Genital bölge temizliği ve kararma?

Başına gelen var mı bilmiyorum genelde koltuk altlarında da görüyoruz kızlarda özellikle bu kararma olayını ve genital bölgelerde de oluyor. Benim sorunum genital bölgeyi permatikle almaktan dolayı kararma yapmış olması. Bildiğiniz doğal bir çözüm var mı bunun için?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağda veya tüydökücü krem kullanılmalı. Ve kararma genelde havasız kaldığı için olur. Arada bir evde çıplak dolanın bişi olmaz :D

0|0
    0|0
    • cildim baya bir hassas olduğu için alerji yapar diye kimyasal bişey sürmek istemiyorum açıkcası yazın şort çok giyerim aslında hava alıyorda kışın demek ki karaları bağlayacağız desene :)

• :D evde aç kışında

• bende de o sorun var da napcaz bilmem vazelin bebek pudrası falan sürünce iyi oluyor diyorlar

0|0
    0|0
    • Yani aslında bir tarif duydumda bir çay kaşığı vazelin bir çay kaşığı limon suyu bir çay kaşığı elma suyunu karıştırıp o bölgeye sürüp beklemek gerekiyormuş. O sürdüğümüz kuruduktan sonra ılık suyla yıkayıp bebek pudrası sürmek zamanla beyazlatıyormuş ama işte şehir efsanesi mi gerçek mi bilemedim. Yapan varsa da yararını gördüyse eğer denemekte fayda var.

• evet o karısımı diyordum bende okudum da denemedimde inş bigün denicem

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...