Bir türlü ilişkiye giremiyorum?

Merhabalar arkadaşlar.
Ben iliskiye girince vajinamda cok kotu bir yanma hissi oluyor. Once penisi alırken zorlanıyorum ama icimdeyken sorun yok. Penis icimde hareket edince canim cok yanıyor ve cikariyorum. Boyle bir durumla karsilasan ya da böyle bir durum yasayan var mi acaba neden olabilir. Bu arada akıntim ve kasintim pek yok yani mantar olacagini sanmıyorum

Güncellemeler:
Bu arada Islaklik sorunum yok baya islaniyorum.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• ıslanmada mı sorun yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • Hayir islanmada hic sorun yok

Erkekler Ne Diyor 11

• çıkarıyorum derken dildon var herhalde :D muhtemelen kuruluktan oluyodur o. ilk önce zevke gel biraz sonra sok ne sokacaksan. direk sokuyosundur kesin. sulandıktan sonra sokmayı dene bence bundan oluyodur.

0|0
    2|0
  • Evli degilsen iliskiye girme ozaman okadar gunahi sirtlamaya gerek yok

0|1
    0|0
  • Aynı şeyi ben ve kız arkadaşım yaşadık , fakat o hep üstte oluyo ve çok sert ve hızlı seviyo ondan olabilir , benim penisimdede yanma oluyo

0|0
    0|0
  • Vajinusmus olmasın sakın

0|0
    0|0
  • vajinusmus olabilirsin. psikolojik destepe ihtiyacın olabilir.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici almayı denedin mi hiç?

0|0
    0|0
    • Hayır denemedim bu ne icin lazım ki?

• İşe yarayabilir diye düşünüyorum. Sonuçta vajinada da kaslar var. Kullanıldığın küçük abdesti bile tutmakta zorlananlar oluyor. Biraz rahatlatırsa kasları, bir ihtimal

• bence ön sevişmede yetersiz bir durum var...

0|0
    0|0
  • Yalamıyodur seni.

0|0
    0|0
  • hep mi böyle oluyordu yoksa sonradan m böyle oldu?

0|0
    0|0
  • ramazandan dolayı bende giremiyom 2 hafta oldu tık yok :)

0|0
    0|0
  • Erkegin beceriksiz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunun tek cevabı , ıslanma sorunu yaşıyor olmandır , ben de yeteri kadar ıslanamadığımda kuruluktan acı duyarım...

0|1
    0|0
    • Islanma sorunum yok

• Normal bir sekilde penisi icime alamıyorum canim yaniyor bu aciyi azaltmak icin elimi kullanıyorum bagimli değilim

• hmm ilginç doğrusu canım daha tahmin yüretemedim , gizliden çıkın isterseniz takip edeyim sizi

Yükleniyor...