Yapay kızlık zarı! Bakire olmazsa olmaz diyenlere bir haber...

Yapay Kızlık Zarı...

Özel kutularda biri deneme amaçlı, hava geçirmez jelatinle kaplı 2 paket yapay kızlık zarı kanı bulunuyor. Jelatin açıldıktan sonra yapay kan şeffaf paket içinde vajinaya yerleştiriliyor. Özel bir kimyasal maddeden oluşan şeffaf paket, vücut ısısında 15 dakika içinde tepkimeye geçerek yok oluyor. Paket içindeki özel kimyasaldan oluşan yapay kızlık zarı kanı ise aynı gerçeği gibi akıyor.

bin ila 1.400 dolar arası alıcı buluyormuş ve gümrükte yakalanmış.

illa da bakire diye tutturan erkekler. artık bir kızın bakire olup olmadığını anlamak da nerdeyse imkansızlaşıyor. o çok değer verdiğiniz kızlık zarı artık piyasalarda ve ben bu konudaki yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası.

Güncellemeler:
1.000 ila 4.000 dolar olacak pardon. değerli tabi :))

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Milattan önce sülük ile hallederlermiş bu işi.

evlenmeden 3 gün önce vajina içine 2 sülük. hooop onlar yapışır emerler tabi, o sırada da döl yolu iç duvarını tahriş ediyor.

1 gün kala çıkarıyorsun sona. içerisi accuk acısa da. dış görüntü miss :))

sona koca adıyının içeri duhulü ile birlikte tahriş olmuş yer accuk kanıyor..

HEYOOO BAKİREYMİŞİİİ

HEYOO KAN GELDİİ

HEYOOO BEN MALIM

DİYE devam edilıyormuş..

milattan önceden beri bekaret var

kemeri var

kandırma yönertmei var.

karalların haremi için çüklerinden olan 100 lerce hadım var..

yemin ediyorum fındık kadar*için dünya yerinden oynuyro yaa..

ne çözülmez meseleymiş arkadaş yaaa...

2|0
    1|1
  • Biri şu erkekleri durdursun, hem bekaret kavramını yarattılar hemde dikişti, çakma zardı para kazanıyorlar. Kaybettiği vietman savaşını film yapıp para kaldıran amerikan sineması gibiler :)) bir bu eksikti, allahım daha neler göreceğiz.

Hadi kızlar müjede size, hadi oğlanlar şimdi faka bastınız hehe xD

3|1
    0|1
  • 9 ay önce yapaykizlik.com adresinde çok makul fiyata alınabilen üründür kendisi.

ama şimdi site kapanmış.

bir sayfa boyunca erkeği nasıl kandrıacaklarını anlatıp, sitenin en altına da

"ürünümü fantazi amaçlıdır" yazmışlardı.

şimdi ise şu adresten 55 TL ye temini mümkündür.

link

1|0
    1|0
  • Eskiden bakire olmayan hatunlar evlenecekleri vakit labium minus'ların uçlarını, bir kısmını zift ya da katran kullanarak birbirlerine yapıştırırlarmış. Gerdek gecesi de bu yapıştırılmış labium minus'lar biraz kanayarak birbirinden ayrılır, erkek durumu çakmazmış.

Aynı hesap. Şimdi "bakire isterim ben" diye tutturanlar düşünsün.

3|1
    0|1
    • vay anası...anatomimiz iyi galiba.labia minora pudendi...labia majora pudendi...

