Her yerde şu muhabbete rastlıyorum. bimden kondom alırsan böyle olur diye. Ne demek bu?

muhabbetlerde hep denk geliyorum.Bimden kondom alırsan işte böyle olur diye.neden böyle bir muhabbet var?oradaki ürün kalitesiz yada koruma seviyesi düşük bir ürünmüdür?ben oradan alıyorum bazen ama bu muhabbetler bende şüphe uyandırmaya başladı.siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Prezervatif almakla iş bitmiyor pc bağlantılarını yapıp güvenlik duvarını açman lazım :) güvenlik seviyesinin en üst düzeye çıkartman şart .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir ara bir muhabbet vardı helal kondom gibi bir şeydi Bim'dekiler Allah'ın işine karışılmaz deyip prezervatifin ucunu deliyorlarmış filan filan onun dalgasıdır.

0|1
    0|0
    • ohaa cidden bunu yapan olmuş mu şaka mı ucunu mu deliyorlarmış :D

• şu soruya verdiğim cevaba pişman edip dingil dingil eklemeyin lan :@ soru soran sana demiyorum

• ümit fakirin ekmeği hacı napsın ekliyor garibanlar :D bas engeli gitsin hepsine:D

• marka aynı olduktan sonra bim üreticileri içini açıp değiştirecek değil ya yok öyle bir dünya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bim genellikle kendi ürettiği ürünleri satar marketlerinde. Bim'e git bak bütün ürünler bim tarafından üretilmektedir neredeyse. Bu yüzden o espiri bim için yapılır. Arada 3 - 5 ürün çıkıyor kendi üretmedilleri. O ürünlerden biri de kondomdur. :) okey marka kondom satıyorlar. Sıkıntı yok yani. ^^

0|1
    0|0
  • kardeşim 3 tl fazla ver OK karma al bence :D karma iyidir neli isterse onu takarsın ;)

0|0
    0|0
  • bimden okey alırsan birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Eczanede almayı dene bide :) bazen yırtık cıkabilio dikkat et !

0|0
    0|0
Yükleniyor...