Evleneceğiniz kızın bakire olması şart mı?

Evleneceğiniz kızın bakire olması şartmı.. Yok hayır benden önce istediğiyle ne yaparsa yapsın benden önceydi.. Yoksa hayır cinsel anlamda hiç birşey yaşamamış olsun diyenlerdenmişiniz

Güncellemeler:
ben bır bayan olarak hemcınslerımden utanıyorum .. gıdın her erkegın altına yatın sonra aıle kurayım .. bu arada namus bacak arasında degıl beyındedır dıyen kesım o beyın nerdeydıkı bacak arasına sahıp cıkamadı .. ona verın buna verın... sonra yok bır hataydı gecın bunları

0|0
11|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olmayan hatun gözümde kullan at tıraş bıçağı gibidir!1!11BİR

5|14
    4|4
    • kullan başkasına ver neden atıyorsun :D

• Soran bile dalga geçtiğini anlamadı o kadar iyi bir üyeydi. rip flo2

• tebrık edıyorum haklısın bız bekleyelım herseyı esımızle yasayalım o tur kasarlarda her haltı yesın onun bunun altına yatsın sonra gıtsın evlensın coluk cocuga karıssın ne kadar adıl

Erkekler Ne Diyor 30

• şart. evlendiğim kızın namuslu olduğunu öğrenmem için bakirelik önemlidir onun için bakire olması şart kana bakmıyoruz biz yani. ama yok sürekli p*rno izler, öpüşür herşeyi yapar bide anal ilişkiye girip bakireyim diyen mallar var öyle biriyle hayatta evlenmem. başkasıyla hertürlü şeyi yapsın sonra gelsin benimle evlensin sanki benim üstüme kalmış gibi hissederim. evleneceğim kız daima benim olmalıdır.

istediğiniz kadar eksileyin çoğu erkek böyle düşünür.

2|1
    1|0
  • işte sizin gibi kullanıp atan o.cocukları yüzünden millet bu durumda.. önce inandırın sonra s**** bırakın sonra adını o***** edin. şerefsizlik lan bu. ks cevabı kaldırmadan okuyun p**evenkler.

soruya cevabım da şu: vajinayla mı evleniyosunuz, yoksa sevdiğiniz kızla mı ? umarım tavrım yanlış anlaşılmaz.

5|1
    0|1
    • Bu sitede ilginç şeyler var zaten hem kızlar soruyor güya kızların soruları ve sorunları için var ama kullan at zihniyetli en iyi cevapta gördüğün o .ocukları at oynatıyor ve cinsiyetlerinin onurunu ayaklar altına alan kız modlar da bunların kankaları. Biraz tabuları kıran yazı yaz soru sor cezayı yersin yönetimden öyle de bir muhafazakarlık garip

• bu arada ben bayanım .. en ıyı cevap oydu gıtsın onun bunun altına yatsın sonra neyse..

• senin zihniyetin sakat. insanlar değişemez mi ? saçmalık senın dedıgın. baskası s*kti diye sen sevgilin yada eşin olamaz mı yani ? yazık sıze kendınızı cınsel bi araç görüyosunuz resmen.

• ona buna veriyonuz sonra bakire olmak şartmı yok bunlar örümcek beyinli yok cahil kaç kere verdi nasıl verdi niye verdi bu soruların cevapları beynimi tırmalar böle bi kızla oldum müddet.çe bu kızın acaba yakınımızdaki biriylede olmuşmudur sorusu paronoyak olcağıma bırakalım kaşşarlar hatasınız bedelini ödesin benceeee alana da mani olmam :))))) ALLAH başımıza vermesin patlak şamrellleriii

2|1
    2|1
  • Benden önce istediğiyle ne yaparsan yapsın demiyelim de, zar sevgiden daha değersiz diyelim. Benim sevgim, bir zara değişilecek kadar ucuz değil! Sadakat herşeyden önemli!

4|1
    0|3
  • bunu uzun uzadıya düşündüm. çok fazla yabancı dizi izlemişliğim vardır. birçokta yabancı ülkelerden tanıdıklarım vardır. onlara göre bakireysen eğer ya çirkinsindir ya da utangaçsındır. Yani bunu hava atma amacıyla söylüyorlar. İşte dün şunla yattım bunla yattım çogu kız 16 yasında falan bakireliğine vade ediyor.

