Sizin tarafınızdan bakınca...

bir kadınla evlenirken onun kız olması önemli sizin için? yani bekaret size ne ifade ediyor?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bekaret çok önemli değil benim açımdan. Benim açımdan onun hayat görüşü bakış açısı. Geçmişte birliktelikler yaşamış ve bu şekildeki bir hayatı normal gören biriyle evlenmeyi asla düşünmem. Fakat geçmişte bir hata yapmış ama gerçekten pişman çok pişman bir daha asla yapmamayı kesin olarak kararlaştırmış birisiyle bir nebze olsun düşünebilirim. Ama kafamdaki yine hep bir soru işareti kalacaktır. Ayrıca bu sitede sırf zarım bozulmasın diye anal yapanları da görünce bekaretinde çok bir manası kalmadı bende.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Benim için bekaret sadece kızlık zarı değildir. Kızlık zarı delinmemiş ama her haltı yemiş. O zaman bu kişi kız mı oluyor yani ? Madem her haltı yiyorsun kızlığını da ver tam olsun. Hiç değilse anal yapmak zorunda kalmassın. Yani davul delinmemiş ama tokmak her tarafına değmiş. Ha birde kızlarla her şeyi yapmış birisinin bekareti olan birisiyle evlenmek istemesini anlayamıyorum. benim düşüncem bu.

4|0
    0|1
  • koca bi sıfır

2|1
    1|0
  • Beyni onemli.Ar damari catlamamis olsunda.bende hic iliski yasamadim.ama seviyor ve guveniyorsam neden olmasin.bunlari coktan asmamiz gerekli.

5|1
    0|0
  • ben öyle klasige kaçmıycagım kısa ve öz ben bakirsem oda bakire olucak arkadaş hani sevdikten sonra önemi yok diyenlerden olamam ben. ben madem hiçkimseyle yatmamışım karımın benden önce en az 1-2 bile olsa birileriyle yattıgını kabullenemem hadi sade sevgilisidir felan anlamam tecavüzse eger benim için bakiredir. Ve hadi diyelim ileride eski yattıgı birisiyle karşılaştı muhabbet koyulaştı işte bu bizim liseden ahmet felan dedi. Ben kıskanmadım muhabbet koyulaştı diyelim ahmet dökülcek işte eskiden sevgiliydik hani hatırlıyonmu annen bizi yakalamıştı felan böyle birşey olmaması için bakire iyidir "bakire" dediğim kendi istegiyle zarını deldirmemiştir. Tabi geçen bi konu vardı bakireyim ama önüme gelenle anal yapıyorum diyen birisi vardı öylede olmasın tabiki :))

0|0
    1|1
  • dürüst olsun, ben zamanla iyi bir anne olacağına sadık olacağına güvenirsem sorun olmaz. insan bu, eşya değil. bu dediğim bakire olan için de geçerli. sadece güvenmem birazcık daha uzun sürer.

3|1
    0|0
  • evlendiğim kızın namuslu olduğunu öğrenmem için bakirelik önemlidir onun için bakire olması şart kana bakmıyoruz biz yani. ama yok sürekli p*rno izler, öpüşür herşeyi yapar bide anal ilişkiye girip bakireyim diyen mallar var öyle biriyle hayatta evlenmem. başkasıyla hertürlü şeyi yapsın sonra gelsin benimle evlensin sanki benim üstüme kalmış gibi hissederim. evleneceğim kız daima benim olmalıdır.

0|0
    0|1
  • Benim için bekaret önemli değil.Nasıl olsa dikilebilen bir zar.Önemli olan namuslu olmasıdır.Bekaret namus değil.

0|1
    0|0
  • bekaret hiçbirşey ifade etmez...erkeklerin özgüvensiz olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir ama;))

bekaret arayan erkek aldatmaya da meyillidir

1|1
    1|0
  • bunu siz anlıyamazsınız, erkekler sevdiği kişinin mahremini onlardan başka kimse görmesin ister. size basit gelebilir, bekaret ama erkekler için önemli bi konu. ama önemli olan bakirelik değil. kızın içinin bakire olmasıdır..

