Tecrübesi olan arkadaşlarım lütfen bir gelin :d?

Arkadaşlar cinsel ilişki sırasında erken boşalmamak için sürekli aklımı meşgul edip , piskolojimi vücudumun farklı bölgelerine odaklanacak şekilde ayarlıyorum. Bu sayede uzun süre boşalmadan ilişki yaşıyabiliyorum, yani ne zaman boşalmak isitiyorsam o an zihnimi tekrar oraya yönlendiriyorum ve boşalıyorum. Ancak bu boşalmanın tam olarak gerçekleşmediği ve hala kasıklarımda çok şiddetli bir ağrıyı hissediyorum. Uzun süre beni rahatsız ediyor. Hatta idrarımı yapacağım zaman çok zorlanıyor ve sancı hissediyorum kasıklarda , sanki böbrek taşı düşürür gibi idrar yollarım kapalı hissediyorum (Böbrek taşı yok ona baktırdım). Aynı şekilde olan var mı bunun nedeni , kaslarımıza aşırı hükmetmek ve onları kasılı olmaya adapte etmekmi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• eğer özellikle ilk boşalmada bunu yaşıyorsan sperm kesesinin dolu ve boşalmayı kollaması üstüne senin bunu engelleme çabaların nedeniyle bu çok normal birşeydir

bir dahaki ilişkinde ilk boşalmayı zamanında gerçekleştir (ister mast. ister ilişki sırasında)
    hem sperm kesesi hemde idrar yolların bir rahatlasın
    sonraki birleşmede aynı taktiği uygulayıp geciktir yine her zamanki gibi
    bakalım nasıl bir sonuç alacaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Boşalacağın varsa boşal. Fazla uzatma.. ağrı normaldir. sinirlerin en yoğun olduğu bölgeye uzun süre tam güç yükleniyorsun. Eğer ağrının çözüm yolu bulunabilseydi insanlar hergün birleşirlerdi. Ama ne yazık ki yok. Minimize etmeye çalış Tadını çıkar. Bokunu değil.

0|0
    0|0
  • ulan bu aziz mübarek ramazan gününde ne bu soru şimdi

0|0
    0|0
    • Dostum her iksininde benim için yeri çok ayrı, sorduğum şey bu aklıma geldi. Haklısın bu ramazan zamanı çokta uygun değil, ancak sormam gerekiyor, başka insanlarda da aynı sıkıntı var mı birtek ben mi yaşıyorum bunu.

• bence başka tarafa odaklanacaksan osbir çek daha iyi. o anı yaşaman lazım. Karşındakini mutlu etmeye odaklan. o mutlu olmadan bitirmemeye odaklan bişey olmaz :)

0|0
    0|0
    • Ya sıkıtı şu , o mutlu oluyor da zevki tavanlarda yaşıyorda. Ben kendimi kasacam diye yaptığım seksten birşey anlamıyorum. Ama bıraksam öbür türlü sadece 5 dakika falan sürüyor bu sefer kız zevk alamıyor.

• sıkmayacan kardeşim :) konsantre olursan yapabilirsen o daha keyifli :)

Yükleniyor...