Onlarda nasıl bir mide var bilmiyorum ama ben hayatta istemem. Tabi şuda var çıkarım severim bakire değilim been derse çekip gitmem belkide giderim la bilmiyorum neyse. Yani demem oki dünyada sadece türkiye yok. En kötü git yurtdısına orda bunu sorun etmeyen milyarlarcası var hadi kolay gelsin

0|0
    2|0
    • Geçenlerde haber okudum. Abd de bir bayan aktris 22 yaşında bakirelğini kaybetmiş. Evlendiği adama.

• şart falan değil, namus bacak arasında da değil, beyni kalbi namuslu olsun

3|0
    1|3
    • bacak arası namuslu olmayınca beyni nasıl namuslu olcak ? ona buna vercek sonra bize gelcek herkese verdim ama beynim namuslu.

• beyın nerdeydı ozaman o bacak arasına sahıp cıkamadı

• kardeşim banane bekliyomuş beklemiyomuş verdimi verdi !

• benden once ıstedıgıyle ne yaparsa yapsın benden onceydı.. ya da hayır yaa cınsel anlamda hıc bırsey yasamamıs olsun :((

0|1
    1|0
  • Bakire olsun isterim tabi.Sen bi pantolon alacağında defolu mu alırsın yoksa kusursuz olanı mı?Ayrıca sadece bakire olması da yetmez.Kendisi bakire olup ruhu oro*puysa yine olmaz.

1|0
    1|0
    • her anlamda bakıre olmalı

• Önceden sevgilisi olmuştur bu doğal.Eli erkek eline değmemiş kız bulma olayı gerçekçilik olmaz.Ama ruhu bedeni temiz olsun yeter.

• Şart, dinimiz de öyle buyuruyor zaten

2|2
    4|2
  • Bakire olmayan bayanla,genel evde çalışan bayan arasındaki fark nedir?

4|3
    10|8
    • en azından genel evdeki parayı alıyor hacıı

• hahaha farkı fiyatı.. +++

• benjaminbuttonx ben genel ev çalışanlarını aşağılayıcı yada küçük düşürücü bir şey söyledimmide senin zihniyetinle diyorsun,yazdığımı tekrar oku ki ne söylemek istediğimi anla. Öyle hemen ardı ardına yazıp bırakma. Ve genelde doğuda derken neyi kastediyorsun onuda tam anlamış değilim.

• Şart, dinimiz de öyle buyuruyor zaten.

Over ın tarzından esinlendim.

1|3
    4|3
  • şart gibi bir şey

1|0
    1|0
  • bakire olsun benim olsun..

0|1
    4|2
  • Yok.Hiç önemli değil.Onu istemeyen insanın da en az onun kadar saf olması lazım.Gel gelelim saf olayım.Yine fark etmez.Benden önce olan ilişkileri takmam.Takma takan biri ile de birlikte olma.

0|0
    0|0
  • Devir oyle bi devir olmuşki çakal kaynıyor.. bekareti gitmesin diye anal sex yapıyor. töbe töbe. kime güveneceğini bilemiyorsun.. :S

0|1
    0|1
  • bakirelik durumu türkiyede bir tabu.bu tabu bazı kişileri rahatsız ederken bazılarınıda etmiyor.öemli olan evleneceğin kişiyi rahatsız edip etmeyeceğidir.

0|1
    0|0
  • Nasıl olsa bütün kızlar bakire , kızlık zarı dikiliyor nasılsa :)

1|1
    0|0
  • tabi ki her şeyi ilk benle yaşasın isterim ;)

0|1
    1|0
  • Bakire olmayan hatunu gözüm görmesin :|

0|4
    4|4
  • hayır

0|0
    1|0
  • bılmıorum ya kım ıstemez kı ılkın olsun evlencegın kısı durust olduguna ınanıyorsam sebenı de ogrendıysem degıskenlık gosterır . . .

0|0
    2|2
  • Şart tabiki.Ben nasıl bir insan isem o da benim gibi olmalı.

0|1
    3|0
  • aklı yerinde olsun...

0|0
    1|2
  • bakire olsun ılkı ben olıyım.bazıları dıyor ya hersey bel altı deıl ruhu bakıre olsun buna karsıyım cunku kendı bakıre olmayan bırının ruhu nasıl bakıre olur kendıne saygısı olmayan bırının aklı nasıl temız olur.basıma bole olaylar cok geldı o yuzden genelleme olarak karsıyım basına gelmıs yasamıs bırı olarak soyluyorum

0|3
    1|0
  • değil ama yeterki geçmişini bana açıkca söylesin beni kandırmayıp geleceğinde ona inanayım

1|0
    0|0
  • Allah hiçbir şekilde kulları arasında ayırım yapmaz Bekâret ancak kıyılan meşru bir nikâh sonucunda, yani evlilikle giderilebilir Evlilik dışı birliktelik zinadır Zina Allah’ın kesin olarak yasakladığı çirkin bir günahtırOna yaklaşmak bile haram kılınmıştır Allah Teâlâ şöyle buyurmuştur:

“Zinaya yaklaşmayın Çünkü o, çok çirkin bir iş ve kötü bir yoldur” (İsrâ, 17/32)

2|1
    0|0
  • mılletın kullandıgını alıp ta ne yapıyım

1|3
    4|3
  • şart sakın kimseye verme

3|0
    4|1
    • hahahaha 4 kişi vermiş

• şart gizli kardeşim.

