Çoğu insan ister ki sevgilisiyle

sevgilisiyle romantikçe yatsın uyusun sarılsın peki o sırada cinsellik hiç mi gelmez akla ? Rahatça uyuyabilir misin sarılabilir misin özellikle erkekler?..

Güncellemeler:
yani cinsellik olmadan romantikçe uyunabilir ?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• babalar gibi uyurum basım agrıyo derim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyunur. Neden uyunmasın? Ha içinde bir kıpırdanma, bir alevlenme olur ama nefsine hakim olabiliyorsan ne ala...

0|0
    0|0
  • Güncellemen için, Nah uyunur.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir çözüm. :((

0|0
    0|0
  • Psikolojiye bağlıdır.Hüzün varsa , özlem varsa sarılınır,uyunur.Enerji ve şehvet varsa ( bunlar hep olurda , baskın durumduysa diyorum) o zaman durullmaz işte.eller bi taraflara gider , çadır dikilir.Sonraaaası parmaktan sonra

0|0
    0|0
  • aslında cinsellik akla geliyo gelmiyo değil ama o şekilde uyumakta cok zevkli

0|0
    0|0
    • sanmıyorum belki bir cok insanın aklına illaki cinsellik qeliyordur fakat düşünsene sevqilinle uzanmışsın yatakta sarılmışsınız bir birinize asıl romantik ortam budur bence..

• yok bende sarılıp uyumanın zevkli oldugundan bahsediyordum zaten

• ister istemez cinsel bir dürtü oluşur ama faaliyete geçmek zorunluluğu olmaz çünkü kendimi yönetebilirim.

0|0
    0|0
  • elim ayağım rahat durmasa da yatabilirim uslu uslu :D

0|0
    0|0
  • bir kere sorduğun soru sevgilim abazan değilse uyuyabilirm. neden olmasın kadına o kadar çok doydum ki insan bazen cinsellikten başka muhabbette arıyor be.

0|0
    0|0
    • yani huzurla yanında sarılıp yatabilirim öyle mi ?

• sevgilinin durumunu bilmiyorum. kendisine sorabilirsin. erkekler nettir bu konuda istekli bir şekilde uyurum yeterki birlikte olalım diyorsa korkmalısın derim :D ama yok uyuyamam diyorsa bir ihtimal uyuyabilirsiniz demektir.

• Cinselliği geç..Yan yana yatmayı bırak aynı evde nefes aldığımızı düşünmek bile güzel..

0|0
    0|0
  • Ya eğer duygusal anlamda güçlü bi bağ varsa uyunur tabiki.Akla gelir kesin ama önüne geçilemeyecek bişey değil.

0|0
    0|0
  • uyurum :)

1|0
    0|0
  • 15 dakika once sevişmeyi bıraktıysak, tabi ki.

0|0
    0|0
  • kesinlikle uyuyamam

0|0
    0|0
  • herşeyi tadında bırakmak lzm biraz uyku biraz cinsellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uyurlar pekte güzel uyurlar çokta güzel uyurlar.tek sorun erekte olan penisleri hızlı atan kalpleri ve artmış olan vücut ısıları olur:)

0|0
    0|0
  • uyurum,

0|0
    0|0
  • nasıl tatlı sormuşsun öyle:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...