Erkek için erken boşalmayı önleyici ilaç dışında neler olabilir?

Çok sık mastürbasyon yapmaktan yada hiç cinsel birleşme yaşamamış bir erkekte karşılaşılan normal bir sorun. hiç bir birlikteleliği olmadığı için kendini kontrol etmekte zorlanıyor ve ileri derecede erken boşalma var (yani soyunurken bile izleyemiyor fantazi yapmana yada striptize bile olanak tanımadan) boşalması söz konusu boşaldıktan sonra isteğinde her hangi bir azalma olmuyor bir müddet rahatca sevişebiliyor 3-4 dk kadar sonrasında yeniden sertleştikten sonra vajinada fazla kalamıyor ilaç kullanmak istemiyor. Bunun dışında ne yapılabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Konuyu çok iyi bildiğim kesin cevabı vericem.Erken boşalma en çok sık rastlanan cinsel işlev bozukluklarından biri.Tedavisi de en başarılı olanı.Gecikrici sprey ,ilişki öncesi boşalma ,prezervatif çözüm değil.Tek çözüm cinsel terapi.6 ile 10 seans terapiden sonra boşalma kontrolü refleksi öğreniliyor.Vajinaya girmeden boşalıyorsa çok ileri derecede erken boşalması var ama terapi ile düzelecek bir sorun.

• İnsanları o tedaviye götürmek mesele

• Partnerla beraber gidilecek.Çözüm o kesin.Ayıp birşey değil.Birleşmeden boşalıyorsa seks yapılamz ki zaten.İlacı filan yok bunun.

Erkekler Ne Diyor 20

• geciktirici krem şarttır.

• ilişkiye girmeden bir müddet önce mast yaparsa ilişki sırasında boalması gecikir

• değiştir sevgilini

• o değil de ilk posta gittikten sonra performans atrar bunu söyliyim. 2.si daha hırslı ve zevklı olur oluyo da. herkesin böyle sanıyorum ama belki de kişiseldir. :S

• Sorun büyükmüş.Yapabiliyorsa boşalacağında penisini çıkartsın öpüşün.Bi süre sonra tekrar girsin.Bu şekilde süre uzamış olur.Yada penisinin ucunu ısır o da işe yarıyor.10 dakika falan geciktirirsin.Yada rötarlı kondom kullanın.İlaç falan da istemiyormuş ne kaprisli bi ekrekmiş o :)

• devamlı aklını dağıt işe yarıcak ve pozisyon değiş tabi o duruma kadar dayanabilirse :D

• düzenli birliktelik ve karsılıklı hosgoru ve anlayıs.tabı doktora gıtmektede fayda var...

• masturbasyon yapmayı kessin,sağlıklı beslensin + spor yapsın her birinin performansla alakası var,bugün bu konuda ikinci soru sanırım,kendimi minimum 20 dakikalık performanstan başlayan birisi olarak şanslı sayıyorum

• masturbasyon yaparken tam boşalma noktasına geldiğinde bıraksın ve böyle böyle uzatsın süreyi alışkanlık haline getirsin

• ön sevişmeyi uzun tutsun direk vajinaya temas değil klitoris çalışmalı daha sonra alta erkek geçmeli kız üste çıkmalı çalışan kız olmalı erkek değil

• Sabah aynı soru sorulmuştu.Cevaplandı..

• Cevaplama o zaman ?

• Şimdi sana cevap verecem bekle.

• Bir uyarı aldırayım sana yönetimden bekle.

• kredi borçlarını düşünsün ilişki esnasında fener bahçeliyse kaybetikleri kupayı düşünsün v.s :)

• onları düşünürse bide ereksiyon sorunu yaşar :)))

• hahaha :)

• senle sevişirken koyun saysın yem yeşil bir orman düşünsün koyunları citten atlatsın dalga içinde dursun ama gözlerini bağlaki soyunurken boşalmasın birde hap harici spreyler var

• Sempatik ve parasempatik sinirleri orantılı şekilde uyarırsa kendi kendine de kontrol edebilir.

• erken önleme konusunda senin ona yapabileceğin en güzel hediye oral seks ile ilk seferde boşaltman 2 seferde daha uzun süre sizi mutlu edebilir.

• tam bosalacagı sırada kendını ıyı ayarlasın çiş yapsın :)

• tıpa yap gazeteyi külah gibi kıvır erkek arkadasının deliğine sok bak bakalım boşalabiyormu

• ilaçla olmaz o kafada bıtıyor iş.. ama baya uzun surer gec bosalması.geç bosalmada cok sıkıntılı yaw canımdan bezıyorum

• aynen bende de var o gec boşalma sendromu :(

• başka çaresi olduğunu duymadım acıkcası, ürün kullanmadan gecermi bilmiyorum

• dur başlat tekniğini ve ucunu sıkmayı dene

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...