Güven nedir dediler..

Arkadaşlar kimse kuşra bakmasın yazmak istedim yazıcam güven nedir biliyor musun bakire olduğun halde güvendiğin kişiyle çıplak aynı yatağa girmektir.bence güven budur katılan veya katılmayanların da düşüncelerini alabilirmiyim.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Güvendiğini kanıtlamak demek yatağa donsuz girmek değildir ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• nefse hakim olmak başka güven başka

0|0
    0|0
  • Ne alaka güven benim icin gözümü kapatip ellimi uzatip "ona" yani güvendim kisiye vermek ve hic bi düsüncesiz onunla gitmekdir

0|0
    0|0
  • dediğin güven sonucu olabilir ama ben dediğin şekilde tanımlamam. yani bir kadın aynı yatağa girmiyorsa güvenmiyor demek değildir. ya da yatması güvendiğini göstermez. kafasına esmiş öyle davranmış olabilir. cinsellik ile sınırlandırmamalı.

tdk tanımlamış zaten, daha başka bir şey ekleyesim gelmiyor.

0|0
    0|0
    • soran kötü bir şey yapmadın. ayıp bir şey de demedin. istediğin gibi tanımlarsın. yani şey yapma.

• aman neyse istediğin gibi olabilirsin sonuçta niye gizlenme dediysem.

• yyok ben herzaman dusuncemın arkasındaydım nıye cınseelıkle acıkladım az once gorddugum yerde konu cınselıktı ondan

• güvenin onunla hiçbir alakası yok. O sadece ahlak ve insanların düşünceleri. Güven, insanların birbirlerine olan bağlılığı ve cesareti bence.

0|0
    0|0
  • bırak emoluğu bu yaşta

0|0
    0|0
  • guven bıle yataga gırmıs ya daha ne dıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu başka türlü açıklayacak o kadar çok örnek var ki, neden illa cinsellik? bu mudur güvendeki son nokta? mesaj mı vermeye çalışıyosun alttan alttan? zibidi ya

2|0
    0|0
    • hayır konu o şekilde acılmıstı

• ne o utandın mı? saklamışsın kendini

• alakası yok onla sorumlarımı gizli sorarım veya sormam konu bu değil önemli olan sordugum sordur.

• merak ediyorum sen bakiremisin?

0|0
    0|0
    • Bakire de değilim bakir de değilim zaten bakir olsaydım meydan da olmazdın değil mi ?

• kişisel durumlar.

• başta gizli değildin sonra hangi düşünce seni gizli olmaya itti?

0|0
    0|0
    • en başta gizli olmakti kararım ama gizlilik unuttugm için gizli oldum o kadar erkeksın bnu soruyorsun kendın nıye gizlisin

• algılama problemin falan mı var? ben senin erkekliğine laf atacak bir söz mü söyledim.?

Yükleniyor...