Çok sık temizlenmeme rağmen özel bölgem kötü kokuyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Banyo yapıyorum gene de o bölgem kötü kokuyor. İleride ilişki sırasında da sorun yaratır diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Bu soruyu nasıl soruyorsunuz aklım almıyor diyen arkadaşa sesleniyorum, sen nasıl bir zekaya sahipsin. Bu sağlıkla alakalı bir soru. Bu nasıl bir zihniyet Allahım.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doktora gidip,smear testi yaptır.

Doktora gitmende fayda var.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Temizlik yaparken vajinanın içine duş tutuyor musun?Bir de ne kullanıyorsan temizlerken banyoda filan?Normal sabun filan mı?

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle mantar vardır.bigit baktır doktora partnerinede zarar verme olasılığın çok yüksek tedavi olmadığın taktirde.

1|0
    0|0
  • mantar ya da vajinit olabilir. Doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • orası için özel temizlik şeyleri var. bir de garip gelebilir ama söyliyim işedikten sonra temizlemek gerek koku yapar yoksa. bunu söylemeliydim,evet. neyse. bir araştır o temizlik ürünlerini

0|0
    0|0
  • Geçenlerde de böyle bir sorun vardı bir arkadaşta (buradan bi' arakdaşta). Şimdi buradan yazmayayım, "uyarsa" bi' ara mesaj at oradan yazarım.

0|0
    0|0
  • oral isterse problem olur..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mantar olabilir. bir de her gün iç çamaşırını değiştir ya da günlük ped kullan.

1|0
    0|0
  • mantardır büyük ihtimalle bir kutu hapa bakar ihmal etme

1|0
    0|0
  • o zekamda sana girsin.kokar seni nolcak.

0|0
    0|0
  • İçsel bir nedendir o doktora git ilaç versin

0|0
    0|0
  • bu soruları nasıl sorabiliyorsunuz aklım almıyor ya.o kadarda değil yapmayın Allah aşkına.

0|0
    1|0
Yükleniyor...