2. günden seni seviyorum diyen erkeğin amacı nedir?

İnternetten tanıştık, ve 2 hafta boyunca mesajlaştık. Farklı şehirlerdeyiz. Ben olmaz yürümez dememe rağmen o olacağına inanıyorum diyerek geldi ve görüştük.

Nitekim öyle de oldu elektrik aldık birbirimizden. Ama 2. gün bana sarılarak seni seviyorum dedi. Bense inanmadım ve hafifi ittirerek inanmıyorum 2 gün oldu daha nasıl seviyorsun dedim. Küstü, alındı bayaa, bi süre konuşmadı, sonra aldı gönlümü.

Sizce doğru mudur, yoksa tek amacı benimle cinsellik mi? Zaten o günde geri döndü kendi şehrine. Ne yapsam bilemedim!

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valla şimdi netten tanışmanız ne şekilde oldu bilemem ama o süreç içerisinde senden, yazdıklarından, konuşmandan, düşüncelerinden etkilenmiş olabilir. Seni seviyorum demesi sevdiğinden olabilir, nitekim gelmeden görmeden önce de sevmiş.. Yani bende böyle oldu.. bilemem gerçek amacını saklamak içinmi böyle yapıyor.. yine de bilmeni isterim ki seni, seni görmeden fiziksel çekim olmadan da sevebilir.. eğer hoşlandıysan hafiften alın, biraz daha tanışın; konu cinselliğe çok hızlı geliyorsa yada ilerde bir zaman cinsellikle ilgili 'hayır' cevabında çekip gidiyorsa anlarsın isteğini... Ama sevme, yada oldukça hoşlanıyor olma ihtimali de yüksek.. veya ben çok safım :p

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• daha dur bismillah demedin mi :)) . Çocuk sana ya gerçekten vurulmuş ya da şıpsevdi. Bence ağırdan alman gerekir sonuçta sarı çizmeli mehmet ağa sadce erkek için böyle düşünülmemeli kız için de öyle olmalı birbiriniz iyi tanımadan alınacak kararlardan sonra zararlı çıkabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Demekki dış görünüşünden etkilenmiş.2.gün bi insanı tanıman için çok kısa zaman.Ben birini 2 günde sevemem.Ama ilk görüşte ondan etkilenebilrim.1 - 2 ay eli eline değmesin o zaman anlarsın amacının cinsellk olup olmadığını ;)

0|0
    0|0
  • benimde başıma geldi böyle bişey ama bi kız dedi bana :) daha ilk günde numasarını verdi 3 4 saat konuşduk ve seni seviyorum dedi inanmadım bende sonra anladım ki egolarını tatmin edritmek için benle eğlençeklerini anladım salladım ;) :D

0|0
    0|0
  • Sex başka hiç bişey olamaz...

0|0
    0|0
  • seninle sadece yatmak isteyen acemi bir çapkın.

0|1
    0|1
  • Ben inanmıyorum ikinci günde seni seviyorum diyen 12.günde benimle sevişirmisin der?

0|0
    0|0
  • boşversene kuzum ya.bu nasıl bir arkadaşlıkmış böyle...bunun derdi başka

0|0
    0|0
  • ... İnternette tanışıp farklı şehirlerde oturarak 2. gün sana nasıl sarılıyor?

0|0
    0|0
  • platoniktir o platonik

0|0
    0|0
  • seni kandiracak, 5. gunde de evlenmek amacim ciddiyim der

0|0
    0|1
  • kendimden biliyorum, doğru olabilir :) aşk bu ya..herşey olabilir..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok etkılenmiş olabilir.

amacı cınsellıksede sen buna izin vermezsen adam senı nasıl kandıracak tecavuzcu Coşkun degılse?

sankı cınsellık bır tek onların istegı ıle oluyor.

0|1
    0|0
  • bir de şu yönden düşünsek seni seviyorum derken bunu rahatlıkla söylüyor içinden gelerek sana ihityacı olduğunu düşünüyorum.eminim oda bunun farkındadır birşeyler paylaşılmadan yaşanılmadan sevgi oluşmaz ama bazen o kelimeyi söyleme gereği duyarız tamm kabul ediyorum sana gerçekci gelmeyebilir ama senden aldığı o sıcaklık yada farklılık onu aşırı derece etkilemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu gibi erkekler zaten hazırda durmuş sevmek için birini arıyorlar gibi geliyor bana.

seni değil sevmeyı seviyor, bence.

0|0
    0|0
  • salla ya 2 günde sevgi mi olurmuş. ya derdi cinselliktir yada cabucak senin gözünü boyayıp kendine bağlamaktır. çok saçma. mantıksızca... böylelerinden uzak dur

0|0
    0|0
  • bunun günü yok ama eğer şüphe edip buraya soruyorsan, hislerine güven derim.

0|0
    0|0
  • bunun derdi başka 2. gün seni seviyorum diyen gerçekten sevmiyodur

0|0
    0|0
Yükleniyor...