Zenci birine bekaretimi verdim Bunu nasıl atlatırım?

3 Sene önce Hayatımda ilk defa bır zencıye aşık oldum 1 yıl bırlıktelıkten sonra bekaretımı verdım zorla sahip oldu desem daha dogru olur..Hala kabul edemıyorum şimdi bır sevgılım var ıkı senedır beraberız cok sevıyoruz bırbırımızı Ama ben atlatamıyorum bır turlu bu gecmısımı hep gözumun önune gelıyor...Nasıl atlatacagım bu ruh halını ?

0|0
6|54

En İyi Erkek Görüşü

• Nedense okuyunca şu geldi aklıma.yıllar önce milli takım belçikaya 3-1 mağlup olmuştu belçikanın 3 golünüde siyahi futbolcu oliviera atmıştı.maç bittiğinde ilker yasinin ağzından şu sözler dökülmüştü elin zenci gavuru elini kolunu sallaya sallaya 3 tane çaktı gitti.olmuşla ölmüşe çare yok önüne bak

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Dİğer yorumları önce gezdim yanıt vermeden önce ama şu zenci mevzusuna fazla takılmışsın.. Aptal sarışın modundan çıkmanı tavsiye ederim öncelikle.. Sonrasına gelince, sevgilin zenciydi değildi bakmaz, ne yaptın ne ettin ona bakar.. En fazla iyi halt ettin der çeker gider, takma kafana.. Bilipte kalıyorsa ona da birşey diyemeyiz.. Zencileri de karalar gibi ırkçı şekilde konuşmanı da hiç beğenmedim ayrıca.. Adem Adem'dir, rengine göre ayrılmaz..

1|1
    0|0
  • Cinsel terapi almalısın bir süre.Anca böyle düzelir sorunun.

0|0
    0|0
  • zenci olması talihsizlik olmuş.ilişkiden filan bahsetme bahçeyi sularken hortumun azizliğine uğradım de.bir de bizi yeme.

2|0
    0|1
  • valla moralini bozmak gibi olmasın ama sevgilinin yerine kendimi koyarak düşünürsem ve senlede iki senedir berabersem seni seviyorumdur yani çok seviyorumdur ama öyle birşeyi benden gizlediğini öğrendiğimde dünya başıma yıkışır seni bidaha görmek bile istememe olasılığım çok çok yüksek olur tabi ne kadar sevdiğinede bağlı bi durum :) ben aslan burcuyum hatayı zor affederim ama tabi bilemicem seninki nasıl karşılar

1|2
    0|0
  • geçmişi geçmişte bırak

0|0
    0|1
  • açık açık anlatacaksın namus kavramını 2 damla kanla ölçüyosa sevgilin ve onun için değerliyse o iki damla kan gitsin kendine bakire birini bulsun sende üzülme gidişine seni gerçekten seven ve önemseyen birisi durumunu anlattığın zaman anlar ve seni her halinle kabul eder

1|1
    0|2
    • Sanırım gercekten seviyor beni :)

• o zaman kabul eder seni bende kabul etmiştim senin durumunda ki birini

• Sen zenciye bekaretini verdiğin için artık bizim türk erkeklerin ki sana yetmicek seni tatmin etmicek, sen yine zenciye gideceksin. buraya yazıyorum.. ama bi psikolojik tedavi görmende fayda var..

1|1
    0|1
  • allah akıl fikir versin daha ne diyim

0|1
    0|0
  • arkadaslar bu fakedir

eger gerçeksen (cok kucuk ihtimal) git kendini oldur daha iyi olur sevgilin için

bekaretini bir yabanciya ustelik zenciye verdin bu nasil is? Turk erkegi yokmuydu gittin taha yurdisina elin zencisine verdin, sen ya fakesin yada gayrimuslim (ermeni, yahudi, rum yada donmesindir) ama onada inanmiyorum

yazik o arkadasina, ne olursa olsun ona soylemelisin ki zaten ilerde ogrenir bakire degilsin diye;

bakalim nolcak ogrendigi zaman

hayatin mahvettin

0|0
    0|0
  • Olan Olmuş Bacım Bence Bir Psikolog Desteği Al Bence bilmiyorum Ama sevdiğin Adamdan da yardım ve destek iste sonuçta birbirinizi seviyorsanız elbet bununda üstesinden Gelirsiniz birlikte güç doğarmış

0|0
    0|0
  • zenci oldugunu belirtme nednin ?

0|0
    0|1
  • adres ver geliyorum

0|3
    0|1
  • hayatta kaldığına hala yürüye bildiğine dua et derim bi zenci bi kızı zorla aldıysa altına eh bi zahmet unutama :D ben bi p*rnoda gördüğümde yok artık dediğim zamanlar oluyo Allh kimseye canlısını yedirtmesin özellikle kızlara :D 3 ay etrafı bulanık görür insan o ne öyle ya kol gibi :D

0|0
    1|2
  • Zenci erkek tercihi cesaretinden dolayı seni tebrik ediyorum..her babayiğidin harcı değil bu iş...Bi zenci'yi ,gece hamile bi kadın görse cocuğu düşer mazallah..zamanla düzelirsin inşallah..

