Görücü usülü evlenecek arkadaşım eş adayının penisini merak etmekte fakat soramamakta!

Görücü usulü evlenecek arkadaşım evlenmeden o adamla cinsellik yaşayamazmış. bu yüzden nasıl bi beraberlik olacağını merak ediyor fakat açıkça adamla konuşamıyor. bunu ne şekilde öğrenecek? bana sordu ben açıkça sormaktan başka çaren yok dedim. o, soramam yanlış anlar beni dedi. bilmiyorum artık yorum sizin.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Şimdi bu konunun biraz erkekçe versiyonunu yazayım size. Daha önce yazmıştım hatırlayanlar olabilir ama tekrar için kusura bakmasınlar lütfen.

Günün birinde ailesinin "evlen artık sana bir kız bulalım" ısrarlarına dayanamayan bir genç, hiçbir tecrübesi olmayan bakire bir eş bulma amacıyla ailesine;

- "Kabul ama bir şartım var" demiş.

Ailesi şartını sorduğunda;

- "Neden olduğunu sormayın ama benim o eş adayı ile bir odada 10 dakika özel görüşmeme imkan sağlayacaksınız" demiş.

Aile oğullarının isteğini mantıklı bulmuş ve kabul etmiş. Eş adayı arama çalışmalarında, kızların ailesine oğullarının bu şartını baştan söylemeyi kararlaştırmışlar. İlk eş adayını kısa sürede bulan aile ve oğulları kızı görmeye gitmişler. Normal muhabbetlerde sorun çıkmamış ve sıra kız ve erkeğin özel görüşmesine geldiğinde, kızın odasına geçmiş gençler. Erkek;

"Seni çok beğendim. Sana bir şey göstereceğim ve onun ne olduğunu söyleyeceksin, ona göre kararımı vereceğim" demiş. Kız:

"Ben de seni beğendim. Tamam göster bakalım."

Bunu duyan erkek, birden pantalonunu aşağı indirmiş ve penisini göstererek "Bu nedir?" demiş. Kız şaşkınlıkla; "Y...k" deyince, erkek; "Malesef olmaz bu iş" demiş ve çıkıp gitmişler.

Bu şekilde bulunan 3-5 eş adayı ile aynı hasbıhal yapılmış ve kızların bazıları aynı cevabı, bazıları ise; "penis", ".ik" cevabını vermişler, erkeğin tepkisi hep aynı olmuş. Erkeğin morali bozulmaya ve tecrübesiz kız bulamayacağını düşünmeye başlamış. Derken birgün, kızın birisi; "pipi" cevabını verdiğinde erkek; "Bu kız hayatında bunu hiç görmemiş kesin" diyerek kız ile evlenmeyi kabul etmiş.

Evlenmişler ve gerdek gecesinde eşinin yataktaki hünerlerini ve kanama olmadığını görünce çok şaşıran erkek eşine o güne kadar olanları anlatmış ve "Sana gelinceye kadar tüm eş adayları penisime y...k, .ik isimlerini söyledi ama sen pipi dedin. Senin erkek organını daha önce görmediğini anladığımdan, seninle evlenmeyi kabul ettim. Peki sen bu hünerleri nereden öğrendin o zaman?" deyince, kız kahkahalarla gülmeye başlamış ve;

"Hay Allah müstehakını versin senin kocacığım. Benim şimdiye kadar gördüklerimin yanında, seninkine anca pipi denir." demiş :))))))))

5|1
    0|0
  • alt kırınımları olsa da görücü usulü ile evlenen erkekler temelde 2 gruba ayrılır:

1. Grup: Görmüş geçirmiş tipler. bunlar kendilerinin bulacağı eşlerin motor olacağı endişesiyle, görücülerden temiz bir kız beklemektedir. Eğer damat bu tipteyse ve sorarsa, damat, "lan bu da motor çıktı, ben bunu nişanlılıkta götüreyim" diyerek, nişanı atma ihtimali mevcut.

2. Grup: kadınlarla asosyal olan ve hayat görüşü gereği böyle olan tipler. eğer bu gruptaysa, buna bu soru sorulduğunda, çocukta şüpheler oluşur. zaten görücü uul olduğundan bunların bir an önce birbirlerine alışması, güvenmesi lazım. ortalığı bulandırmasın.

yani, sormaması daha iyi.

bir de bu penis denilen şey boy olarak normal dağılıma sahiptir. yani 15 ortalama artı-eksi 2 standart sapma. yani %99 ihtimalle 13-17 cm arası bişeyler bekleyecek. Damat 1.Grupsa, atraksiyonel bir cinsel hayatları olabilir. ancak damat 2.grupsa, ilk zamanlarında ciddi bir erken boşalma sorunu kaçınılmazdır. ancak beraberce yeni güzellikler keşfedebilirler. ancak her iki durumda da, kız tarafının en azından ilk zamanlarda "ufo gören masum köylü" modunda olması iyi olur.

