Azgın bakire sendromu diye birşey var mı?

Evet ne yalan söyliyim bütün erkekler ilgimi cekiyor artik 7 /24 ayni seyi düsünüyorum ve sonunda aslinda hic istemedigim birinin kollarinda bulucam kendimi diye korkmaya basladim...bu bir sendrom olabilir mi? :S

Güncellemeler:
arkadaslar, ayiptir söylemesi öyle atesliyim ki, koca bi itfaiye ordusu gelse söndüremez :D

belki de adet dönemi yaklasiyor diyedir :S

0|0
7|35

En İyi Kız Görüşü

• azgınlık başa bela ,gelir geçer aldırma

bunun sendromu olmaz biraz rahatla

herkese de aldanma,pişman olursun sonra

1 anlık istek sonun olur der fobiamania...

3|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• yeter diyosan şu yediklerini içtiklerine biraz dikkat et afrodizyak olan gıdalar tüketmememye bak hımm bol bol soguga yakın duş öneririrm ide aklını başına devşir iki dakkalık zevk için hayatını karartma mastb. devam şeker :)

0|0
    0|0
    • düsündüm de ben devamli bu tarz gidalari tüketiyorum :D sagol valla uyari icin :)

• rica ederim :))

• Dönem dönem olur dostum cok takma kafana . düzelir yakında dert etme

1|0
    0|0
  • şeytan dürtüyodur uyma sen ona. istekli olmak iyi bişey ama bakire olmamak kötü. bu kadar azdıysan evlen biriyle

1|0
    0|0
  • yaz gelmeden ne bu ateş

1|0
    0|0
    • valla yaz kis böyle bende :D

• dogru söylüyorsun da, herkes bir iliskiye uzun sürer düsüncesiyle baslamiyor mu? garantisi yok ki bu isin. önemli olan güvenilir birini bulmak, ister uzun ister kisa vaadede. agzi siki olsun, cenesini tutsun, hatta aramizda yasananlari mezara tasisin, o derece :D

• cıddı sevgılı ztn agzı sıkı olan ve yasadıklarını kımseye anlatmayandır...bu dedıklerını yapacak oanlar sadece tek gecelık ılıskılerın adamlarıdır..sen de bu ıkı tur erkek arasındakı farkı anlayacak yastasın...21 yasındakı bır kız erkek arkadası onunla hangı amacla cıkıyor anlar...ama amacı ne olursa olsun sex bu ısın bır parcası da olacaktır bunu da unutma..cunku erkek de ıster bunu, ama aslolan nıyetı

• 21 yaşında azgın bakire isen 41 inde manukyan olursun dikkat

3|1
    0|0
  • milletin dediklerine kulak verme evlenmeden yapma derim ilerde sıkıntı olur 5 dkklık zevk için hayatını zindan edersin mastırbasyon yap daha iyi :)

0|0
    0|0
  • cewabı kendin wermişin zaten

0|0
    0|0
  • doğru duşa naş naş :)

0|0
    0|0
  • Ulan şansa bak bizim etrafımızda yok böyle hatun ya ateşi söndürmeyi bilirizde yok yok.

0|0
    0|0
  • bu dediğin olabilirliği olan bişeysede bayanlar bunu dısarıda ii gizliyor tebrik ediyorum tüm bayanlarımızı :)

0|0
    0|0
  • sonun vahim.

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yap rahatla.herkes yapıyo sen mi eksik kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Mesaj aman dileklerimle

0|0
    0|0
  • bence sen bı bara git 2 saat takıl tamamdır :)

0|0
    1|0
  • Ya git bir yakışıklı bul yap gitsin neyin derdindesin ?

0|0
    1|0
  • güzel bir soru valla bende aynen öyle

0|0
    0|0
  • gece gece sanal arayışındasın gibi gelmeye başladı git banyoya artık:..

0|0
    0|0
    • yok ya ne sanali, derdimi paylasiyorum sadece herkes gibi ;)

• libidosu yüksek olanlardansın sevgilin olacak kişi cok şanslı

0|0
    0|0
    • kiymetim bilinirse tabii ;)

• ama dikkat et kendine bu şekilde gidersen kucaktan kucağa gezersin kendini frenlemsini bilmen gerekir

• bütün erkekler ilgini çekiyorsa istemediğin birisinin kolları bir kızınki olmalı sanırım?

0|0
    0|0
    • öyle demek istemedim. yani sirf begendigim icin ama aslinda sevmedigim, birlikte bir gelecek düsünemedigim, kisacasi gecici biri icin bekaretimi yitirebilirim bu gidisle diye endiseleniyorum

• ahhh, o kisi bi karsima ciksa..solugu nerde alicagimi biliyorum :D

• bende biliyorum galiba:D

• gerçekmisin...

0|0
    0|0
  • şimdi tüm erkekler derken ben de dahilmiyim hariçmiyim diye bir espiriyle sorunun içine girdim :)

0|0
    0|0
  • haha söndüren biri olur mutlaka merak etme önemli olan kimin söndürdüğü :D

0|0
    0|0
  • yoğurt sür

0|0
    0|0
  • nerelerde takılıyorsun..

0|0
    0|0
  • şap yala geçer

0|0
    0|0
  • :D sen ya erkeksin yada :D kesinlikle erkeksin :D böyle kız düsünemıyorum :)

0|0
    0|0
    • bende bi anormallik var yani, bunu cikarmaliyim bundan ? :)

• 21 (asagida yaziyor)

• öyle degil ! ben gercek iliskiden bahsediyorum, birbirinin tenini kokusunu hissetmekten. amacim sandigin gibi sanalda camda poz vermek falan degil yani, hele poz görmek hic degil

• banyonun fiskiye başlığı kocan olsun tazyikiyle anladın sen.

0|0
    0|0
  • git ver madem birine kurtul bu dertten.. doya doya seviş ondan sonra

0|0
    0|0
  • ateşini degişik bir yolla söndürmelisin !

0|0
    0|0
  • haha uzak dur benden :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir tabi ama yinede kendini herhangi birinin kollarında bulacağın duruma gelmezsin.

0|1
    0|0
  • Canim svdiginle yap drim ben kendini tut mast falan yap ne diim

0|0
    0|0
  • hiç duymadım böyle bir sendromu ama herkesin hormonları aynı olmuyor libidoyu belirleyen testesteron hormonudur git ölçtür olmadı, aklını başka şeylere ver odakla biraz. daha da olmadıysa pişman olmayacağın biriyle birlikte ol yaacak bir şey yok:DDD

0|0
    0|0
  • Yumurtalama dönemindesindir, sabret geçer istekliliğin. Bu sürede de aklını başka şeylere ver, cinsellikten uzak tut aklını.

0|0
    0|0
  • Tutman gerek kendini. Pişman olacağın bir şey yapma.

1|0
    0|0
    • off evet sonradan pisman olursam diye de düsünmüyor degilim :S

• İşte sırf azgınlık olayına gitmesin yani. Vakti gelecektir onun da doğru kişiyle merak etme:)

• hormonların aşırı salgılanıyor olabilir,doktora git.genel de bu tarz durumlar progesteron hormonunun fazla salgılanmasından oluşur.

1|0
    0|0
    • ilginc. dikkate alicam canim, tesekkür ederim ;)

Yükleniyor...