• :)))) aynen öyle. her zaman bir yöntem vardır. böyle tutturan bir erkek kandırılmaya da mahkumdur. +1

• düpe düz saçmalık,ne bu yani,kıslara müjde,artık evlenene kadar her önünüze gelenin altına hç düşünmeden yatabilirsiniz,hayatı paylaşacağınız sevdiğinizi, gönül rahatlığıyla kandırabilirsiniz...artık rahat olun demek mi bu yani?,peki böle şeylerin çıkmasında erkeklerin illa bakire isterim demesi mi etkili oldu,yoksa kızların haya,utanç,şeref,namusunu beş paralık etmesiyle mi?eğer kızlarda hayadan biras olsun eser kalsaydı,ne erkkler bunun derdine düşerdi.nede böle saçma sapan pislikler hç biri oluşmazdı,hey gidi dünyam hey,kimi kandırmaya çalışıosun sen,kendin zaten başlı başına YALANsın,

0|1
    6|1
    • buna sebep illa bakire isterim diyen erkekler sebep. şöyle düşün. kızın sevdiği var ve birlikte oldular. fakat kızın ailesi illa da başka bir adam veriyor görücü usulüyle.o kız napicak? anlatsa anında babasının kapısının önüne, orda da aile meclisi fermanını verecek. bu mudur hak? senin demene göre erkeklerin haya,utanç,şeref,namusunu 5 paralık edip evlenmeden önce her önüne gelen kızın üstüne çıkıp sonra da ben bakire isterim demesi sebep oldu bu yollara.

• Haberlede gördüm bende şimdi :)) Çinliler herşeyi yaptı kardesim :) Yakında hazır paket cocuklar cıkıcak he cem yılmazın dediği gibi 6 yaşında falan dogucak cocuklar :D yaa bişi diim sadece erkeklere suc atma bu konudaaaa sezen abla :) acık acık konusmayıp karsındakini kandıran kızlarda var ? belki dogruyu sölese karsı taraf hiç bişi demicek ama kız yinede yalan sölüo bide böle düşün? Yaa hep erkekler hep erkekler...ağlarım bak ?

1|0
    0|0
    • bak yavrucum... ben bakire isterim diye tutturan bir erkeğe neyi dürüstçe açıklayabilirsin ki? bu konuya hassasiyetle yaklaşan bir erkeğe dürüstlük yapılır sadece. diğerleri kandırılmaya mahkum olabilirler.

• kızmıyorum yavrucum :))) sana kızar mıyım hiç. sonra ağlarsın falan nemelazım :))))))))))

• Lanet gitsin burcuma :((( şakaa şakaa sen bişi diosun vardır altında dogruluk payı :))

• vaaaooooovvv çok pahalı imiş...

bence 5 tl lik maliyeti vardır...onu kullanmak zorunda olan kızlara yazık değil mi,resmen soyulmalarına gönlüm razı olmaz...

2|0
    0|0
  • haha desene zar kafalari keklemek icin yeni bir yontem daha

2|2
    0|1
    • :))) aynen öyle. daha başka şeyler beklerlerse de yeni yöntemler daha çıkar :))))))

• illa kan görmek isteyen vampirler...

3|0
    1|1
  • büyük konuşmak gibi olmasın ama kızlığı bozuk olan bi sevilimi anlarım ben kolay kolay yemem bu numaraları ben ;) :D hiç evlenmemeyide düşünüyorum ben ;)

1|0
    2|0
  • fiyati iyiymis peki seref ve ahlakin degeri kac para onuda arastirsaydin barii

1|2
    3|1
    • peki her haltı yiyen, kızlığını bozdurmamak için ters yapan fakat evlenirken bakire olduğu ilk gece ispatlanan ve kocasının da bundan gurur duyduğu bir kadının namuslu mu sence? buna da paha biçebilecek misin?

• iyi oldukten sonrda allahin karsina cikncada bu laflari orda soylersin senin dogrun sana benim dogrum bana tartismayi uzatacak degilim sezencim bosver :)))) yinede guzel bir beyin firtinasiydi tesekkur...

• rica ederim. allahın karşısında söyleyecek ya da açıklayacak bir durumum yok. eşim benim ilkimdi. senin gibi düşünenler ve bunu kriter alanlar ayrıca da ailemden birinin yaşadıkları yüzünden öncesinde eşime bakire olmadığımı söyledim. beni yeteri kadar tanıdığını, çok sevdiği ve sadece bu sebeple benden vazgeçemeyeceğini söylediği için benim için değerli. yani bir zara değil, bana değer verdiği için...

