Nişanlımın kardeşi eşcinsel?

3 yıllık ilişkimiz var nişanlımızla kardeşi 17 yaşında eşcinsel arkadaşlarla gezerken serseri ortamında cocuğu mazeme edip taciz edip öpüyorlardı çocukda razı zaten o sinirle çektim kolundan bir kaç tane vurdum kaçtı nişanlım eşcinsel olduğunu biliyor ama bu gördüğümü ailesine anlatmalı mıyım bir tedavi falan yokmudur

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Seni alakadar eden bi' durum göremedim..

1|1
    0|0
    • Cocuğa lafım yok da onu kullananlar var ne yapmamı bekliyorsun

Kızlar Ne Diyor 6

• Ailesi bu durumu nasıl karşılıcak yani ne kadar anlarlar anlamazlar sana inanmamalarıda muhtemeldir Bence ablasına söyle ve ikiniz birlikte onu bir psikoloğa götürün

0|1
    0|0
  • Eşcinsellik hastalik degildir yani tedavisi yok çocuk bu durumdan rahatsız değilse birak ne yaparsa yapsın arkadaşlarıyla. Eger tacizden rahatsiz olduysa kendine dikkat etmesini söyle. Boylelerine güven olmaz.

1|1
    0|0
  • Yetti artok yahu ne halden anlamaz insanlarsiniz bu onun sucu mu

1|1
    0|0
  • Birak bence ablasina

0|1
    0|0
  • Yazık yaa Allah ıslah etsin. Tamam arkadaşlar kimse kimseye karışmamali toplumda ama çocuğumuzun kardeşimizin böyle olmasını istemeyiz , adam yardım etmeye çalışıyor... Bırak demek: kötülüğünü düşünmektir, vicdansizliktir. Nişanlıniz ne diyor duruma?

0|0
    0|0
    • açıkcası söyledim çok ağladı çocuğu yanıma alıcam arkadaş çevrem ağır delikanlıdır bakarsın düzeltiriz

• Çözümü tedavisi falan yok çünkü hastalık değil! Ayrıca kimseye karışma alan razı veren razı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence hiç karışma, ilişkinden mutluluğundan olabilirsin. Ailesi sana karşı önyargı edinirse onu eritmesi çok zor olur senin için.

1|0
    0|0
  • İyidir iyidir. Burak çocuğu. Karışma.

0|0
    0|0
  • sen karışma sen kötü olursun

1|0
    0|0
  • hormonal, çözüm yok diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...