Bakir bakirelik tartışmalarında aşk rolü ?

Kendisine göre herkesin bir düşüncesi var bu konuda kimsenin kimseyi yargılaması eleştirmesi doğru değil ama şöyle bir durum var. İşin içine AŞK girdiği zaman bu düşünceleriniz ne olcak onu merak ediyorum mesela sen bakir erkek istiyorsun ama yılların çapkın adamına aşık oldun ya da bakire olmayan birçok defa ilişkiye giren bir kıza sırılsıklam aşık oldun KizlarSoruyor.com'da neden bu kadar keskin yargılar konuluyor geleceği bilmeden

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• işde bunlar başlarına bişey gelmeden baya fetva verirler..aşık olsunlarda görsünler ..boş konuşmakla olmuyor bu işler...aşık olunca bırak bakire bakiri..en pislik insan olsun yine ayrılamazlar.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• At gözlüğü takıp bu şekilde düşünen insanın karşısındakine salt bir şekilde aşık olabileceğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • bır kızın bakıre olup olmadıgı onun namusunu ıfade etmez düşünmüyor kı bazı erkekler ya o kızın başına bısey mı geldı diye hemen yargılamadan infaza geçiyorlar.bakir erkek kalmadı bence gunumuzde hele bazı kızlar 16 yasında okulda azıtmaya başladıktan sonra sınıf arkadaşlarıyla neredeyse kucak kucagı oturacaklar o yuzden bakir erkek kavramı ortadan kalktı bence ;) bakirelerde istisna ;)

0|0
    0|0
    • evet başına bişey gelmiş olabilir ama zaten bunu sevgilisine söylemesi gerekir demi o gecede anlaşılırsa tabi ki ilk önce kötü düşüncek bence insan evleneceği kişiye geçmişi hakkında herşeyi anlatmalı

• kesinlikle katiliyorum gizemcik :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş yapmayın etmeyin vajinayla mı evleniyosunuz. kızın bi hatası belki de..

2|0
    0|1
  • sen o kızı o haliyle kabul ediosan o senin bilecegin iş :) ama dikkat et seni aldatmasın

1|0
    0|0
  • Ben bakirim ve benim gibi cok insan var...

1|1
    1|0
Yükleniyor...