1|0
    0|1
  • bakirelik kadına verilen ve bunu evlenene kadar muhafaza etmesi gereken bir şey sadece bu değil zar olayıyla kalmıyor ki düşünsene herkezle yatmış sevişmiş ama bakire zar sağlam oda bakire değil benim gözümde en güzeli bir kızın evleneceği insana kadar bunları yaşamama sı erkek öğrendiğinde bunu bir ömür aklından cıkmaz bunlar

0|0
    0|1
  • aşk herşeye ilaçtır ,aşk varsa başka birşey aramam,

aşk olmadıktan sonra ,ne yapayım bekareti

2|1
    0|0
  • bedeni degil ruhu bakire olsun yeterli.

2|1
    0|1
  • Bekaret benim için önemli ruhu bakire olsun falan boş hikaye bunlar ruhu bakire olanın bedenide zaten bakiredir kendisini kimse kandırmasın .

0|1
    0|1
    • sana sonuna kadar katılıyorum kardesım

• dünyanın çivisi cıkmıs zaten..bakire olmayıp evlenenlerın evlılıklerı avrupaya gore yuzde 70 erken bıtıyormus

• ya ne avrupası yemişim avrupayı avrupalılaşmayı ben Türküm cinsim beli kültürüm beli anlamıyorum zaten avrupa birliğine gircekmişisz avrupalılaşçakmışız hahaha :)

benmiyim cins insanlarmı cins anlamıyorum

• Bekaret bana insanın kendısıne olan saygısını ifade ediyor .kişinin karakteri bozuksa zaten ole ruhu bakıre olsun hikaye yap et her haltı ye ondan sonra ruhu bakıreymiş o haltları yerken de ruhu bakıremıydı ?

0|0
    0|1
  • tabi önemli gitcek ona buna vercek yatcak onun bunun altına sana yamancak yok öyle ben erkek olduğum halde karımı bekliyosam yapmıyosam kimseyle bişe oda yapmıcak yapıyosa benle işi yoktur gitsin o yattıklarıyla evlensin.

0|0
    0|1
  • cogu sallıyor %99 erkek bekaret arar olumsuz bir cok dügün sonrası durum gördüm

0|1
    0|1
  • eğer bende aynı şeyi yapmışsam birşey diyemem ama ben yapmamışsam kabul etmem

0|0
    0|1
  • Bakir olana bakire olmayana da milli olanlardan seçip evlendirmek gerek

0|1
    0|1
  • Soru eskiden cevaplanmıştı.Eski konulara göz atın

0|0
    1|1
  • Her ne kadar önemli değil desek de beynimizde, bir yerlerde bu durum bizi kemirir ve bitirir.

0|0
    0|1
  • İkinci el araba ne ise evleneilecek kızın bakire olmaması da odur

0|1
    5|1
  • Oldu canım serseri adamla gezsin efendi adamla evlensin serseri adama veriyorsa gitsin onla evlensin efedi adam hiç bir kıza dokunmamışşa hakkıdır istemek kimse namus zardan ibaret degildir tantanasınada girmesin yemezler ...

0|0
    0|1
  • o zar niye var sizde sanıyorsunuz ? Onun bunun altına yatanı helalim diye alman ben yanıma. He tecavüze uğramıştır elinde olan birşey değildir o ayrı ama bile bile arkalarıyla ilişkiye gireni kabul edemem büyük konusmayayim başıma gelmesin

0|0
    0|1
  • ikinci el hiçbişeyi kabul etmiyorum etmemde.

0|0
    5|1
  • tabikide önemli yol geçen hanımı bu.bir kere olacak oda evlenince...bunun başka çıkarı yok aga.

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir erkek olsam benim için önemli olurdu.

0|1
    0|1
  • önemli olan asıl şey dürüstlük. İnsanın yaşadığının arkasında durabilmesi saklamaması.. Bakir olana sözüm yok ama bir sürü kadınla beraber olup bekaret arayan haksızdır. Kadın eşya değil kimsenin altına yatmaz, vermez sevdiğiyle olur bundan da güzeli yoktur. Her haltı yiyip bakireyim demektense değilim yaşadım diyeyebilmek daha güzel. Ayrıca bu şekilde düşünüp seksi satın alan erkek karsı da olsa bu konuda karşısındakine saygı duymaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...