3 günde üst üste zevk suyu akması?

Arkadaslar Ramazan ayinda bile zevk suyum akiyor, oruc tutuyorum. 3 gundur zevk suyum 3 gun ust uste oldu bu zevk suyu akmasi normalde haftada bir kere olurdu ama ne olduysa birden 3 gun ust uste akmaya basladi zevk suyundan nasil kurtulabilirim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun zevk suyu olduğuna emin misin? Eğer öyleyse sürekli ereksiyon halindesin gibi geldi bana, kafanı başka şeylerle meşgul et, oyuncağınla fazla oynama dostum. Çok zor durumdaysan 2 günde bir geceleri mastürbasyon yap. Nerede ve nasıl geldiğini de yazarsan daha iyi yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • Ben şu an memleketteyim, oyuncakla cok fazla ugrasmiyorum hicte mast cekmiyorum en son ramazandan onceydi ne olduda anlamadim ben utaniyorum simdi akrabalarin karsisina cikmaya degistirecek donda kalmadi

• Haha tamm bu ramazan ayinda mast cekmek gunah degil mi?

• O konular hakkında yorum yapmam doğru olmaz. Ama zor durumdasın ve bunun bir şekilde durdurulması gerek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum sen oynamadığın halde sperm olmayan bir akıntı oluyorsa o senin testislerin dolduğu anlamına geliyor normaldir, orucuna da mani değildir, hatta tuvaletini yaparken ıkındığında da gelir, sıkıntı yok, ramazan ramazan demekte istemiyorum ama gece duşta bir kere boşalsan geçer ama bunu zevk için yapma film izleyerek yapma yani yapacaksanda. :)

0|0
    0|0
    • Film izlemeyi biraktim, en son ramazandan once mast yaptim

• aksın nolcak ki benden de sık sık gelir :D

0|0
    0|0
  • Zevk suyu nelan ben yasayadm hic. d döl yani sperm değilmi bahsettiğin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...