Bronzlaşmış tende bikini izi erkeklerin hoşuna gider mi?

Bronzlaşmış tendeki bikini izi hoşuna giden var mı? Ben kendi vucudumda bu izden hiç hoşlanmıyorum ama erkek arkadaşım sevdiğini söylüyor. Erkekler bundan gerçekten hoşlanıyor mu?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tanga bikini ile güneşlenmişse çok çekici olabiliyor.

Beyaz memelerin de garip bir tatlılığı var ama şu askı izleri yok mu? onlara uyuz oluyorum işte

şöyle ki: link

aç aç oku :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende takım elbise altına beyaz çorap giymiş erkek etkisi yaratıyor..

1|0
    0|0
  • ne yalan söylüyeyim,benim de çok hoşuma gidiyor...kadının bikini izini çok erotik ve tahrik edici buluyorum...

0|0
    0|0
  • bence hoş durmuyor her yerin bronzlaşmış bikinili yerlerin normal sanki deşife oluyormuş gibi bizde de şortlardan dolayı baldırlar ve bacak kısmı sizdeki gibi oluyor güneşlenirken şortu kıvırıp oraları da bronzlaştırıyorum ki kötü durmasın diye

0|0
    0|0
  • bronz ten bile sevmiyorum ki o garip yapay izi seveyim

1|0
    0|1
  • Ben çok seksi buluyorum ama erkekten erkeğe değişir.

0|0
    0|0
  • Her erkeğin zevki farklıdır erkek arkadaşın seviyorsa neden problem yapıyorsunki?

0|0
    0|0
    • problem değilki nerden çıkardın :) sadece merak ettim her erkek sever mi diye

• SANMAM AMA kıza göre değişir erkek arkadaşın senı kaybetmemek için yalan söylüyor olabilir mi

0|0
    0|0
  • bence de hoş durmuyor

0|0
    0|0
  • bence yalan söylemiş yağcı

0|0
    0|0
  • Bence çok farklı duruyor...rkek arkadaşına katılıyorum...

0|0
    0|0
  • bence çok seksi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ayrı bi seksapellik katıyor özelikle kasık bolgesindeki.. ışık tutulmuş gibi o bölgeye.. ben aynaya baktıkca seviyroum göruntumu

0|0
    0|0
  • evet ben de sevmem. ben zaten bronz olayına tümden karşıyım

1|0
    0|0
  • iğrenç kendimden iğreniyorum hele tanga falan aylarca giymem iğrenççç!

0|0
    0|0
  • bikiniyle bronzlaş..ve sonra soyun çıplak bi bak..bence acayip hoş görünüyor beyaz göğüsler:))

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • hiç güzel bir görüntü digil

0|0
    0|0
  • bnm hoşuma gidiyo. denize gittiğin belli oluyo o izlerdn anlıyorum ne kdr bronzlaştığımı :D

0|0
    0|0
    • Zaten türkiyede nerde üstsüz güneşlenicek yer var :) ancak güneyde turistlerin arasına karışıp olur :) Çok gördüm ingilizce konuşup türk olduğum anlaşılmasın diyen bayanları :)) Ama ben anlıyorum hemen:P En güzelleri bizimkiler bozulmamış dipdiri (üfff) vücutları var :D:D

• üstsüz olması şart değil iplerini indirirsin olur biter. hem onlar seni farketmiyodur bile güneş gözünü alıyodur rahat ol;)

Yükleniyor...