2|0
    0|0
  • penisi merak etmesin, boyu şekli hiç bir anlam ifade etmez, ister teknik detaylarını versin, isten 3d çizim göstersin bir işe yaramaz.

Çünkü penisle değil, ruhla sevişilir. Sevişmek tensel değildir, hislerin tene yansımasıdır. Sevişmek birleşmek değildir, sevişmek bir bütündür. Zevk bir organla değil, ellerin, dudakların, dilin, sözcüklerin, romansın, ambiyansın, kokunun, müziğin bir bütünüdür. Penis tek abşına hiç bir zevk veremez, olmasa bile olur aslında; çünkü kadın zevki kulağı ile hisseder, beyni ile algılar.. Penisi yerine cinsel bilgi ve fantezilerini sormalı.. ama bunu da soramayacak.. Bu tam bir şans işi.. aslında erkekte biten bir olay, kadın kadar da.. görücü usulu olmasa bile ten uyumunu bilemez çoğu çift. Ama önemli olan halihazırda bulunan bir uyum değil, birbirine uyabilmekte.. Birbirinin bedenini, zevklerini, isteklerini algılayıp karşıya zevk verebilmekte. Sevişmek öğrenilebilen birşey..

Arkadaşın penisini sormasın, sorsa da anlatılmaz, anlatılsa da bilemez. Duyarlı bir adam mıdır yoksa odunmudur,bencilmidir onu bilmeli...

2|1
    0|0
  • Bence merak edip sormak istemesi hakkı.. Cinsel uyumsuzluktan boşananlar bile var. Adamda kadını mutlu edemeyecek namlu yoksa evlenmek istememesi doğaldır. Ha nasıl soracak öğrenecek derseniz; belli başlı ipuçları vardır, adamın boyu kilosu kaç mesela, vücut yapısı nasıl? Bunlara bakarak biraz fikir sahibi olunabilir.

0|0
    0|0
  • merakın çaresi yok bekleyecek görecek :)

0|0
    0|0
  • merak etse ne? begenmezse evlenmeyecek mi? coktan is isten gecmis

2|2
    0|0
    • evlenmeyecekmiş. hayatı boyunca istemediği bir şeye mahkum kalırmış. bilmiyorum artık

• penisin sekline gore yatak performansi ve ten uyumu belli olmuyor ki :) ayrica adi ustunde gorucu usulu, tanimamis sevmemis, kafasi buyuk ihtimal uymayacak... son is penisi gelirken ilk onu merak ediyor, once acip adamin beyin sekline baksin

• Birincisi hiç yüzünü kişiliğini merak etmemişte direk penisinimi merak etmiş.. İkincisi o arkadaşına söyle hayatta her şey penis boyutu değil. Üçüncüsü böyle yaparsa mutluluğun t sini bulamaz o adamla..

0|0
    0|0
  • nasıl bişey lazımmış ona =)

1|0
    0|0
  • Boyuna posuna değil işlevine bakacak... Üstüne binip test etmeden anlayamaz...

0|0
    0|0
  • ne kalını ne uzunu önemli olan içinde çok kalanı unutmayın işlevi önemli.

0|0
    0|0
  • zaten bu merak ona sonucu getirecek rahat olsun

0|0
    0|0
  • bunun yalnış anlaması mı var direk sorsun namlu kaç cm diye :D

0|0
    0|0
  • Önemlimi bu kadar?

0|0
    0|0
    • ilk sırada gelmez tabiki ama önemliymiş

• bilmiyorum nasıl yapabilir bunu

• Başka bir kadın bir şekilde taısıp o konuma getirecek ve gelişmeleri aktaracak. Veya bir şekilde sizin oldugunuzu bilmeden webcamde soymaya calısacksınız:D

Kızlar Ne Diyor 2

• görücü usulü evlenmeye razı olduysa bahtına çıkana da razı olacak. neyini merak ediyor ki haybeye, adam minyatür çıksa veya sevişmeyi bilmiyor olsa vazgeçecek biri ise niye görücü usulü ile evlensin ki?

1|0
    0|0
    • evlenecek ama kafasına kimseyi uyduramıyor. görücü cıkıncada ailesi de destekliyor.

• ben senin tüm siteyle kafa bulduğunu düşünüyorum, eğer bu söylediklerin gerçekse de kafa bulduğunu düşünmek istiyorum...

• gerçek

• Artık kutudan ne cıkarsa :)))))))

küçükse ne yapacak

bu ne abes ;evlenemem senınle pipin ufak senın ,zavallısıın sen zavalllıı :))))

böylemı dıyeceksın

1|0
    1|0
Yükleniyor...