3|2
    4|1
    • kim eksi veriyo lan. gidin onun bunun altına yatın ah uh zevki alın ondan sonra gelin burda eksi verin.

• kasarlar eksı verıyor ıste ..takılma

• 4 kaşar 4 namuslu :)

• şart.ikinci el kabul etmiyorum çünkü

1|1
    4|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bence adam bakirse bakire istemesi gayet normal. ama bakir değilse bakire istemesi kadar saçma bişey yok. ayrıca her şey bekaret değil. namus insanların iki bacak arasında değil yüreğinde ve beynindedir. kız her haltı yer anal yapar oral yapar ama zarını ellettirmez şimdi bu bakire mi sayılır? yada çok namuslu bir kız sevdiği adama kanıp bir gecelik bi hata yapıp bekaretini kaybetmiştir. kim daha namuslu şimdi?

2|2
    1|1
  • Ben erkek olsam bakire olmasa ondan biraz yararlanip kullanip kenara atardim. :(

2|3
    4|1
    • aynen helal..

• en güzeli bu zaten kapı açıksa içeri gir kapalıysa arka kapıdan gir iki kapıda kitliyse camdan gir oda kapalıysa boşa uğraşma :)) ama kız nerden girmeni isterse gir bakire değiş farketmez erkekler genelde affetmez ;)

• sizler burada bakireliği sürekli konu eden kadınlar ve erkekler bakire olmayana bir hiç gözüyle bakanlar insanlar bir sürü sebeplerle bekaretini kaybedebiliyor genç yaşta eşini kaybeden dayak yiyip boşanan bir sürü namuslu kadınn hakkına giriyorsunuz ve evlenmeden bekaretini kaybeden bir kadından daha aşağı davranişlarla yaklaşıyorsunuz sırf bekaretini kaybettiğini tc. kayıtlarına evli ibaresi ile geçirdi ve talihsizler yaşadı diye. bu ülke de dul kavramı hayat kadınndan sonra 2. sırada fantazi öğesiyse hala evlenmeden bekareti kaybetmk toplm hafızamızda daha hafiftir sizin bu toplmsal ruh hastalıklarınızkaç cana mal oldu/oluyor/olacak.geçin artık bunu zinaya yanaşmayn kadnlara da bakış açınızı önce kadnlar olarak sonra erkkler olarak değiştirin eğerçok önemliyse sizin için önce siz el sürmeyin...

0|0
    0|0
  • sorulara bak subhanAllah hangi erkek böyle bişey isterki.

1|3
    4|1
  • kişiye göre değişir en namusluyum diyen yapar sora bakire kız istiyorum der saçma sapan fikirler iştee ne yazılmışsa o

1|2
    0|1
  • Benim için şart değil zten Hollandaya gitmeden de evlenemem :)

1|0
    1|4
  • Bakire ister . Kullanılmış kızla evlenmezler sadece sex yaparlar. Salaklar sanki kendileri bakir de bakire kız istiyorlar kendilrine baksınlar yobaz erkekler

2|1
    3|6
  • yorumsuz

1|1
    0|1
  • Bide flort kategorisinde sormak lazim bacim :) burda pek cevap veren olmaz bence.

1|2
    0|1
  • Sevgılım asırı derecede tutucu bırı ve ben bakıre degılım onun ılk bırlıktelıgı benım buna ragmen benı kabul ettıyse delı gıbı sevıyorsa anlıyorumkı şart degıldır.

3|0
    1|1
    • daha öncekine hala veriyon muu?

• bende tutucu biriyim ama ağzına mıçardım . kişiden kişiye değişebiliyo yani . herkes senin sevgilin değil canım :( ben bakirsem sevgilimde bakire olucak bu kadar. hadi bay bay

• kendinde bakirsen eger bakire kizi istemen en dogal hakkin mysterious ;)

• Gelsin cevaplar ! :)

1|1
    0|1
Yükleniyor...