0|0
    0|0
  • bizim mahallede yıldız yıkamanın içinde lastikçi ayhan var yaparsa o yapar geçende benım arabanın tekerine demir girdiğiydi na böyle açılmış lastik , avupa yama otuz yerli on lira içine gazda basıveriyor ona para almıyor

1|0
    0|0
  • kendimi o durumda görmek istemem ama zencini girdiği yere de girmem yani böö sevgiline söylersen terk eder seni

0|1
    0|0
  • Zencinin cazibesini anlamış değilim yani, ha şeyinin uzunluğu malum dillere destanda, bizim Türk kızları zenciye varana kadar esmer bir sürü Türk erkeğinin arasınedena bulamamışmı birini diyeceğim şimdi ama bu gizli kullanıcıya ayıp olacak, sen kendi ellerinle bekaretini ver ondan sonra kabul edemiyorum de, altına yatana kadar aklın neredeydi?

0|0
    1|1
  • bir tane bakire zenchi kız bul bakireliğini alacak yağız delikanlı bir türk bul sonra çifleştir onları :)

başka ne diycemi bulamadım anca intikam böyle alınır diye düşündüm o sana zorla sahip olan zenchiyede goten becertir Türklere daha da rahatlıycanı düşünüyorum

0|0
    2|1
  • geçmişini anlatmana gerek yok.

yaşandı bitti. eskiden biri vardı guvendım beraber oldum diyeceksin.kabul ederse eder. etmezse yaapcak bireşy yok.

1|0
    0|1
  • zenci olmasa neyse de zenci olursa o iş biter

0|0
    0|0
  • ırkıcılık yapmayalım arkadaşlar...

0|0
    0|0
  • bunu atlatırsın atlatmasına ama şunlarda var başkasıyla olduğunu öğrenince cocuk seni eşi olarak ister mi ve sakın zenciyle oldum deme cocuğa

0|0
    0|0
  • Erkeklere olan güvensizlik duygularını atlatamıyorsan bir psikoloğa git derim amaaaa zencininkini unutamıyorum diyorsan ayrıl sevgilinden bir zenciye git...

Amma zenci meraklısı oldu bu kızlar...

0|0
    0|1
  • zenciye verdikten sonra senin işin bitmiş istesende atlatamazsın

0|1
    0|0
  • hak etmişsin kim dedi sana eminönündeki saatçilerin yeğeni ile gez diye farklı olucam çevreme hava atıcam dersen aslan gibi yurdum erkeğini beğnemzsen donunu eline verir gönderir böyle ölene kadar zencinin kobrayı göreceksin .. rüyalarında

0|0
    1|1
  • zenciye verdim kahretsin modu ne yahu? zenci de insan digerleri de insan.

1|0
    0|0
  • Sen basından gecen bu talıhsız olayı arkadasına soylemedıkce bu rahatsızlıktan kurtulamazsın bence.

0|1
    0|0
  • senın yas kac?

0|1
    0|0
  • Bence sevgiline anlatma kompleks yapar intihar eder maazallah asdghajsdhg

0|0
    0|1
  • Yol değişir,yol'a eşlik edenlerde değişir..Önemli olan yolundan dönmemektir...

0|0
    0|0
    • haklısınız.

• Şımarmıyorum ki eziliyorum...

• aklın mantıgın kalbının onune gececegı zamanı ıyı secmelısın o zaman

• Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 6

• Zencinin penisi o kadar etki mi bıraktı sende iki senedir atlatamiyorsun :) sevgiline söylemeye çekinme zenci olduğu için birşey demez zencinin penisinin hatırına ses çıkarmaz :)

0|4
    0|0
  • Zenci olmasaydı pişman olmayacakmıydın Özellikle zenci ne temsil ediyor burda?

2|2
    0|0
    • zencı olması benım adımı ıkı kat lekelıyor fantezı ıcın yaptıgımı dusunenler oluyor...

• Yani. bu soru bizle matrak geçmektir. Zaten ilk işilki heyecanı var iken birde zenci ile denemeyi kimse düşünemez. Artık iyice genişlemiş normal uzuvdan zevk alamayan büyük ve zenci ister.

• ahuha ne var bunda diyor bence sana da yakışıklı bir siyahi bulalım ne kadar marjinalsiniz lan nerden denk geldim bu konuya

• bisikletten zencinin üstüne düstüm de.

2|6
    0|0
  • Koca ülkede türk mü kalmadı bacım ya :D

0|2
    0|0
  • geçmiş = mazi = yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • o blıomu

0|0
    1|0
Yükleniyor...