Mastürbasyon yapmama rekoru kırıyorum, zarar var mı?

Yaklaşık 3 ay olacak, rüyalanma falan da olmadı hiç. Son günlerde fark ettim ki en ufak şeye bile tahrik olmaya başladım. Yinede bir süre daha durmak istiyorum, zararı var mıdır? :)
not: yaş 20 bu kadar uzun durmamıştım hiç.

Güncellemeler:
tamamdır brolar bacılar bozuyoruz durgunluğu.
cevap verenlere +1 lerini verdik :)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• spermlerini öldürme. haftada 1-2 yapman lazım

0|1
    0|0
    • 1-2 sıkıntım vardı o yüzden 15 gün kadar yapmadım, yani içimden gelmedi ondan sonra da kaldık öyle. bir süre daha sabır.

• git boşalt 2-3 posta. söylüyorum bak zararlı o iş.

• baktım netten de dediğin gibi rüyalanma da yok sakat iş. neyse eyv. yarın bakayım hal çaresine

Kızlar Ne Diyor 2

• Haftada en az 3 kere bosalman, prostat riskini azaltir.

Ne diyeyim, aptallik bence.

0|1
    0|0
    • dediğim gibi başlarda isteyerek değil dertlerden vakit istek bulamadık sonrada öyle alıştık.

• Sus benimde 3 haft oldu bende rekor kirmzk istiyorum :))

0|1
    0|0
    • başlarda zordu da sonradan unutuyorsun bile :) kapışalım ben öndeyim şimdi :D

• aynen herkes aynı fikirde bozma zamanı gelmiş :)

• ;)))

Erkekler Ne Diyor 7

• rüyalanma olmuştur kardeşim benim. normal süresi 15 gündür aşağı yukarı onun. sen atmadığın için de vücudun kendisi atar. yani rüyalanmışsındır ama sen farkında olmamışsındır. muhtemelen cenabetsin yani :D

0|1
    0|0
    • sanmam bro :D günde max. 3 saat uyuyorum onda da anlamayacak kadar ölü değilim :) işte son günlerde şu tahrik olayı başladı, en ufak şeyde bile hareketleniyoruz.

• eyvallah :)

• zararı yok

0|1
    0|0
  • Olmaz öyle şey kardeşim :)) sen ruyalanmışsındır haberin yoktur :)

0|0
    0|0
  • Yapmazsan kiremit tutar daşşakların taş olur.

0|0
    0|0
  • çok yapmak gibi hiç yapmamak da kötü. sperm kaliten düşer hatta performansın da etkilenir. erken boşalma sorunu oluşabilir

0|1
    0|0
  • haftada 1 kez yap kardeş, rüyalanma yaşıyorsan sıkıntı yok ta rüyalanma yoksa, sıkıntı olur yumurtalrda şişme morarma olabilir. Arkadaşımın başına geldi. Arasıra spermlerin yenilenmesi gerekiyor.

0|1
    0|0
    • uyku sürem kısıtlı ondan yok rüyalanma da. riske girmeye gerek yok o zaman bozalım yarın durgunluğu

• haftada 1e çekeriz ayarı :)

• Başarılar o zaman ;)

• neden yapmıyosun kardeş Sikin kalkık gezersin her sn :D

0|1
    0|0
    • her sn değil de en ufak şeye bile kalkar oldu :D başlarda sıkıntılı 1-2 konu yüzündendi sonradan kaldı öyle

• kasıkların baya agrır :D

• sızlama oluyor o da nadir :D

Yükleniyor...