• ... Hocam sen şimdi iyilik mi yaptın kötülük mü yapdın anlamadım ben !

1|0
    0|0
  • 4000 $ kızlık zarına vericeğine o akıllı kızlar, o parayı erkek arkadaşlarına verip ruslara yollasalar iki tarafgta birşey kaybetmemiş olacak ;)

0|0
    6|0
  • 1000 dolar değil canım .15 dolar ve çin malı .yakalanmış diye bişey yok piyasa da da bir ton olduğundan eminim

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi bunu yutabilir ama ilk ilişkiye girildiğinde ne kadar zorluk çekildiğini herkes bilir. O açıdan mimiklerden hareketlerden ben anlayabileciğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • :)))) sen öyle sanıyorsun.

• öyleyim. sen bütün kadınları bir mi sanıyorsun? hepiniz aynı anatomide misiniz ki biz olalım? anlayamazsın kardeşim. iddia etme. anladığını sanarsın faka basarsın sonra :)))

• peki kokuya ne olacak? :) aynı şekilde kokuyor mu bu ürün

• kızlık zarına böyle önem artıkça daha ne saçmalıklar çıkacak görün işte

1|0
    0|0
  • Onu kullanan ancak kendini kandırır karşısındaki erkeği değil:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gözleri aydın, kualkları manisa olsun

link

link

link

link

link

link

link

link

link

link

3|1
    1|1
  • hahhahaa bakire kız isteyen eczaneye başvursun

Ne hale geldik ya piyasaya bakınız. boşuna demiyorum bekaret bacak arasındaki zar değil kafada ki zar dır diye. Ne diyim çarşaf gösterme adeti olanların gözü aydın :)

4|1
    0|2
    • :)))))))))) hheeeee... artık sererler çin malı kızlık kanını balkona :)))))))))

• sersinler gururla yurt dışından ithal ettik diye :)))))

• :)))))))) yurtdışından ithal :)))))))) süper yyaaaa. çok güldüm walla :))))))))))

• umarım benim sevgilimi biri böyle kandırır..ona bu layık zatenn

6|2
    1|1
    • hahahaa :)))))))) çok iyi yyaaa... bence de... ya da kızlığını bozdurmak dışında herşeyi yapmış birini paşa paşa bakire diye alır :))))) +1

• senin sevgilin örümcek beyinliymiş bence..

• @kadehteki_yakamoz'un hikayesine istinaden "fifty first fuck"

• Yakında androit gecek insan tenınde sevgılılerımız olacak :)))

ağlayabılecek ,hıssedebılecek hepımızın duygu duurumuna göre ısteklerımıze göre davrana bılecek :))

1|1
    0|0
    • :))))) ama bakire olsunlar lütfen. :)))))))) yeni, kutusunda, hiç açılmamış :))))))))

• Garantı belgesı olacak yoksa değişirsin defolu dıye !:))

• ülkemızde netten satılan bu yapay zarların hepsı çin malı ama japon malı dıye satıyorlar ve hıc bır işe yaramıyor ben doktorum ve bır cok bayan hastam bana gelıp soruyorlardı bır kaç tanesı netten aldı ama içindekı boya resmen yaglı boya gıbı cıyak cıyak kanla ilgisi olmayan bır seymıs yani herkes rahat olsun Turkıyede netten satılanların hepsı sahte ama bazı hastalarım orjınal olanını bır yerden bulmus getırıtmıslerdı orjınal olanı işe yarıyor bunuda bilin yani :)

0|0
    0|0
  • yok ya o kadar pahalı değil bu ürün 55 tl ye her tarafta satılıyor ama çin malı değil japon alınması gerekiyormuş. yapaykizlikzarikani.com sitesinde var benim gördüğüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...