Lezbiyenler nasıl lezbiyen, geyler nasıl gey olurlar?

Evet yine anlam veremediğim ve bana çok komik gelen bir konu daha. Şimdi bu aynı cinsten hoşlanma, birlikte olma, cinsel ilişkiye girme (biraz tiksinerek yazdım kusuruma bakmayın:) )

Nasıl oluyor, nasıl bir duygudur nasıl bir midedir bu? :)) Yani karşı cinsten soğuman için bir şeyler yaşarsın, sende kalıcı bir etki bırakır. Mesela tecavüz gibi onu anlarım, nefret edersin karşı cinsten ve alternatiflere yönelirsin. Ee alternatifte de hayvan olmayacağına göre :)) :)) Geriye ne kalıyor kendi cinsin. Ee hadi bunu anladım, peki diğer türlü nasıl oluyor?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan kadın ve erkek diye iki cins değildir. 5 farklı cinsiyet var (Bir hint felsefesinde vardı, unuttum hangisi) Bazı batı toplumlarında da 3. cinsiyet var. Kadın, erkek, kadın+erkek(hermafrodit), kadın ruhlu erkek ve erkek ruhlu kadın.

Neyse işte bu onların içinden gelen birşey. Bu onların doğal hali. Ve kendi tercihleri. Çoğu bunu en başta kabullenemese de zamanla alışıyor. Ve onlara kötü gözle bakmak yerine onları kabullenmen, bunun onların doğasından gelen normal birşey olduğunu bilmen gerek. Boşver de geç, hiç fazla üstüne düşme garipsiyorsan.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşım çocukluğun da eniştesinin tecavüzüne uğrayıp ve arkadaşlarana pazarlaması sonucu eşcinsel olmuştu kendini değiştirmek için çok uğraştığını biliyorum kız lar ona hayrandı çok yakışıklıydı kızlar la çıkıyor ama istek duyamıyordu

0|0
    0|0
    • ilginçmiş ama eniştesi erkek kadınlardan niye soğumuş ki?

• bu kadınlar dan soğumak tan değil cinselliği bu yolla tadıp bu şekilde oyuncak olmasın dan dolayı yolu ister istemez o yöne kaymış

• Bu tamamen doğuştan gelen bir şeydir çocuk 5 yaşından itibaren kız ya da erkek olduğu ona anlatılmalıdr ve kızı ya da erkek'i seveceği öğretilmelidir eğer bu yaşlarda çocuğa neyin ne olduğu öğretilmez ise bu çocuk büyüdüğünde kız kendi cinsine yönelme olabilir erkek te de aynı şekilde yaklaşım görülebilir

0|0
    0|0
  • harbiden ya :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• icgudusel bir durum, sen ben nasil kadinlardan hoslaniyorsak onlara da hemcinsleri cekici gerekiyor :) anlamaya calisma sadece anlayis goster yeter. midesizlik vs demen de biraz garip :D onlarin secimi iliskiye giren de onlar

1|1
    0|0
  • kızları bilmem de erkekler vurdu vurdu vuruldu hesabı hızlı koşan atın b*ku seyrek düşermiş o hesap yani..bide şöyle bi durum var kınamamak lazım böyle şeyleri kzımız olucak oğlumuz olucak allah korsun hastalıktan olanlardan da varmış yani allah kurtarsın yapanları ne diyim..

0|0
    0|0
  • gey değil gay sanırım :)

2|0
    0|0
  • Anlayış gösteriyorum..! Bana yanaşmadığı sürece. :)))

1|0
    0|0
  • Doğuştan yada psiklojik olduğuna inanıyorum.Kimileri doğdu andan itibaren kimileride yaşadığı ortama bağlı olarak değişebilir.

0|0
    0|0
  • Doğal bir istek gibi geliyor bana.

Şimdi sen nasıl güzel bir kadını arzuluyorsan, sevgiline karşı ilgi duyuyorsan eşcinellerde mekanizma böyle işliyor olmalı. İlla da bir travma yaşamasına gerek yok.

0|0
    0|0
  • Valla kimi erkeklerin hayatta tadacak her şeyi tattıktan sonra kendileri gibi bakımlı erkeklere ilgi duyduklarını duymuştum.

0|0
    0|0
    • i...e likde zevk diosun yani ?

• Doğru kişiyi bulana kadar aynen devam et paşam, sağlığa da dikkat et tabi.. İyi korun...

• :) tabiki teşekkürler

• Bindik bir alamete gidiyoz gıyamete... Daha neler görcez bakalım... Toplumumuz artık bunlara hoş gözle baktığı için onlarda rahat rahat takılyor işte..

0|0
    0|1
  • yakışıklı erkeklere olan hayranlık var ya, işte olay zamanla ilgiye dönüşüyor ve olaylar gelişiyor.

0|1
    0|0
  • 5-6 çeşit diyenler: İnin abi aşağı, bak kiremitleri kaydırıyosunuz, dam akıyo sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...