Dar vajina yani kızlık zarı çok küçükse daha çok mu zevk verir?

doktora gittim vajinal muayenede dar vajinam olduğunu söyledi. s ve zarın ufak dedi ve ilk gece de kanama olmayabilir dedi. sizce bu önemli mi ? dar , küçük olması daha çok mu zevk verir ?

Güncellemeler:
not : doktora gitmemin nedeni bisikletten düşmemdir. zarın zedelenmiş çok üzüldüm zaten birde bu bilgileri verdi bana doktor o nedenle sordum. verdiğiniz cevaplar için teşekküler ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• rica ederiz bu arada cok geçmiş olsun ama olay iyi sen acından

• teşekkür ederim sağolun

• rica ederim umarım kuşun düzelir

Erkekler Ne Diyor 24

• Atma. Bakire birinin vajinasına giriş yapılamaz. Sallamışsın.

• anlamadım nasıl vajinasına giriş yapılmaz

• Öncekileri Göster
    • makattan bakılıyormuş galiba dedim hayır dedi evlimisin dedi hayır dedim bakireyim dedim . zaten korkarak gittim o anda doktora teslim ettim kendimi kadında muayene etti işte

• makattan nasıl bakılıyormuş vajinaya? Hayret birşey.

• gevşetiriz :D

• sen varya zevk üstüne zevk yaşarsın..:)

• Dar ama ne kadar ? Normal ölçütlerde ise verir. Çok darsa durum vahim

• Öncelikle cok gecmiş olsun tabiki vajinanın dar olması erkek acısından daha iyidir ancak ilişkiye girdiğin erkeğin dar olan vaijanan girişinde dikkatli ve bilinçli davranması gerekir

• teşekkür ederim .

• zamanla açılır...tabi ingilizce hugh denen ile tanımlanıyo...senin modeller...

• büyük ler daha iyi.

• İlk gece kan dökülecek arkadaş!1!1

• minyon tipli misiniz ?

• evet minyon tipliyim onunla mı alakası oluyor

• evet

• kücük olsun tabikide ya büyuk neymis öyle ben büyurtm onu zten :D

• daha çok acı verir :D düşün erkeğinki büyük snnki çok dar sana zorladıkca ucu girer senin delik genişlemeye başlar acı verir erkek daha çok zevk alır erkek o zevkten kafayı yer olan sana olur en sonunda girdiğinde sen bi çığlık patlatırsın oğlan oyeahh der :D :D vajinan tükürükle ıslanmassa yani eğer çocuk sana oral yapmasssa veya kremlenmese çok acı verir :D :D

• Sanki diş doktoruna dolgu yaptırmaya gidiyor.

• haha.. iyiydi birader.. :))

• darrrrrrrrrrrrrrrrrrr iyidirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

• dar olabilir bu çok güzeldir ama iyice onu sulandırmadan sokturma sakatlık bi çıkmasın sonra

• kesinlikle daha çok zevk vereceğinden emin olabilirsin.daha zevkler var ama burası yeri değil:))

• zevk werır tabıkı erkeklere dar ıste en cok ıstedıgımız sey :) kucuk olsun bız onu buyuturuz zaten :)

• O an ki zevkten , dar ve kücük olduğuna kimse bakmaz,kimse incelemez...Geniş olsa bile,erkek aldığı zevkten "ooo cok dar"da diyebilir..Yok ben illa da inceletecem diyosan onu bilemem..

• karşı tarafa zevk verir sanada bol acı verir partnerinin penis boyuna ve genişliğine bağlı tabi ama sende zamanı geldiğinde hissetmezsin

• Normal bir durum. Takma kafanı.

• Dar olması karşı tarafa daha çok zevk verir de..zarın kananama olayı, acaba daha küçük alan, daha az damar, daha az kan ve fark edilememe durumu mu acaba?bir de senin ilk başta rahat etmen için güzel ve tutkulu bir sevişme ile rahatlamış olman gerekir yoksa biraz rahatsız hissettirebilir en başta.ps. ne kdar küçük olsa da, yeri gelince kocaman olabilir, mucize gibi birşey :)

• çok hemde tahmin edilemez derecede

• evet süper.erkeğin sanslı...ama vajinan çokmu dar

• senin için zevkli olur..

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de bisikletten düşmüştüm, zedelenmiş ihtimali ne kadarmış?

• neyin ihtimali canım benim kanamna olayı mı mı ? kannama olayıysa kanayadabilir kanama olmayadabilir dedi .

• Öncekileri Göster
    • ya gidicem de olumsuz bir şey duymaktan korkuyorum.

• görüyorsun korkunun ecele faydası yok canım benim bende korktum ama günlerce korkacağına bir kere korkman daha iyi olur

• sen muayneye niye gittin ki?

• düştüm bisikletten o nedenle.

• Öncekileri Göster
    • neyi yalan söylüyorum ya doktora evli değilim (( bakireyim )dedim oda ona göre baktı işte zar küçük dedi kadın sizi anlamıyorum gerçekten.

• ve ayrıca tırıvılı dünya bakire olmasam kadın derdi ki zaten zarın yırtılmış derdi. ben bisikletten düştüm korktum sağlık problemi olmuştur diye gittim zedelendi dedi ve zarımın küçük olduğnu söyledi . bende yarın bir gün evlenirsem sorun olur mu diye sizlerle paylaştım. hemen insanı lekelemeye bayılıyorsunuz.

• biraz acı verir, ama daha fazla zevk getirir.

• Değişir tabi ama kadının cinsel organının dar olması erkeğe daha zevk verir :)

• sen nerden biliyosun?:D

Yükleniyor...