Beyler sorum size? Kızlar siz cevaplamayın hatta bakmayın bile?

Beyler hiç latince kelimelere girmiyorum direk açık konuşuyorum. Tamamen merakımdan soruyorum. Şimdi bizim taşaklarımız varya yani testislerin olduğu bölge. Ha işte o bölge bazen çok yumuşak oluyor böyle sallanıyor sarkmış oluyor. Bazen ise çok sert oluyor. Bunun sebebini bilen var mı ömrü boyunda çok merak etmişimdir?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Sıcakta sarkar soğukta toplanır. Ayrıca boşalma öncesi içi meni ile dolu olduğundan toplanır boşalma sonrası sarkar. Umarım aydınlatabilmişimdir.

1|4
    0|0
    • Bizden daha çok bilgilisin. Tebrik ederim. :)

• Ben yarısını biliyordum helal olsun not:ulan karıya bak bizden iyi tanıyor :)

• eic doğru cevabı vermiş kanka. iyi ki seçmişsin bende yazacaktım yoksa :D tabi senin yazdığın gibi yani erkek ağzıyla bu dada şık durmuş :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

• neden? kızlardan utanıyor musun? :D

0|1
    0|0
    • Bilen manasında demiş adam. Görende 3 tane sarkan yumurtalığın var sanacak :D

• bilmek için illa sahip olmak gerekmiyor. aynı mantıkla erkeklerin de jinekolog olmaması gerekiyor.
      laf sokmadan önce az düşünün lan :)

• en doyurucu yorum da bir dişiden gelmiş. güzel olmuş :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Testisler soğuk havada yukarı doğru çekilir, sıcak havada aşağıya doğru iner spermleri korumak için. Tunica vaginalis denilen bir yapı ile kaplıdır, gerektiğinde sıvıyı verir, gerektiğinde çeker, bu sıvı olmasa testisler mefta olur kayganlığını, neminide sağlar.

0|0
    0|0
  • #Ben sıcaklığa göre değişken oldukları için diye biliyorum

0|1
    0|0
  • soğuk sıcak enleşme genleşme :)
    testis de bir daha ki sefere D:

0|0
    0|0
  • Gizli hatun yazmış. Sana eic seçmek düşer

0|0
    0|0
  • sıcak ve soğuk havadan dolayıdır

0|0
    0|0
  • Sıcakta gevşer soğukta yumurtalar sperm üretebilmek için vucuda çekilir yani uygun sıcaklığa

0|0
    0|0
  • soğuktan yahu. biliyosun sıcak olması lazım kesenin. soğuk görünce kalınlaştırıyor kendisini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...