Halk arasında rüyalanma olarak bilinen zevk eksikliği - Aniproforkent- nedir?

Merhabalar KS üyeleri. Vikipedide kısırlığın belirtilerinde şu yazıyor:-Halk arasında rüyalanma olarak bilinen zevk eksikliği (aniproforkent) bu ne anlama geliyor? Rüyalananlar kısır mı yani? Internette araştırdım. Aniproforkentle ilgili hiçbir şey yok. Olan sitelerde hep zaten vikipediden alıntı yapmış. Yardım.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum hala sitede sağlıkçıların olduğunu bilmeyenler var halbuki baya mesajda yazarız ben deniz bizzat pratisyen hekimim, o vücudun doğal tepkisidir. Yani mastürbasyon yapmasan bile vücut fazla meni yi bu yolla atar anlayacağın...

1|1
    0|0
    • Onu biliyorum ama bu vikipedide yazanı anlamadım. Rüyalanma sırasında zevk almazsak mı kısırlık belirtisi Oluyor vikipediye göre

• sitede sağlıkçıların olduğunu biliyorum fakat malum burası sanal ortam, sitede kendini hekim olarak tanıtıp insanları yanlış bilgilendirenler gerçek sağlıkçılara oranla çok daha fazla. bu yüzden arkadaşı uyarmak istedim.

• Doğru fakat bunlar mesajlarından da anlaşılabilir. İnsanlarımızın değer yargıları neyin doğru neyin yanlış olduğunu az çok anlamalarını sağlar aslında güvenilir olup olmadığı az çok ortadadır tavsiyeler de internetten alınabilecek bilgiler kadar sınırlı olmalıdır hipograt yemini aslına bakarsanız bunu da kapsar. Yani tavsiyelerle sınırlı olmalıdır buradan kendine doktorum diyipte ağrı kesici ismi bile veren doktor olmaz en fazla soruna ilişkin bilgi ve öneri verilebilir oda duruma göre şunları yapın sonuç alamazsanız uzmana görünün şeklinde olur. Ayırt edici olarak ben kendi adıma işim adına sağlık konularında gizli kullanıcı olarak cevaplamayı tercih ediyorum nedeni ise ilk olarak devlete çalışıyoruz burada mesajımızın olmaması gerekir fakat nöbetlerde filan sıkılınca iyi bir alternatif oluyor ikincisi ise bir konuda bir kişiye yaptığımız öneriler başka birini ilgilendirmemeli bu hem gizlilik hemde ikinci bir hastanın kendinde olan sorunla çağrışım olduğunu sanıp uygulamaması

Kızlar Ne Diyor 1

• burada bununla ilgili sağlıklı bilgi alamazsın. bir hekime danışman daha yararlı olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• olm uzun süre, ki bu süre normalde 15 gündür; bir şeyler yapıp da içindeki kötülükleri atmazsan vücudun kendisi atıyor. bu kadar yani ne kısırlığı saçmalık.

0|0
    0|0
    • orasını ben de biliyorum hacı da Vikipedide öyle yazıyor. O yüzden kafama takıldı. Sonuçta koskoca viki bu ya ;)

• yok kardeşim öyle birşey. 1 ay dokunmayan her erkek de aynı şey olur. bütün erkekler kısır mı yani :D saçmalık ötesi.

• alakası yok, normalde vücudun doğal tepkisi o ama bilinçaltında sorun olabilir sürekli görünüyorsa.

0|0
    0|0
  • hayır kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...