Bekaret testi nasıl yapılıyor?

geçen gün bir sebepten dolayı doktora gittim, baktıktan sonra bana kız mısın diye sordu bende evet dedim. öyle 3 metre öteden de bakmadı aslında bu anlaşılmıyo mu bakılınca? yani doktorlar testte nasıl anlıyo bakire olup olmadığını o zaman? bir alet falan mı var, internette de düzgün bir cevap bulamadım

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• serbest vuruş mu kullanacak 3 metreymiş.

detaylı muayene olmadan bilinmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ahhhaaa ne alemsiniz yaa soru olsun torba doldursun, gittiğin dr değil veterinerdir kediciğini sormuştur, dr un işi yokta oraya bakıcak vede kızmısın diyecek, belkide dişine bakarken sormuştur. eminim yaşında 15-16 dır

0|0
    1|0
  • Dış ve iç dudakları muntazam bir şekilde ayrılarak vajinaya bakılıyor. Kızlık zarı vajina girişindedir. Kendi kendinize görmeniz biraz zordur. Bu yüzden doktor muayenesi ile daha rahat görünmektedir. 2 ayna kullanarak kendi kendinizde görebilirsiniz

0|0
    0|0
  • xray cihazıyla anlasılıyo :DD

0|0
    0|0
  • Anlında yazıyor :(

0|0
    0|0
  • Bakire olan ile olmayan arasında ister istemez fark oluyor.
    Görüntüden, bakışlardan, konuşmalardan, hareketlerden ister istemez anlaşılır bu.

0|0
    1|0
  • Adli tip bakar o kadar detaylı. Çünkü bekaret zari da bir yere kadar kendini yenileyebilir. Ayrıca bu zar disardan direkt görünmez. Vajina duvarlarinin acik olması ve döl yolunun tam olarak görülebilmesi gereklidir.

0|0
    0|0
  • sağlıkçı olarak kimi uzman doktor yapınla alakalı bakınca anlayabilir kimi ultrasonla bakar

0|0
    0|0
  • #Cahil misin sen

0|0
    0|0
  • sen bekar olduguna inanmıyorssun:)

0|0
    0|0
  • çuval gibi diye bir terim var ama.. ?

0|0
    0|0
  • Elleriyle aralayıp bakıyor. Tek yöntem bu.

0|0
    0|0
  • senin zarın yok ama söylememiş üzülme diye

1|0
    0|0
  • içine bakıyor vajinanın öyle anlasılıyorda sana doktorun o amacla mı dedigini bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sormustur da ona gire muayene edicektir

0|0
    0|0
  • Muayene ile belli olur, bu muayeneyide kadin dogumcu ve adli tipci yapar diger doktorlar anlamaz o yuzden muayeneden kacinir iside olmaz zaten, ayni sey sigara icinde gecerli doktor eger les gibi sigara icmiyosan koku dışında sigara ictigini anlamaz, ben bir dr olarak bunlari diyorum vessalam usg ile hymen goruntulemesini de burada duydum nasi bir endikasyonsa😃

0|0
    0|0
  • Bir alet görmüştüm. Vajinayı açıyor ama niye elleyip açsın ki senin deliğini sorup kısa yoldan cevap almak varkn

0|0
    0|0
  • Ultrasonda belli olduğunu hiç duymadım. Fiziksel muayenesi var. Bildiğin bacaklarını açıyorsun doktorda şeyinin dudaklarnı ayrıp inceliyor ve söylüyor bekaret durumunu. Ama sen kendinden eminsen neden böyle bişey soruyosunki

0|0
    0|0
  • anlarlar aslan :D

0|0
    0|0
  • ben parmağımla dokununca anlıyorum uzmanı oldum artık bu işin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ultrasonda belli olur.
    Bacaklarını açıp bakıcak hali yok. 3 metre ne ya?

0|1
    0|0
  • Anlamıştır

0|0
    0|0
  • ultrasona mı girdin

0|0
    0|0
Yükleniyor...