.annenle seks ilişkilerini düşünme.sor yeni bir iletişimin kapısı açılabilir.

0|0
    0|0
  • Babasıyla gay barda karşılaşan adamlar bilirim , oğlu yaşından çocuklarla yatan adamlar ... Annenle konuş...

0|0
    0|0
  • belki askerlik arkadaşlarını yanlış yerde arıyor?

0|0
    0|0
  • bence babana söyle bunu konuş babanla güzel şekilde ters çıkma naptın sen diye emin ol falan yani ..

0|0
    0|1
  • evlerden ırak.

0|0
    1|1
  • durum vahim :S

0|0
    0|0
  • babamı hangi psikologa götürmeliyim diye düşünmelisin.

0|0
    2|1
    • Eşcinsellik tıp ve psikolojide bir hastalık/sorun olarak kabul edilmemektedir, bilgine.

Yükleniyor...