Penisinizin belli olması dan hoşlanır mısınız? veya belli olmaması için ne gibi şeyler giyersiniz pantolon, eşofman vs. Vs?

Penisinizin belli olması dan hoşlanır mısınız? veya belli olmaması için ne gibi şeyler giyersiniz pantolon, eşofman vs. Vs.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki hoşlanmam gözüne sokacak değilim milletin ve kötü bir durum karşimdakilere karşı mahçup olurum öyle bir durumda olursam genel olarak dar ve üstüme oturan şeyleri giymekten kaçinirim sabah kalktığında yataktan ona çare yok zaten

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim. başımız bu dertle bela da.

• Öyle diyenlere lafım buyursunlar hodri meydan :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler hoşlanıyor mu bilmem, şahsen hiç hoş durmuyor dışarıdan.

0|0
    0|0
  • bence belli olması tam bir kroluk hele birde yolda yürüken pantolondan ağrı çekiyorlar kaşıyorlar midem bulanıyor çantayı kafasın fırlatasım geliyor bazen.

0|0
    0|0
    • Puhahah be güldürdün yahu :)

• sabah uyanınca hepmı kalkıo :D

0|1
    0|0
    • Yani,10 sabahın 7 sinde kalkık :)

• Sizde prostat diye birşeyde yok. 😆😆😆

• yusuf sn travestı resmımı koydun profıne :D

• Uyaninca ne yapsan fayda etmez

0|0
    0|0
    • Sen nereden biliyorsun :)

• Bizde yine biz hissediyoz işiniz zor :)

• :((

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben hiç hoşlanmıyorum özellikle eşofman giydiğimde veya ince keten pantolon giydiğimde çok belli oluyor kalın olduğundan ve testislerimde çok belli oluyor baya bir büyük çünkü.. rahatsız oluyorum ve o yüzden dar iç çamaşır giyiyorum faydası oluyorda dar iç çamaşırın toparlıyor biraz..

0|0
    0|0
  • hiç hoşlanmam doğruda bulmam ayıptır

0|0
    0|0
    • Tamam işte bu hoşlanmadığımız durum için ne yapabiliriz?

• aşırı dar giyinmem külot seçimide önemli tabi sıkı bişey olması lazım mal sallanmamalı:D

• Sağ olasın kardeşim.

• sabahları yatakdan kalkarken öyle belli oluyor ki en az 10 dakika yatak da oturuyorum inmesini bekliyorum :D ev ahalisi görse rezil olurum

0|0
    0|0
    • Gördüklerini bir düşünsene :)

• Evlere ırak nediyosun sen Allah göstermesin :D

• Şeytanın kulağına kurşun tu tu tu :)

Yükleniyor...