Aramız bozuldu mu yanlış birşey mi söyledim siz kızlar bunu yalnış anlar mısınız

Mesajlaşıyorduk seni çoks eviyorum falan dedim abartma dedi dedim abartıyorsam Gay olayım dedim.Cevap gelmedi.Daha sonra msn de durumunu değiştirdiğini gördüm dedim ne iş değiştirmişsin.Hep mutlu ol hep iyi ol hep benim ol yazdım.

sizce aramız bozuldu mu yalnış birşey mi söyledim siz kızlar bunu yalnış anlar mısınız

Güncellemeler:
yaw bi yardım edin bi yol gösterin ben kırdım sanırım kızı kalbim duracak üzüntüden.
yaa sizden çok feyiz alıyor sürekli dinliyorum ama ben bi türlü gönlümün sesinin önüne alamadım mantığımın sesini 26 yaşındayım ve bu ilk sevgilim.karakteristik yapı olarka hem insanların benim gibi temiz düşündüğünü düşünürüm ve çok empati yaparım ondan sizin dediğiniz radikal tedbirleri uygulayamıyor olabilirm ama sizlere saygım sonsuz beni bu kadar sabırla dinlediğinzden
Sorun çözüldü.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen varya benim dediğimi bir yapsan kız peşinden koşacak da , sende dediklerimi yapacak toto yok :))

1|1
    0|0
    • ben tam bir aptal aşığım

şu anda da kafayı yemek üzereyim

• valla yazdım ama dınler mı bılmıyorm dınlemezse eger bıraktım artık bogacam az kaldı :D:D

• serkan koptuumm :D:D

Kızlar Ne Diyor 6

• varya bıktık senın su sevgılınden yaa sımartmıssınız kızı işte dedıklerımızı bı yapsan kız mum olcak ama hala burnunun dıkıne gıdıyorsun yaa

1|1
    0|0
    • bıktıkk merrrrrrrimmmm :(

• bızı dınle sen bıseycık olmaz

• sakın msn face vermek gibi çılgınlıklar yapmayın ha.sakın sakınnnnnnnnnnnnn

• Varya olum bak sana taktik , bu iyiliğimi unutma :)) link

0|0
    0|0
  • Kız onu sevmeni istemiyor. Aç gözünü artık.

0|0
    0|0
    • yok ya sanmıyorum sevme muhabbetini 3 günden beri yapıyoruz hatta kız bana kendisi sordu beni seviyormusun diye falan.

• Ayy hala kızın kalbini mi kırdım diyosun. Orda kırılcak bi şey yok. O sadece seninle konuşmak istemiyor.

• Cevap atamıyorum. Ayarlarındaki sadece arkadaşlarım mesaj atabiliri kaldırırsan cevap atabilirim.

• sevmiosam gay olayım nasıl bı cumle ya montella:)

0|0
    0|0
    • :D sapık bi cümle aslında senedene başkasını sevemem anlamına da gelir neyse ki o gün sorun kontörün bitmesiymiş:d

• hı ıyı bakalm ee smdı aranız nasıl iyidr inş :D

• allaha şükür bi sorunumuz yok sınavlarının kötü gelmesinden başka.

neyse ki az çok çözdüm onu yalnız kalmak istediğinde yalnız bıraktım mı geri dönüyo kendisi

• Hala daha akıl verin yol gösterin kırdım kızı diyorsun sana cidden müstehak , git ya ben artık oynamıyorum daha cevap vermiycem sana

0|0
    0|0
    • ya yemin ediyorum abla şekerim yükseldi dilim damağım kurudu şu yazdıklarımda küsülcek darılcak bi nokta var mı.

• Şimdi sen kesin İztanbulda oturuyosundur :)) İzmir olaydı iyiydi

• Heç ama ne bende gelirim :))

• vallahi bıktım senden sana müstehak çok şımartmışın bunu işin var zorrrr

0|0
    0|0
    • teltoka abla şu dediğimde bişiy var mı alıncak darılcak onu söyle noolur

• tü tü tü tüüüüüüüüü <3 :D:D

• sorma süzme salak gibiyim.

Erkekler Ne Diyor 3

• adresini yazsana vicenzo montella gelicem beraber gidelim kızın yanına ben konuşacağım gerçekten yaz ver yanındayım yarım saate lanet olası seniii

0|0
    0|0
    • :D yemezler:D

• tamam aneksamun abla özür dilerim sıktım sizleri.

• Karar senin ablacım , biz senin iyiyliğin için soylüyoruz ...

• sevgili vicenzo montella kardeşim;ikinizden biri hafıza kaybı yaşasın da bu iş bitsin allah aşkına lutfen yeter

0|0
    0|0
    • iyiydi :)) de nasıl olcak olsa da kurtulsak

• varmı nen çevrenizde boyle bir adam deli gibi sevsin peşimde kuzu olsun boyle 1.80 boylarında buğday tenli , kenan imirzalıoğluna benzesin , hafif kırsaçlı ... :))

• seko al adresini hep beraber bi dovelim şunu eşeğide uzak bir yere gonder suya gonder :)) duz ver bana bayılacamm :s

• bak kardeşim senin bu başına gelenler yaklaşık altı ay önce benim başıma geldi..popolarını kaldırırsan çin ordusunu çağırsan indiremezssin..sen üstüne gitme bırak o senin üstüne gelsin.artık bende yeter dedim kızı bıraktım ve bir aydır mesaj üstüne mesaj hiçbişey yazmıyorum.devamlı özür falan dostum bu iş böyle sevgi aşk meşk hikaye

0|0
    0|0
Yükleniyor...